Forum » Komputery / Gry

Wyszukiwarka OPERA

  • adzygmunt 16 gru 2010

    Od kilku dni moja "Opera", żle działa.
    Zeby ja "naprawić" wyinstalowałem" a potem zainstalowałem na nowo.
    Problem jednak pozostał.
    Objawia sie tym ze po wejściu - tylko przez "operę" chcąc otworzyć temat otrzymuje komunikat, że strona nie istnieje. Dwie trzy próby i jest dopiero dobrze.
    Drugie zło i to jest większy problem jest brak mozliwosci edytowania i kasowania postu gdy jest jeszcze taka możliwość.
    Dzisiaj , zdążyłem wejść na forum przez google i zaedytowałem tekst, gdy z pozycji "opera" było to niemozliwe!
    Jest na to rada?
    Tylko nie piszcie: zrezygnuj z "opery". To do tygodnia wstecz idealnie funkcjonowało. Mało tego, z tej pozycji automatycznie poprawiało błędy, czego nie ma, jak piszę po wejściu przez google!

    1 Cytuj
  • 16 gru 2010

    Pewnie nie obejdzie się bez formatowania dysku ;)

    A tak na poważnie to spróbuj zresetować ustawienia opery, wyczyść rejestr systemowy z wpisami należącymi do opery. Może to coś da

    PS. I nie wyszukiwarka, a przeglądarka internetowa :)

    Cytuj
  • 16 gru 2010

    nomad, a co powiesz na przeskanowanie komputera ComboFixem?
    Pod warunkiem, adzygmunt, że nie masz Windowsa 7 !

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    [quote=Kaper] nomad, a co powiesz na przeskanowanie komputera ComboFixem?
    Pod warunkiem, adzygmunt, że nie masz Windowsa 7 ! [/quote]
    Przyznam rację. Zapomniałem o tym, ale to pewnie dlatego, że z windowsem mam styczność raz na jakiś czas :D

    Cytuj
  • adzygmunt 17 gru 2010

    Nomad zauważyłeś ze użyłem "Wyszukiwarka" zamiast przeglądarka. To jest miarą znajomości tematu. Przyznaję bez wstydu nie znam.
    I napisze tak Mam Windowsa xp Home Edition wersja 2002
    Natomiast reszta jest Office 2007
    I dalej nic nie wiem.
    Najlepiej byłoby w moim wypadku dostarczyć mojego trochę unowocześnianego kompa do "rewitalizacji".
    Znajomy fachowiec zauważył, że takie odnawianie to niemal całe "nowe ustrojstwo" z wyposażeniem już adekwatnym do obecnego sprzętu.
    Tym nie mniej dzisiaj także nie znajdował stron po pierwszych kliknięciach. Później jakoś leci do następnego zamknięcia i otwarcia.

    Edycje wpisuję przez wejście w googlach bo edycja w operze ściemnia wszystko i pisze coś o skryptach jawa. Po czym kreci sie kółeczko i mozna kawę wypic a to dalej sie kręci.

    Cytuj
  • adzygmunt 17 gru 2010

    Zainstalowałem na nowo java script i... działa edytowanie ten tekst jest edytowany Nie otwiera tylko za pierwszym i drugim razem trzecim tematów.

    Cytuj
  • 3 sty 2011

    @adzygmunt

    Przeinstalowałeś Operę, ale problem prawdopodobnie tkwi w profilu Opery. Odinstaluj Operę i usuń katalog C:\\Documents and Settings\\{Nazwa użytkownika}\\Ustawienia Lokalne\\Dane Aplikacji\\Opera , potem zainstaluj Operę jeszcze raz.

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    Co to jest wyszukiwarka Opera?
    Ja znam tylko przeglądarkę o tej nazwie.

    Hmmm pewnie z tego samego powodu ludzie wpisują też pełne adresy stron w okienko szukaj Googla - zamiast w pasek na adres :)

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    Do adzygmunt: jeżeli mogę coś zasugerować - dużej przestrzeni na dysku to nie zajmie i ja kiedy jeszcze bazowałem na produktach Microsoftu miałem ich kilka zainstalowanych do dyspozycji. Warte doinstalowania (z tych które wypróbowałem) to: Mozilla Firefox (wiele dodatków, wtyczek, motywów, świetnie daje się "modelować" i "rozbudowywać"), Safari (ciekawy interfejs od Apple).

    Cytuj
  • adzygmunt 22 sty 2011

    Dziękuję za rady. Z moimi umiejętnościami mogę tylko pogorszyć sprawę. A tak wyświetla wszystko za drugim podejściem.
    Jak znajdę chwilę wolną zaprzyjaźnionego serwismena to dowiozę do niego kompa.

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    Witaj Adzygmuncie
    Ja zaś polecam Ci Firefox'a, ściąg go sobie stąd:
    http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/

    potem wywal Operę i zainstaluj Firefox'a

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 9 sie 2011

    Wywaliłem wszystko jak radziliście. Zainstalowałem Google Chrome tak by otwierały się w okienkach tematy mnie interesujące. Wszystko działa sprawnie, poprawia błędy w postach. jest ok!
    Dodam, stronę można zalogować na stałe, określić, wielkość, i trzyma to w pamięci.
    Nie piszę fachowo bo nie wiem jak, nie jestem "fachmanem". Wiem tylko co chcę, i to mam!

    1 Cytuj
  • 8 wrz 2011

    @taki_gość
    gtfo, ff dla niektorych jest beznadziejny i nie wciskaj go na sile - szczegolnie jezeli autor sobie wyraznie tego zazyczyl

    Cytuj
  • 8 wrz 2011

    Ja korzystam z Opery od lat, czasami po aktualizacji pojawiają się jakieś błędy ale zwykle następna to poprawia. Moim zdaniem najlepsza przeglądarka, bardzo przydatne rzeczy jak szybkie wybieranie, gesty myszy, pasek ulubionych - o ile się nie mylę to rozwiązania, które jako pierwsze pojawiły się w Operze a potem zostały skopiowane do IE i FF. Wtyczek też jest mnóstwo... no ale każdy ma swoje preferencje, nikogo na siłę nie zamierzam namawiać;-)

    Cytuj

Odpowiedz