Forum » Edukacja Język Francuski, kogo polecacie??

 • 27.09.2012 - 14:17
  Witam!
  Szukam szkoły bądź osoby która uczy języka francuskiego na terenie Myślenic.
  Może ktoś z was miał już podobny przypadek, dodam iż uczęszczaliśmy już na kursy które jednak nie wniosły nic, a wiadomo nikt nie lubi marnować pieniędzy....
  Chciała bym nadmienić, iż sprawa dotyczy 7 letniego dziecka które przeprowadziło się z Francji (syn uczęszczał do szkoły francuskiej ) do Polski stosunkowo niedawno lecz już zapomniało w dużej mierze powyższy język.

  Jeśli możecie coś polecić będę bardzo wdzięczna za pomoc.
  pzdr
  1 Cytuj Zgłoś
 • Bartek 27.09.2012 - 15:16
  ja polecam dzial ogloszenia http://ogloszenia.miasto-info.pl/
  1 1 Cytuj Zgłoś
 • 27.09.2012 - 17:29
  W 1LO uczy jedna pani francuskiego ale czy udziela korepetycji tego nie jestem pewna, musiałaby Pani sama podejść do szkoły i zapytać, a o jakichś kursach niestety nic mi nie wiadomo. ;)
  2 2 Cytuj Zgłoś
 • 27.09.2012 - 17:48
  Dziękuję za odpowiedz,

  bartek: co do ogłoszeń już zamieściłam tylko problem jest w tym, że ogłoszenia będzie przeglądać osoba szukająca np pracy a na forum może udzieli mi odpowiedzi osoba która zna kogoś prywatnie. Droga pantoflowa w mce działa świetnie, moim zdaniem... :)

  LittleLionMan: właśnie dlatego napisałam w poście, iż dziecko ma 7 lat ponieważ z takimi dziećmi pracuje się inaczej niż z licealistami poza tym inaczej uczy się polskie dzieci języka obcego, a inaczej uczy się dzieci które od dziecka były wychowane jako dwujęzyczne. Oczywiście zapytać nie zaszkodzi ;)
  Cytuj Zgłoś
 • 03.09.2017 - 13:36
  Szukam nauczyciela j.francuskiego dla osoby doroslej, nauka od podstaw. Z góry dziekuje za informacje.
  1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz