Forum » Edukacja

Studia WSETINS

  • 7 paź 2011

    Witam czy jest ktos może kto zaczyna tak jak ja studia na WSETINS?

    5 12 Cytuj
  • 7 paź 2011

    A co potrzebujesz wiedzieć na ten temat?

    3 5 Cytuj
  • 7 paź 2011

    tak tylko pytam z ciekawosci

    9 Cytuj
  • 7 paź 2011

    Niestety jesteś sama:-)

    1 8 Cytuj
  • 10 paź 2011

    ja studiuje w etins. szkoła godna polecenia, świetni prof, dobry poziom nauczania i dyrektor świetny, zawsze służy radą, pomocny, i ta atmosfera w szkole, zajęcia bardzo długo bo przeważnie od 8 do 19.30 ale zjazdy co dwa tygodnie a materiał trzeba przerobic. jeżeli czyta to ktos kto studiuje na innej uczelni to prosze o nie wpisywanie tutaj komentarzy ze szkoła etins taka owaka i poziom taki a taki. bo temat dotyczy własnie tej uczelni.

    11 7 Cytuj
  • 10 paź 2011

    Czy znajdą się tu chętni na studia podyplomowe z przedszkolnej i wczesnoszkolnej z językiem angielskim. Studia kosztują tyle co inne studia w tej szkole. Jest to dość pilne, ponieważ studia zaczną się w październiku, a brakuje kilku osób do kompletu. Pytania proszę przesyłać na maila amagiera_82@tlen.pl

    1 3 Cytuj
  • 10 paź 2011

    ale studia licencjackie kosztują 240 lub 250 a w tym roku 260 za cały miesiac bo co rok jest podnoszone czesne o 10 zł, magsterskie 300 za miesiąc w tamtym roku. wiec cena podyplomowych napewno inna, nie mówie że wyższa

    2 3 Cytuj
  • 11 paź 2011

    No niestety nie mogę się zgodzić z ona21 bla bla bla ...
    Szkoły zdecydowanie nie polecam, teraz na całe szczęście studiuje na innej uczelni, ale miałem ... "przyjemność" zaliczyc pare zjazdów i powiem tak - jeśli ktoś chce wydac dość duże pieniądze, nie dowiedziec się praktycznie niczego konkretnego ( w porównaniu z innymi uczelniami za te same albo ciutkę większe pieniądze, poziom jest bardzo słabiutki) i chce mieć przed nazwiskiem "mgr" - to jest to uczelnia właśnie dla niego. Jeśli jednak ktoś chce wydać pieniądze, poczuć smak studiowania (nawet zaocznego!) i przede wszystkim ciągle poszerzać zakres wiedzy - zdecydowanie NIE polecam tego zamiejscowego ośrodka dydaktycznego.
    Jednak muszę się zgodzić, że dyrektor bardzo w porządku, przyjazny i bardzo pomocny.
    Ale to tyle pozytywów.

    10 10 Cytuj
  • 11 paź 2011

    info_z_miasta.pl skoro musiałeś zmienić uczelnie na inną widocznie byłeś za słaby na WSETINS.
    Szkoła wymagająca, trzeba się przyłożyć do egzaminów, jak ktoś myśli, że zapłaci i przejdzie to się myli w mojej grupie przed egzaminem licencjackim kilka osób oblało ostatni egzamin, i nie pozwolono im zdawać.
    jak ma ktoś jakieś pytania związane z uczelnią chętnie odpowiem na nie, obecnie jestem na 1 roku SUM na resocjalizacji.
    dyrektor jest wiecznie zagoniony, ale pomaga jak może, nie można powiedzieć, że się nie stara bo było by to kłamstwo.
    Pozdro dla kadry WSETINS i wszystkich studentów.
    Seba

    18 8 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Witam!
    Ja jestem na 1 roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną. Miałam na razie tylko jeden zjazd, ale już na wstępie nie zgodzę się z opiniami,iż jest tam niski poziom. Dla przykładu- wykłady z teorii wychowania mam z dr hab.Józef Sowa- jeśli kogoś to zainteresuje,to proszę poczytać jak bogate ma ten człowiek doświadczenie i ile wydał publikacji..
    Zgadzam się z Tobą Seba

    3 7 Cytuj
  • 13 paź 2011

    tak Sowa faktycznie ma duuuuże doświadczenie, ale egzamin na zaliczenie wygląda tak że każdy wcześniej jakimś cudem dostaje arkusz z pytaniami... a do tego możesz sobie zabrać notatki i ksera więc 5 jak nic ;) wiem bo sama rok temu zdawałam u tego wybitnego doktorka ;)

    6 7 Cytuj
  • 13 paź 2011

    to się zaczeło ,zbierzcie się na rynku i SE pogadajcie

    1 3 Cytuj
  • 14 paź 2011

    dla [quote=gość: info_z_miasta.pl] No niestety nie mogę się zgodzić z ona21 bla bla bla ... Szkoły zdecydowanie nie polecam, teraz na całe szczęście studiuje na innej uczelni, ale miałem ... "przyjemność" zaliczyc pare zjazdów i powiem tak - jeśli ktoś chce wydac dość duże pieniądze, nie dowiedziec się praktycznie niczego konkretnego ( w porównaniu z innymi uczelniami za te same albo ciutkę większe pieniądze, poziom jest bardzo słabiutki) i chce mieć przed nazwiskiem "mgr" - to jest to uczelnia właśnie dla niego. Jeśli jednak ktoś chce wydać pieniądze, poczuć smak studiowania (nawet zaocznego!) i przede wszystkim ciągle poszerzać zakres wiedzy - zdecydowanie NIE polecam tego zamiejscowego ośrodka dydaktycznego. Jednak muszę się zgodzić, że dyrektor bardzo w porządku, przyjazny i bardzo pomocny. Ale to tyle pozytywów. [/quote]
    dla wyjasnienia to nie jest ośrodek zamijscowy a;e FILIA skoro nie wisz to wcale z ciebie taki bystry syudent nie jest

    7 Cytuj
  • 14 paź 2011

    [quote=gość: @stud] dla gość: info_z_miasta.pl napisał/a:
    dla wyjasnienia to nie jest ośrodek zamijscowy a;e FILIA skoro nie wisz to wcale z ciebie taki bystry syudent nie jest [/quote]

    Ale potrafię poprawnie pisać w ojczystym języku ... : ) a ty nie.

    6 5 Cytuj
  • 14 paź 2011

    do" dzokiojo " to nie są pytania a zagadnienia.

    4 Cytuj
  • 14 paź 2011

    do "seba" skoro już nie jestem studentem tej uczelni to po co wchodzisz tutaj ????

    2 4 Cytuj
  • 14 paź 2011

    tak, dr hab. Sowa ma duże doświadczenie i wiedzę, ale kiedyś był profesorem i tytuł mu zabrali.... Jedna widzę, że styl zdawania u niego egzaminów się nie zmienił. 5 lat temu zdawałam (na krakowskiej uczelni) i też można było mieć przy sobie notatki.

    1 6 Cytuj
  • 14 paź 2011

    zagadnienia też faktycznie dobrodyszny daje , ale ja mówie o arkuszu z pytaniami które też jakimś cudem studenci mają ;)

    8 Cytuj
  • 24 paź 2011

    witam wszystkich czy mozecie cos wiecej powiedziec na temat dr sowy poniewaz ja jestem jego seminarzystka i sie trochu obawiam

    9 Cytuj
  • 24 paź 2011

    ello, a ładne jesteście? Imprezujecie?

    3 7 Cytuj
  • 27 paź 2011

    to nawet już nie filia a wydział zamiejscowy
    pozdrawiam

    1 5 Cytuj
  • 30 paź 2011

    to nie jest ani filia, ani odział zamiejscowy tylko wydział

    2 5 Cytuj
  • 30 paź 2011

    a wiadomo kiedy jakies stypedium dostaniemy(pytanie do skladajacych)???!!!:)

    3 Cytuj
  • 5 lis 2011

    tyle ludzi narzeka na te studia a z roku na rok coraz więcej ludzi przychodzi na pierwszy rok...

    3 2 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Powiedzcie mi, czy jest w tą sobotę zjazd studentów w LO? Dzięki z góry za info.

    2 Cytuj

Odpowiedz