Forum » Fotografia

Ciekawe, tajemnicze miejsca wokół Myślenic

  • Hell Haven 21 kwi 2016

    Dzień dobry !
    Mam pytanie do osób znających okolice Myślenic -
    Przygotowujemy się do małej sesji zdjęciowej i zmęczeni ogólnoświatową modą na robienie sobie zdjęć w ruinach chcieliśmy zaprzyjaźnić się z naturą. Czy w naszych pięknych okolicach znajdują się jakieś ciekawe, tajemnicze miejsca, które dobrze prezentują się jako tło do zdjęć ? Lasy, urwiska, opustoszałe doliny, jakieś fajne punkty widokowe, ścieżki leśne... Coś, co stanowiłoby dość nieprzeciętne tło do promocji zespołu ?

    Wiem, że wielu z Was pasjonuje fotografia, dużo z Was też chodzi po górach. Wejść do lasu nie problem, ale problem znaleźć miejsca specjalne.

    6 1 Cytuj
  • 21 kwi 2016

    zrób sobie sesje z panami z pod mleczarni albo spod biedronki

    8 10 Cytuj
  • 21 kwi 2016

    Zapytajcie o skały,o działy,CHełm,zalew

    2 Cytuj
  • 3 paź 2017

    Macie jakieś zdjęcia z tego regionu??? Ewentualnie gdzie podjechać z dronem, aby nagrać jakieś fajne filmy?

    Cytuj
  • 3 paź 2017

    Tulej 49°51'16.7"N 20°01'07.4"E ładny widok na Zalew Dobczycki, wielokrotnie widziałem tam sesje ślubne

    3 Cytuj
  • 4 paź 2017

    Masz na myśli te okolice: https://www.google.pl/maps/place/Wambierzyce/@49.8547898,20.0170343,1490m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x470e6a94c60377cd:0x33758e0748c613eb!8m2!3d50.4800556!4d16.4379126 ??

    W sumie dobry pomysł i nie ma dużo zabudowań. A Zamek Moszna? W sensie ten tutaj: https://polskazachwyca.pl/ciekawostki/zamek-moszna-miejsce-bajki/

    Kawałek, ale fajnie się prezentuje.

    4 Cytuj
  • Andrzej 20 paź 2017

    Taaa. Zamek w Mosznej, tajemnicze miejsce wokół Myślenic. Wiem, wszystko zależy od promienia.
    Następny spam!

    4 Cytuj
  • 20 paź 2017
    Endrju napisał/a:

    Taaa. Zamek w Mosznej, tajemnicze miejsce wokół Myślenic. Wiem, wszystko zależy od promienia.
    Następny spam!

    Oj tam, się czepiasz, Endrju! Marne dwieście kilometrów. Ja polecam piramidy egipskie, też blisko Myślenic, ewentualnie piramidy Azteków. Jedne i drugie koło Myślenic, więc idealnie pasuje do tematu. A jakie tajemnicze! :D

    6 Cytuj
  • Andrzej 20 paź 2017
    Kaper napisał/a:

    Oj tam, się czepiasz, Endrju!

    Oj, może troszeczkę. A piramidy pięknie się wpisują w całość ;)

    2 Cytuj
  • 12 paź 2020

    Nie jest są to miejsca bardzo blisko Myślenic ale też nie aż tak daleko z pewnym rozrzutem podrzucam kilka miejsc moim zdaniem ciekawych.Mogłabym polecić Ciężkowice-skalne miasto,Czerna koło Krzeszowic Klasztor Karmelitów Bosych,Szczawnica park zdrojowy górny i dolny,Pieskowa Skała,Lanckorona,Pisarzowice-Ogród Japoński przy szkółce drzew i krzewów ozdobnych,Mszana Dolna -Ogród Łostówka(ogród prywatny ale właściciele przyjmą chętnie każdego),ogrody w Rabce Zdroju,zamek w Rytrze,Zamek Tenczyn w Rudnie,Zalipie,Zamek Rabsztyn,Zamek w Suchej Beskidzkiej,Zamek w Nowym Wiśniczu,Ogrody Zmysłów w Muszynie,Zamek Tropsztyn.
    Widziałam sesje zdjęciowe na Sokolicy ciekawe miejsce i z bardzo dużym rozrzutem od Myślenic na równi pod Śnieżką.Na Kasprowym,w Morskim Oku i Niedzica.

    2 Cytuj
  • 13 paź 2020

    Tak na serio zawężając promien do zasięgu własnych nóg, czyli tam gdzie możemy dojść o własnych siłach to jakie miejsca polecacie?
    Ja wrzucę coś od siebie:
    1. Diabelski Kamień w Rudniku, można do niego dojść żółtym szlakiem przez Dalin.
    2. Kamieniołom w Jasienicy, dojście też lasem, było tam fajne miejsce na ognisko, na samej górze.
    3. Krzyż na Ukleinie, ładny widok, ławeczki, miejsce na ognisko.
    4. Cmentarz Choleryków w Dalinie ,będąc dzieckiem odkryłem go przypadkiem, do dziś pamiętam jak z niego spieprzałem ?

    8 Cytuj

Odpowiedz