Forum » Edukacja

wakacje 2012 w mieście dla malucha

  • Kasia 27 cze 2012

    Cześć,
    Ktoś może wie czy w Myślenicach gdzieś organizowane są półkolonie dla dzieci  (moja córka skończyła I klasę)?? 

    4 2 Cytuj
  • 27 cze 2012

    nie wiem

    2 7 Cytuj
  • 27 cze 2012

    Szkoły organizują wyjazdy w wakacje dla chętnych dzieci , rodziców etc. I nie chodzi mi tutaj o zieloną szkołę. Tylko po prostu wyjazd wakacyjny, zbiera się kasę np rok czy pół roku i w wakacje wypad.

    2 3 Cytuj
  • 28 cze 2012

    Ja zapisałam dziecko na wakacyjne zabawy w czytanie, córka była już raz i jest bardzo zadowolona.
    Ogłoszenie przeczytałam przy Kościele N.N.M.P

    2 4 Cytuj
  • 28 cze 2012

    jest możliwość zorganizowania różnych zajęć i warsztatów dla dzieci ale potrzeba chętnych i przyjaznego dla dzieci lokalu. jeśli znajdą się chętne osoby piszcie

    1 1 Cytuj
  • 28 cze 2012

    [quote=gość: Martyna] Ja zapisałam dziecko na wakacyjne zabawy w czytanie, córka była już raz i jest bardzo zadowolona.
    Ogłoszenie przeczytałam przy Kościele N.N.M.P [/quote]

    Sama sobie reklame robisz?

    3 4 Cytuj
  • 28 cze 2012

    [quote=gość: ewka] jest możliwość zorganizowania różnych zajęć i warsztatów dla dzieci ale potrzeba chętnych i przyjaznego dla dzieci lokalu. jeśli znajdą się chętne osoby piszcie [/quote]

    Jakie zajęcia masz na myśli? Chętnie zapisałabym jeszcze moją córkę ( 4 lata) na coś fajnego, najlepiej, by te zajęcia coś dawały, uczyły czegoś i były frajdą dla maluchów.

    a co do wypowiedzi ,,adela" nie robię nikomu reklamy, ktoś chce zapisać dziecko na coś fajnego dlaczego nie polecić jak się jest z czegoś zadowolonym? Od razu doszukiwać się drugiego dna i dziwić się, że na forach ludzie tylko nażekają:/

    2 3 Cytuj
  • 29 cze 2012

    narzekają

    3 Cytuj
  • 11 sie 2012

    koniec wakacji ............................

    1 Cytuj

Odpowiedz