Forum » Edukacja

Co ciekawego dzieci mogą robić w te ferie w Myślenicach?

  • 12 sty 2012

    Jestem ciekawa czy ma cie jakieś pomysły na zajęcia dla dzieci w te ferie. Podobno ma nie być śniegu w tym roku......

    4 11 Cytuj
  • 12 sty 2012

    napewno?

    2 2 Cytuj
  • 13 sty 2012

    to co robiły rok ,dwa,dziesięć i piętnaście lat temu......też mi rąbni..e pytanie!

    8 3 Cytuj
  • 13 sty 2012

    To chyba dobre pytanie do burmistrza? Co dzieci mogą robić w ferie w Myślenicach moim skromnym zdaniem bardzo nie wiele!

    6 3 Cytuj
  • 13 sty 2012

    co to ma obchodzić burmistrza!!!!!!!!!!!!

    5 4 Cytuj
  • 13 sty 2012

    wyrazy współczucia za nieudane dzieciństwo założycielowi wątku:)

    3 9 Cytuj
  • 13 sty 2012

    to burmistrz jest odpowiedzialny za zorganizowanie wypoczynku letniego i zimowego dzieci na terenie miasta i gminy. dla niedowiarków proszę bardzo
    http://www.myslenice.pl/mieszkaniec/informacje/667-eks-ogloszenie

    8 3 Cytuj
  • 14 sty 2012

    jak wygra w totolotka to na pewno zafunduje wszystkim (nawet opiekunom)wyprawę do disneylandu.

    3 6 Cytuj
  • 14 sty 2012

    NIECH ROBIA CO LUBIA MOZE LULKI PALO ALBO DZIECI ROBIO

    2 5 Cytuj
  • 14 sty 2012

    prawde powiedziawszy myslalam ze podsuniecie jakies ciekawe pomysl na spedzenie ferii w Myslenicach. Prawde powiedziawszy ja zawsze spedzalam jeden tydzien w gorach na nartach a drugi tydzien na zajeciach organizowanych przez mdk, szkoly i inne osrodki. Co roku cos innego bylo. Teraz jestem w Myslenicach i po prostu nie mam pojecia co organizuja rozne osrodki. Myslalam ze cos podpowiecie, ale widze ze chyba kogos urazilam pytaniem..... No nic gdyby ktos chcial co konkretnego odpisac to nadal czekam

    2 4 Cytuj
  • 14 sty 2012

    W Myślenicach tak jak i w Krakowie to jest wielkie ** Stok- a na to trzeba mieć kasę, za drogie bilety i pozostało dzieciom siedzieć w domu, albo włóczyć się po ulicach.

    9 3 Cytuj
  • 15 sty 2012

    A jakies warsztaty, zajecia dla dzieci?

    1 4 Cytuj
  • 15 sty 2012

    warsztaty szkolne przy ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNO-EKONOMICZYCH W MYŚLENICACH -polecam

    5 1 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Ja bym chciał zabrać dzieciaki w góry na 2-3 dni żeby zobaczyły je chociaż, ale myślałem nad usupełnieniem budżetu chwilówką bo słyszałem że są to teraz pożyczki bardzo wiarygodne, ale niestety mam mało znajomych i nie mam się kogo poradzić o jakiś serwis?

    3 3 Cytuj
  • 16 sty 2012

    W tym roku mamy bardzo pozno ferie wiec na snieg pewnie nie ma co liczyc, dlatego teraz po szkole przedszkolu na sanki juuppiii

    3 2 Cytuj
  • 17 sty 2012

    kto wiem moze i dla nas na ferie w tym roku starczy sniegu i bedzie mozna caly czas smigac na sankach... :)

    4 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Na początku marca mają być już temperatury rzędu 10-15 stopni na plusie, więc raczej śniegu nie będzie :) Od piątku ma być znowu ocieplenie, więc kto wie czy nawet już wkrótce śnieg nie zniknie.

    3 1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    kurcze gdzie tam do marca dzieki za info .o pogodzie

    1 1 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Henrool sprawdź ViaSMS Myślę że bardzo sprawnie u nich podreperujesz budżet ;)
    Sam kożystałem i polecam
    Ale jeżeli chodzi o śnieg to już na początku zimy słyszałem że raczej ciężkiej zimy w tym roku nie będzie

    3 1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    ja mam pewien pomysł dla dzieci na ferie. osoby, które chciałyby dowiedzieć się o szczegółach proszę oo wiadomość prywatną

    2 Cytuj
  • 22 sty 2012

    chcialam Ci poradzic ale ciagle administratorzy usuwaja moj post wiec nie mam pojecia jak CI powiedzieć, że są pomysł na ferie tylko ciężko się o nich dowiedzieć bo admin je blokuje!!! Starając się jakos uspic czujnosc admina (czyzby jakies male polowanie na czarownice??) podpowiem Ci patrz na plakty w sp3 lub przejdz sie do centrum na przeciwko sp3 w blokach (ma nazwe taka jak bardzo maly samochod :P)

    1 2 Cytuj
  • 22 sty 2012

    Tylko1 napisał cyt.: To chyba dobre pytanie do burmistrza? Co dzieci mogą robić w ferie w Myślenicach moim skromnym zdaniem bardzo nie wiele!

    Przecież jest strzelnica na Zarabiu mogą sobie postrzelać.

    3 1 Cytuj
  • 1 lut 2014
    cersmart napisał/a:

    Jestem ciekawa czy ma cie jakieś pomysły na zajęcia dla dzieci w te ferie. Podobno ma nie być śniegu w tym roku......

    Zapraszamy!

    1 3 Cytuj

Odpowiedz