Forum » Edukacja

angielski w Myślenicach

  • 25 kwi 2011

    Gregor znowu się reklamuje.Angielski umiera czy co?Ludzie wracają z wysp zielonych i zamglonych bo tam pracy brak to po co komu angielski

    7 4 Cytuj
  • 25 kwi 2011

    McGregor total porażka! Właśnie z bólem kończę tam kurs. Metoda tragedia chaos i ogólne dziadostwo. Absolutnie odradzam.

    9 4 Cytuj
  • 20 maj 2011

    nie zgadzam się z Serafinem.Chodziłem do tej szkoły 2 lata i wiele się nauczyłem.W szkole podciągnąłem wyniki.Ogólnie jestem zadowolony z mcgregora

    4 6 Cytuj
  • 25 maj 2011

    Mcgregor to najlepsza szkoła językowa w myslenicach. Super nauczyciele , szczególnie obcokrajowcy.Polecam

    3 7 Cytuj
  • 2 cze 2011

    Guwno prowda! McGregor chyba traci klientów skoro takie slogany sa tu puszczane.

    6 4 Cytuj
  • 2 cze 2011

    nojlepszy angielski jest u barana na osiedlu i nie narzekaja na brak klientów

    2 4 Cytuj
  • 2 cze 2011

    hhehehee no pewnie że najlepszy angielski jest u barana (jestem stałym klientem ) pozdr dla wszystkich barowiczów.

    1 3 Cytuj
  • 6 cze 2011

    Mam pytanie tyczace sie nauczycieli jezyka angielskiego. Czy kojarzy ktos jakas osobe ktora udziela prywatnych lekcji i jest w stanie wystawiac faktury vat ? Jezeli ktos cos wie, to bylbym wdzieczny za kontakt.

    2 1 Cytuj
  • 7 cze 2011

    chyba koolus ale trzeba by dopytać

    3 2 Cytuj
  • 22 cze 2011

    ja również mogę polecić mcgregora , posłałam tam córkę i ma coraz lepsze oceny z języka.Widać efekty i wiem , że nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto

    7 4 Cytuj
  • 22 cze 2011

    Pewnie córa ściągała i dlatego takie dobre oceny :)

    10 3 Cytuj
  • 22 cze 2011

    peterbeste - wiesz z własnego doświadczenia, co nie? Widać właśnie.

    5 4 Cytuj
  • 22 cze 2011

    peterbeste niewykluczone :) ale nie tak na powaznie to sama mi mówiła , że fajna szkoła i nauczyciele .miała lekcje z obcokrajowcem więc z językiem ciągle miała styczność.

    6 2 Cytuj
  • 27 cze 2011

    a co jesli chodzi o ceny ? sprawdzam po stronach ale nic nie pisza.

    3 1 Cytuj
  • Anita 16 sie 2011

    Tak magregor stanowczo.
    Ale mam jeszcze pytanie poszukuje dobrego nauczyciela do ang. ale prywatnie.
    Prosze o pomoc

    1 3 Cytuj
  • 20 sie 2011

    Jakie są ceny w McGregorze?

    4 Cytuj
  • 21 sie 2011

    Trzeba iść do gregora i się przekonać, zamiast spamować forum albo uprawiać kryptoreklamę, bo mam wrażenie że pracownicy/właściciele mc gregora są na tym forum częstymi gośćmi

    3 4 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    masakra, chciałam się dowiedzieć coś na temat szkół w myślenicach do których mogłabym się zapisać na ang a to forum to jakaś jedna wielka porażka. Żadnych informacji tylko głupie uwagi i przepychanka

    3 5 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    zgadzam się, pracownicy McGregora już o to zadbali przesiadując non stop na forum

    5 2 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    [quote=gość: rozczarowana] masakra, chciałam się dowiedzieć coś na temat szkół w myślenicach do których mogłabym się zapisać na ang a to forum to jakaś jedna wielka porażka. Żadnych informacji tylko głupie uwagi i przepychanka [/quote]

    Tak jest w każdym temacie, więc musisz się do tego przyzwyczaić lub przestać tu wchodzić. Jedyne co mogę Ci doradzić to pochodzić trochę po tych szkołach i popytać wśród uczniów. W ten sposób zdobędziesz o wiele bardziej rzetelne informacje niż na tym forum

    2 2 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    Śmieszne jest to w jaki sposób McGregor pojawia się na tym forum, w jakiego typu wpisach.. Jakoś inne szkoły są w ogóle nie obecne, a jeśli już nawet ktoś o nich wspomni to w dyskretny sposób. Poczytajcie sobie jak od samego początku różnego rodzaju "kursanci" spędzają wiele minut przed monitorem by zachwalać tą szkołę. Ja raczej sprawdziłabym to, co nie krzyczy tak głośno, czyli inne szkoły. Żenua

    5 2 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    No tak.. po przeczytaniu tego forum zaczołem zwracać uwage na reklame McGregora.. Zauwaszcie że koło jakiej tablicy lub jakiego kolwiek samochodu nie przejdziecie wszędzie widać ulotki i plakaty tej firmy... Więc chłopaki chyba już troche z tym przesadzają! Siostra uczyła się w Justalku, chwaliła ją itd ale to musicie sami testować :D pzdr

    1 4 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    McGregor na pewno jest b. dobry. ale ja zapisałam swoje dzieci do Koolusa: nowoczesne podejście, fajne zajęcia, duży nacisk na komunikację.

    3 4 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Tylko Mc Gregor! Super nauczyciele! Wysoki poziom!

    3 8 Cytuj
  • 10 paź 2011

    [quote=gość: mc greg] Tylko Mc Gregor! Super nauczyciele! Wysoki poziom! [/quote]
    Buhahaha, skąd to już znam......

    4 4 Cytuj

Odpowiedz