Forum » Edukacja

Studia informatyczne

  • 22 sie 2010

    Witam.
    Szukam studia informatyczne w Myślenicach i okolicach. Oczywiście studia zaoczne. Wiem że są na Reju, ale to bardziej pod pedagogikę a mnie zbytnio to nie interesuje. Mógłby się ktoś podzielić swoimi informacjami?
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    ale na up wybierasz na drugim roku specjalizacje wiec jest mozliwosc pójścia nie w kierunku nauczycielski ale informatycznym .

    miejsca na up na tym kierunku jeszcze są jest dodatkowa rekrutacja . do 15 października można zgłaszać swoje podania polecam ten kierunek . i to wazne ze nie trzeba dojeżdżać do Krakowa

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    jest wybór studiów nienauczycielskich w UP w fili na Reja. Pośpiesz sie jeszcze zdążysz :D:D

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    byłem właśnie na początku rekrutacji. Oby dozbierało się chętnych bo nie uśmiecha mi się dojeżdżać do krk

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    no na dzień dzisiejszy jeszcze się nikt nie zapisał z tej dodatkowej rekrutacji

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    ale lipa trzeba będzie jeździć do krk...

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    daj se chłopie spokój ze studiami....ucz sie fachu np. hydraulik+monter instalacji co. albo wykończeniowka. To da ci kasę w przyszłoście . Informatyków jest juz wpizdu tak samo speców od marketingu i innego badziewia, wierz mi...

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    dobra znafco teraz jest wszystko skomputeryzowane. W dodatku jak pójdziesz w jednym kierunku i będziesz w tym dobry to kasiorę dobrą zrobisz.

    Cytuj

Odpowiedz