Forum » Edukacja

Język Francuski, kogo polecacie??

  • 27 wrz 2012

    Witam!
    Szukam szkoły bądź osoby która uczy języka francuskiego na terenie Myślenic.
    Może ktoś z was miał już podobny przypadek, dodam iż uczęszczaliśmy już na kursy które jednak nie wniosły nic, a wiadomo nikt nie lubi marnować pieniędzy....
    Chciała bym nadmienić, iż sprawa dotyczy 7 letniego dziecka które przeprowadziło się z Francji (syn uczęszczał do szkoły francuskiej ) do Polski stosunkowo niedawno lecz już zapomniało w dużej mierze powyższy język.

    Jeśli możecie coś polecić będę bardzo wdzięczna za pomoc.
    pzdr

    1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 27 wrz 2012

    ja polecam dzial ogloszenia http://ogloszenia.miasto-info.pl/

    1 1 Cytuj
  • 27 wrz 2012

    W 1LO uczy jedna pani francuskiego ale czy udziela korepetycji tego nie jestem pewna, musiałaby Pani sama podejść do szkoły i zapytać, a o jakichś kursach niestety nic mi nie wiadomo. ;)

    2 2 Cytuj
  • 27 wrz 2012

    Dziękuję za odpowiedz,

    bartek: co do ogłoszeń już zamieściłam tylko problem jest w tym, że ogłoszenia będzie przeglądać osoba szukająca np pracy a na forum może udzieli mi odpowiedzi osoba która zna kogoś prywatnie. Droga pantoflowa w mce działa świetnie, moim zdaniem... :)

    LittleLionMan: właśnie dlatego napisałam w poście, iż dziecko ma 7 lat ponieważ z takimi dziećmi pracuje się inaczej niż z licealistami poza tym inaczej uczy się polskie dzieci języka obcego, a inaczej uczy się dzieci które od dziecka były wychowane jako dwujęzyczne. Oczywiście zapytać nie zaszkodzi ;)

    Cytuj
  • 3 wrz 2017

    Szukam nauczyciela j.francuskiego dla osoby doroslej, nauka od podstaw. Z góry dziekuje za informacje.

    1 Cytuj

Odpowiedz