Forum » Edukacja

Gimnazjum nr 2 w Myślenicach

  • 9 wrz 2015

    Bardzo proszę o szczere opinie na temat Gimnazjum nr 2 na osiedlu- poziomu nauczania w klasach ogólnych i integracyjnych oraz stosunku nauczycieli do swojej pracy.

    6 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    ???

    6 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    Chodziłam do tej szkoły w raz z siostrą w latach 80-tych .Mam miłe wspomnienia. Tylko ,że w tedy była to tylko szkoła podstawowa 8 klas.

    1 1 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    wiem, że podstawówka była dobra ale interesuje mnie obecne gimnazjum

    1 1 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    Ile uczniów,tyle opinii, ilu rodziców, tyle opinii. Nie ma idealnego ucznia, szkoły, nauczyciela, żadnej osoby, czy instytucji. Byłam rodzicem w tym gimnazjum przez 6 lat i nie mam nic do zarzucenia, również w klasie integracyjnej. Wiem i zdaję sobie doskonale sprawę,że w czerwcu i wrześniu rodzice szukają najlepszej szkoły dla swojej pociechy i chwała im za to, jednak własną opinię można wypracować nieco później, z czasem. Ten sam nauczyciel dla jednego ucznia jest idealnym wzorem, zaś dla innego złym, niedobrym, nietrafiającym itp......i to nie tylko w tej szkole ale w każdej. Zatem cierpliwości i pozytywnego nastawienia.

    11 1 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    MK56 masz rację, słyszę same pozytywne opinie o tej szkole, zdaje sobie sprawę z aspektów, które naświetlasz ale w człowieku zawsze czai się ziarno wątpliwości- mam nadzieję że będzie OK
    dziękuję za odpowiedz:)

    6 1 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    Będzie i tego Wam z całego serca życzę - powodzenia.

    8 1 Cytuj

Odpowiedz