Forum » Edukacja

Prywatne Przedszkola Myślenice

  • 27 lip 2016

    Witam,
    jestem mamą dwuletniej Lenki i ponieważ muszę wrócić od września do pracy a nie mam z kim zostawić małej (niestety na opiekunkę mnie nie stać) szukam dla niej przedszkola - myślę o prywatnym ze względu na obecność dzieci w tym wieku w takich przedszkolach, małe grupy, no i Lenka sika do pampersa jeszcze (nie ma siły są w tej chwili oduczyć).
    Z tego co się orientuje mamy trzy prywatne przedszkola w M-cach?
    -1 Eureka koło Biedronki
    -2 Chatka Puchatka osiedle
    -3 Ekoludek zarabie
    Czy może jest jeszcze jakieś które pominęłam?
    Proszę o Wasze opinie, czy miałyście maluchy w tym wieku w tych przedszkolach?

    4 Cytuj
  • Iza 27 lip 2016

    nawet państwowe przyjmie i będzie PANI bardziej zadowolona

    9 Cytuj
  • 27 lip 2016
    izzzol napisał/a:

    nawet państwowe przyjmie i będzie PANI bardziej zadowolona

    Jak masz głupio doradzać to lepiej zamilcz. Ekoludek na zarabiu jest super. Przedszkole jest małe, panie nauczycielki dbają o pociechy nasze. Nie ma problemu z dziećmi które mają pieluchę - pomagają w pozbyciu się pieluch. Przedszkole czynne do 18.00 i jak na prywatne przedszkole tanie

    2 8 Cytuj
  • 28 lip 2016
    izzzol napisał/a:

    nawet państwowe przyjmie i będzie PANI bardziej zadowolona

    bardziej? z jakiego powodu?
    myślałam o prywatnym, bo córka 15 sierpnia kończy dwa latka, a w państwowych praktycznie nie zdarza się żeby takie małe dzieci były, nie chcę żeby była sama na całą grupę, a grupy są przeważnie duże , w tych prywatnych są znacznie mniejsze, tylko nie wiem co wyrać

    1 Cytuj
  • Iza 28 lip 2016

    znajoma ma dziecko w 4 posłała maleństwo gdy skończyło 2 latka z pampersem i z tego co wiem nie było zadnego problemu

    1 Cytuj
  • 6 sie 2016

    Ja polecam Chatę Puchatka. Chodzi tam już druga moja córka. Zarówno pierwsza jak i druga poszły mając rok i 10 miesięcy. Jestem zadowolona.

    5 1 Cytuj
  • 22 lut 2017

    Ja moge polecic Ekoludka. Moja corka wlasnie 5 sierpnia 2016 skonczyla 2 lata i utworzyli grupe dzieci w podobnym wieku. Cos miedzy zlobkiem a starszakami :-) jedynym najwiekszym minusem moim zdaniem jest to ze pomimo tego ze trzeba wrocic do pracy to trzeba liczyc sie z chorowaniem dziecka. Moje dziecko tydz chodzi do przedszkola a 1,5 tyg w domu siedzi chora. I tu niestety nie ma znaczenia jakiej rangi jest dana placowka. Pozdrawiam

    4 1 Cytuj
  • 14 lip 2017

    W Wesołych Siódemkach w Katowicach najmłodsza grupa jest od 2,5 roku. Tylko to trochę za daleko, żeby codziennie dojeżdżać, ale w swojej okolicy też pewnie znajdziesz coś podobnego.

    7 Cytuj
  • 14 lip 2017

    Co Ty bredzisz o Katowicach? Wyraźnie pisze MYŚLENICE !

    Polecam Ekoludka.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz