Forum » Edukacja

Taniec Towarzyski

  • 3 lut 2013

    Witam:) Nie natknęłam się jeszcze na taki temat na tym forum, więc pisze. Szukam godnej polecenia szkoły tańca, która odnosi sukcesy. Ja osobiście słyszałam tylko o szkole "Samba" i o "Sokole". Mnie najbardziej przypadła do gustu szkoła "Samba", ale nie wiem czy są tam organizowane wyjazdy na turnieje i konkursy. Dodam, że mam 17 lat i miałam do czynienia z tańcem, ale było to 10 lat temu. Nigdy nie uczestniczyłam w żadnym turnieju, ponieważ kurs był prowadzony przez prywatną osobę, organizowała nam ona tylko występy na terenie gminy. Potem przestałam tańczyć. Teraz znowu chciałabym wrócić, ale chciałabym uczestniczyć w konkursach. Może zna ktoś jakąś inną szkołę w Myślenicach albo może się ktoś wypowiedzieć na temat tych dwóch szkół.
    Z góry dziękuję :D

    3 4 Cytuj
  • martyna 7 lut 2013

    cześć jak też tańczę ale całkiem inne style tańca :> ale myślę że mi jakoś pomogę chcesz tańczyć taniec towarzyski więc może szkoła tańca SAMBA wydaje mi się że będzie lepsza ponieważ jest tam większa możliwość by się nauczyć różnych styli oddmiennych tańca towarzyskiego. nie chodzę do tej szkoły tańca ale wydaje mi się że bedzie lepsza !!!! :>

    Cytuj

Odpowiedz