Forum » Edukacja

Kwiatek + czekoladki ? Czy to jeszcze funkcjonuje ?

  • 14 paź 2014

    Temat zaczyna żyć swoim życiem z rozpoczęciem roku szkolnego.Otrzymanie informacji na maila zbiórka po 40 czy 50 zł na klasowe.I tu kilka propozycji co za te pieniądze zostanie zakupione .W odpowiedzi pieniądze i poparcie dla jednego z pomysłów . Artykuł ,który proponuję dotyczy zakończenia roku szkolnego ale czy czas na zmianę nie przypada właśnie w czasie jego trwania .http://www.bankier.pl/wiadomosc/Czy-prezenty-dla-nauczycieli-to-lapowka-7216337.html

    7 5 Cytuj
  • 14 paź 2014

    A może było tak chwilę pomyśleć w jakim dziale forum rozpocząć ten wątek? Choć chwileńkę, chwilenieńieńkę?
    Jest taki dział na forum nazwany dumnie EDUKACJA.
    Wystarczyła jedynie chwila. Czy myślenie jeszcze funkcjonuje?

    5 9 Cytuj
  • 14 paź 2014

    mania20, czy to obowiązek? Nie daj.
    Nikt Ciebie nie zmusza.
    Na tacę w kościele też nie daj.

    14 5 Cytuj
  • 14 paź 2014
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    A może było tak chwilę pomyśleć w jakim dziale forum rozpocząć ten wątek? Choć chwileńkę, chwilenieńieńkę?
    Jest taki dział na forum nazwany dumnie EDUKACJA.
    Wystarczyła jedynie chwila. Czy myślenie jeszcze funkcjonuje?

    Myslenie nie funkcjonuje jeśli chodzi o chwileńkę ,chwilenieńieńkę.
    Wystarczyła tylka chwila jedynie chwila ....by zdecydować że przeczytany zostanie więcej razy w tym dziale .....i tak się stało .
    Zbieranie pieniędzy na karnet do mydlarni czy gabinetu odnowy i tu można wymieniać pomysły ...To nie temat o nauczycielach a o kolejnych pomysłach komitetów .

    Mam podobne zdanie do osoby,której słowa cytuje autorka artykułu

    Na innym forum, użytkowniczka z loginem Integra napisała: „jestem nauczycielką i proszę was o opanowanie. Zawsze byłam przeciwna kupowaniu prezentów dla nauczycieli. To jest nasza praca, za którą mamy płacone. Wychowawca dostaje też dodatek wychowawczy. Chcecie podziękować? Zróbcie coś dla szkoły. Propozycja odnowienia klasy, to jest bardzo dobry pomysł. Można też kupić książki do biblioteki szkolnej. Jeżeli chcecie obdarować konkretnego nauczyciela zróbcie coś sami, np. koszulka z waszymi zdjęciami, własnoręcznie zrobiony album, anioł (drewniany, z masy solnej, na szydełku itp.), wiersz, piosenka. Możecie mi wierzyć, że taki wiersz czy piosenka zapadną w pamięć bardziej niż kolejne pióro czy kwiatek.”

    Głośno o tym mówię na zebraniach i koniec 40zł x 23 osoby daje kwotę ,która może zasilić konkretny widoczny cel .

    16 3 Cytuj

Odpowiedz