Forum » Edukacja

"Stypendium z Wyboru"

  • 20 cze 2012

    Witajcie:)

    jestem z Myślenic, skończyłam liceum Kościuszki i obecnie studiuję na IV roku Historię sztuki w Krakowie. Biorę udział w konkursie dedykowanym studentom pt. "Stypendium z wyboru", w którym startuję o dofinansowanie na nowy instrument - flet poprzeczny. Dla głosujących to tylko kwestia kliknięcia a mi może pomóc spełnić marzenia. Głosowanie trwa do 1 lipca, więc nie zostało już wiele czasu a głosy są pilnie potrzebne. Warunkiem dla głosujących jest jedynie aktywne konto na Facebooku

    Oto link do mojej podstrony:

    http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/uczestnicy/nowy-flet-poprzeczny-1053

    Będę ogromnie wdzięczna za każdy głos! Zapraszam do startowania w przyszłym roku, być może wówczas ja będę mogła się odwdzięczyć:)

    Pozdrawiam

    14 16 Cytuj
  • 20 cze 2012

    Są wakacje, idź do pracy, nie żebraj na forum.

    16 17 Cytuj
  • 21 cze 2012

    Do czego to doszło, że szczytem marzeń młodej kobiety jest flet poprzeczny...

    14 7 Cytuj
  • 21 cze 2012

    [quote=gość: agnieszkaaaa] Są wakacje, idź do pracy, nie żebraj na forum. [/quote]

    poziom debilizmu jest coraz wiekszy. agnieszkaaaa juz teraz IP twojego kompa powinno dostac dozywotni ban na to forum zebys sie nie osmieszala w ten sposob. Uwierz mi - to bylo by tylko dla twojego dobra.

    3 18 Cytuj
  • 21 cze 2012

    mrt, dokładnie. Kryzys w kraju, ludzie modlą się o byle robotę żeby rodzinę utrzymać, rezygnują z nauki żeby pomagać rodzicom a tu kolejna kandydatka na bezrobotną absolwentkę historii sztuki z fletem poprzecznym nad łóżkiem.
    Cieszę się, że dowiedziałem się o takim konkursie, może będę mógł oddać głos na jakiegoś produktywnego, zdolnego studenta kierunku strategicznego dla naszej gospodarki który ma bardziej dojrzałe marzenia.

    15 5 Cytuj
  • 21 cze 2012

    majcinek, a co wg Ciebie agnieszkaaa takiego napisała? Post autorki jest czystą autopromocją, zwróceniem się do obcych ludzi z prośba o świadczenie na jej korzyść. Masz jakieś inne słowo zastępcze? Na ulicy takie coś jest karane.

    15 4 Cytuj
  • 21 cze 2012

    [quote=majcinek] gość: agnieszkaaaa napisał/a: Są wakacje, idź do pracy, nie żebraj na forum.

    poziom debilizmu jest coraz wiekszy. agnieszkaaaa juz teraz IP twojego kompa powinno dostac dozywotni ban na to forum zebys sie nie osmieszala w ten sposob. Uwierz mi - to bylo by tylko dla twojego dobra. [/quote]

    Masz problem, łącze się z PlayInternet, zmienne IP.
    Nie napisałam NIC ZŁEGO!!!

    Może ja też zacznę się w ten żenujący sposób promować? Autorka jest dorosła, ma pasje i nie ma 4 tys. złotych na swoją pasję? Co za problem pójść do pracy i oszczędzać? Autorka chce dostać wszystko za darmo, w prezencie?

    Jeszcze jakby wykupiła na portalu reklamę komercyjną to rozumiem - a tak reklamuje się "za darmo" nie dając nawet portalowi zarobić.

    To ja zaloze grupe na facebooku, że zbieram na ubranka dla dziecka od Versace, bo nie mam, a bardzo chce, bo moda to moja zyciowa pasja!

    17 1 Cytuj
  • 21 cze 2012

    [quote=ubi] Czy w waszym robolskim mniemaniu jak ktoś nie macha łopatom to nie pracuje? Małomiasteczkowa mentalność. Zakładajcie grupy, róbcie eventy nikt wam nie broni. W każdym razie dziękuje za niektóre wypowiedzi w temacie, bo ugruntowały mnie w przekonaniu, że w Polsce demokracja nie powinna mieć miejsca. Dlaczego? Bo społeczeństwo jest po prostu głupie. [/quote]
    Skoro "autorka" pracuje, to czemu nie ma 4 tys. złotych na swoje marzenie? Może jej praca jest nieefektywna i powinna więcej pracować?

    Dorośli ludzie sami na siebie zarabiają.

    13 2 Cytuj
  • 21 cze 2012

    No właśnie ja robię, w przeciwieństwie do autorki.
    Chwila, moment właśnie zaczynają się wakacje, studenci mają 3 miesiące wolnego - co za problem wyjechać np. na jeden miesiąc zagranicę zbierać owoce - pasję się realizuje swoją własną PRACĄ, a nie szukaniem jałmużny.
    Byłoby mi wstyd, no ale jestem inaczej wychowana. Nie roszczeniowo. Tu mamy "artystów".

    14 2 Cytuj
  • 21 cze 2012

    Jak się ma wiedzę, to się nie prosi o wpis, tylko się go dostaje. Poza tym ja już swoje studia skończyłam.
    Pudło.
    Swoją drogą wykładowca to nie święta krowa, to nie te czasy :)

    14 2 Cytuj
  • 21 cze 2012

    A skąd pomysł, że płaciłam?
    Nie, dzienne studia + praca, da się? Da.

    8 2 Cytuj
  • 21 cze 2012

    Moi drodzy po co tyle złości, strasznie mi przykro, że taki obrót przybrała cała sprawa, nie rozumiem skąd i po co tyle negatywnych emocji. Bardzo przepraszam jeśli komuś nie spodobała się moja prośba, nie mniej idea konkursu jest taka, że każdy z uczestników ma zadbać we własnym zakresie o dotarcie do jak najszerszej rzeszy potencjalnych głosujących. Chyba nie ma w tym nic złego, udział może wziąć każdy student, więc jeśli kiedyś ktoś byłby w podobnej potrzebie to z przyjemnością bym wsparła inicjatywę.
    Bardzo was proszę, lepiej już nie wylewajmy więcej jadu, takim sposobem nigdy nie dojdziemy do niczego dobrego.

    Pozdrawiam

    4 3 Cytuj
  • 21 cze 2012

    Heh, coś mi się wydaje, że ta ,,agnieszkaaa'' to autorka tego tematu, tylko tak dla zmyłki zmieniła nick i próbuje bronić własnej osoby. Brak słów na to, co się dzieje w tym kraju...

    Początkowo myślałem, że ten wpis to zwykły żart, a redakcja zaraz przeniesie ten temat do działu ,,Wolne Myśli''. Teraz dopiero zrozumiałem jak nisko nasze społeczeństwo upadła, teraz wartości takie jak dom, rodzina i praca nie mają większej wartości. Młodzi ludzie uważają, że wszystko im się należy, a tak naprawdę nie robią nic w kierunku by samemu coś osiągnąć. Daleko tak ten kraj nie pociągnie...

    2 2 Cytuj
  • 21 cze 2012

    uwertura, nie rozumiesz złości i negatywnych emocji bo zdajesz się być osoba która w ogóle życia jeszcze nie zna. Z przyjemnością byś wsparła inicjatywę gdyby ktoś był w podobnej potrzebie ale zrozum - w tej potrzebie są wszyscy startujący w konkursie studenci a nie wszyscy mogą otrzymać stypendium. Zrozum, że gdybym oddał głos na Ciebie i kupiłabyś sobie swój wymarzony flet a przez to student mechaniki nie zdobyłby środków na model silnika Wankla w którym mógłby wprowadzić swoje pomysły na poprawienie jego niedomogów technicznych miałbym uzasadnione społecznie wyrzuty sumienia. Stypendium powinno być dla najlepszych a nie dla najgłośniej krzyczących.

    3 1 Cytuj
  • 22 cze 2012

    ludzie, ile w Was złej woli! Dobra wola kosztuje najwięcej! Oddanie głosu jest dobrowolne. Konkurs nie jest żebraniem o jałmużnę! Ma swój regulamin, do którego autorka się zastosowała. Szukajcie konkursów adresowanych do Was. Skąd macie pewność, że autorka nie pracuje? Marzenia mają to do siebie, że nie są na wyciągnięcie ręki. Czy upadkiem/ bolączką NASZEGO społeczeństwa jest kreatywność?Czy może raczej bylejakość i bierność? Nie kierujcie się też wąsko pojętym utylitaryzmem...Może sztuka nie dociera do większej grupy odbiorców, ale wiem jedno- inwestowanie TYLKO w technikę w znacznym stopniu może nas znieczulić na piękno!

    4 4 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Jak widać piękno nie jest wstanie zapewnić odpowiedniego poziomu życia. Czemu nie łączyć więc piękna z normalną i uczciwą pracą, tylko żebrać. Pomyśl.

    2 4 Cytuj

Odpowiedz