Forum » Komputery / Gry

ACTA

  • 23 sty 2012

    NIE DLA ACTA!!!!

    41 8 Cytuj
  • 23 sty 2012

    ***KOMENTARZ USUNIĘTY PRZEZ ACTA***

    27 8 Cytuj
  • 23 sty 2012

    nareszcie ktoś zaczął temat :) NIE DLA ACTA!!!

    25 6 Cytuj
  • 24 sty 2012

    głosowaliście na Tuska to macie podwyżki, ACTA, wyższe podatki, akcyzy, złości mnie tylko to że Opozycja na wszystko się zgadza (nie głosowałem na PIS).

    NIE DLA ACTA

    NIE DLA RZĄDU !!
    ZAMKNIJCIE MI JESZCZE BIBLIOTEKĘ PEDAGOGICZNĄ TO CIEKAWE Z SKĄD BĘDĘ BRAŁ NOTATKI NA STUDIA ?.

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RZĄD DO ROBOTY ZA 1000 ZŁOTYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    54 9 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Za 1000 i niech się dowiedzą na ile starcza ludziom taka kwota.

    I oczywiście nie dla ACTA !

    25 6 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym ACTA, sesja się zaczęła i trochę nie na bieżąco jestem.

    8 9 Cytuj
  • 24 sty 2012

    [quote=gość: ddd] Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym ACTA, sesja się zaczęła i trochę nie na bieżąco jestem. [/quote]
    Będą mogli legalnie cię inwigilować (sprawdzać co sciągasz, co piszesz, jak piszesz, do kogo, czy nie wchodzisz na piracki strony) pozniej beda cie scigac, ew odcinac internet jak we FRANCJI !

    16 6 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Popieram ACTA. Czekam na minusy.

    23 49 Cytuj
  • 24 sty 2012

    JA TAKŻE POPIERAM ACTA , DOŚĆ JUŻ PIRACTWA I OSZUSTW.
    POWINNIŚMY UCZCIWIE KORZYSTAĆ Z ZASOBÓW INTERNETU !!!
    ACTA - JESTEM ZA , POPIERAM .

    12 58 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Popierasz ACTA ? chcesz być sprawdzany cały czas ? chcesz by każdy twój ruch w internecie był sprawdzany ? a może chcesz stracić komputer własny ? zapewne nie masz oprogramowania oryginalnego , myślisz że ACTA to dobry pomysł ? to zły pomysł większość ludzi zrezygnuje z internetu , dlaczego ? , po co komu internet w którym nie ma nic , portale społecznościowe , strony takie jak youtube , menforum , chomikuj , o torrentach już nie wspomnę . będą po prostu usunięte , a co zrobisz ty w internecie co napiszesz gdzie wyślesz e-maila będzie monitorowane , każdy jeden twój ruch będzie monitorowany , będziemy niczym marionetki . ACTA podpiszą bo to w końcu Polska tu nigdy nic nie było normalne , Polski rząd się dziwi że Polacy wyjeżdżają z Polski ... teraz mają odpowiedź dlaczego . Ponieważ było jest i będzie zawsze źle . Jakim trzeba być głupcem by popierać ACTA , Internet jest dla nas dla ludzi my go stworzyliśmy , powiem jeszcze tak , jak pobierzecie cokolwiek z internetu mały głupi plik np zdjęcie tapetę na pulpit będziecie mieli już w tej chwili przesrane , odcięcia od internetu to dopiero początek tego co wam/nam mogą zrobić . Takie sieci jak Neostrada , Netia itd ... po prostu padną , nie wiem po co Ten zasrany Tusk się miesza do naszego Internetu , dość że nie możemy powiedzieć własnego zdania w życiu to jeszcze nam internet cenzurują teraz to już w ogóle srał pies na tą Polskę . Wiem że większość ludzi zrezygnuje z internetu , Felix i inni którzy popierają ACTA może od razu weźcie liżcie dupę tuskowi .

    37 6 Cytuj
  • 24 sty 2012

    DOBRZE PRAWISZ CHŁOPIE WIARA ZMIENI ABONAMENTA NA NAJNIZSZY DUP W NECIE SE NIE POZIOROSZ, NIE ZMECZYSZ MIETKA BOO CENZURA, Z CHOMIKA NIE ZASSASZ NIC NA WIECÓR CO BY NADGARSTKIEM POPRACOWAĆ, NA YT NIE POZIOROSZ BOO GO NIE BEDZIE, BAA BEDZIE STRONA RZADOWA I USMIECH OD PACHY PO PACHE KOCHOM CIE POLSKO-TOK CIE KOCHOM ZE HAY

    14 5 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Szkoda, że takie Felixy umieją pisać bo widać, że z myśleniem to już zdecydowanie gorzej....
    Człowieku ! Czy tobie mózg przyćmiło ?
    Poczytaj dokładnie o co biega w tym ACTA a potem go (ew.) będziesz chwalił.

    Tutaj nie tylko chodzi o ochronę praw autorskich - to jest WIELKA ŚCIEMA !
    To jest tylko przykrywka na to ("co małym druczkiem zwykle piszą"), że będziesz tak naprawdę śledzony - INWIGILOWANY !

    Myślenie NIE BOLI !

    16 5 Cytuj
  • 24 sty 2012

    ci co popierają ACTA niech od razu na forum podają swoje dane będziemy was inwigilować od razu!!!

    19 6 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Gościu pitolisz głupoty jak nawiedzony mocherowy pisior. Paliwo to tak samo wina Tuska jak i Rydzyka czy Stalina. Od 5 lat naukowcy z USA prognozowali że paliwo do 10 lat będzie po 10zł/l, więc nie biadol, a inwigilacji takiej jaka miała miejsce w czasach kaczyńskich i ziobry trudno szukać w przeszłości i przyszłości. Acta to chory pomysł i dziwi mnie tylko że tak łatwo państwa EU dają się podporządkowywać woli grubasów-amerykanów. Miejmy nadzieję, że ten rząd i prezydent udowodni że jest na właściwej pozycji i nie da ograniczyć wolności obywatelskiej i tajemnicy korespondencji. W sumie i ta szykuję się już na to żeby odrzucić Acta ze względu na sprzeczność z konstytucją i ochroną danych osobowych oraz stworzeniu prywatnej policji portalowej, która miała by wgląd wysyłane i odbierane dane, a to już zaczyna śmierdzieć cHRL (chińską republiką ludową).

    9 9 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Kabaczek jakim jestaeś..(cenzura)..!!!! Jak byś troche poczytał niezaleznych gazet itd a nie Tvnu i Wyborczej to byś może zmienił POgląd na zycie w Polsce.

    Nie było jeszcze w Polsce po prlowskiej tylu podsłuchów i inwigilacji obywateli co dzisiaj za rządów PO. Owszem za KAczynśkiego tez były podsluchy itd, tylko tyle ze ten KAczynski i Ziobro łapali takie swinie które się do koryta dostały np rozpłakaną Sawicka itd. a dzis te podsluchy słuzą tylko interesom tym na gorze. Teraz za bezcen sprzedajmy koncesją na wydobycie gazu łupkowego, Lotos zostanie sprzedany ruskim za grosze, katastrofę smolenską przekrecili razem z ruskimi, prezydenta mamy na uslugach słuzb specjalnych, do tv zaprasza sie takie "autrytety" iek byly szwef WSI gen. Dukaczewski, z Kiszczaka i Jaruzelskiego robi sie poczciwych obywateli, ceny i zycie w Polsce pedza niemiłosiernie do góry a ktoś jescze próbuje bronić tych Popranćów!!!!

    NIE DLA ACTA!!!NIE DLA PO
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    11 7 Cytuj
  • 24 sty 2012

    [quote=gość: Kabaczek] Gościu pitolisz głupoty jak nawiedzony mocherowy pisior. Paliwo to tak samo wina Tuska jak i Rydzyka czy Stalina. Od 5 lat naukowcy z USA prognozowali że paliwo do 10 lat będzie po 10zł/l, więc nie biadol, a inwigilacji takiej jaka miała miejsce w czasach kaczyńskich i ziobry trudno szukać w przeszłości i przyszłości. Acta to chory pomysł i dziwi mnie tylko że tak łatwo państwa EU dają się podporządkowywać woli grubasów-amerykanów. Miejmy nadzieję, że ten rząd i prezydent udowodni że jest na właściwej pozycji i nie da ograniczyć wolności obywatelskiej i tajemnicy korespondencji. W sumie i ta szykuję się już na to żeby odrzucić Acta ze względu na sprzeczność z konstytucją i ochroną danych osobowych oraz stworzeniu prywatnej policji portalowej, która miała by wgląd wysyłane i odbierane dane, a to już zaczyna śmierdzieć cHRL (chińską republiką ludową). [/quote]
    - tobie to chyba na mózg padło skoro takie głupoty wypisujesz. Ceny paliw na tym poziomie to głównie wina rządu i koncernów. Rządu przez to, że podniósł akcyzę. Koncernów bo są zachłanne i windują ceny. Prześledź sobie ceny paliw w innych państwach świata. Sprawdź także cenę baryłki ropy w ciągu ostatnich 10 lat. Zobaczysz jak ceny paliw szalały za rządów PO. Co do inwigilacji to też się mylisz. Raz, że tej twojej rzekomej inwigilacji nikt nie udowodnił. Nie ma na to żadnych dowodów. Ta cała sprawa była tylko wymysłem pewnych osób w kampanii nienawiści. Tak więc daruj sobie wypisywanie tych bredni.
    Co do ACTA to się zgadzam. To jest chore jak sam trafnie zauważasz. Pod przykrywką ochrony własności intelektualnej próbuje się nam narzucić całkowitą kontrolę internetu. Wynika to z faktu, że te całe przepisy są sformułowane zbyt ogólnikowo i można je różnie interpretować. Ponadto odbierają nam podstawowę prawa. Zwłaszcza jeśli mówić o ochronie danych osobowych. ACTA daje bowiem pewnym organom dostęp do naszych danych osobistych i nie tylko. Według mnie te przepisy zostały tak celowo napisane. Nie trudno sobie wyobrazić komu mogłoby na takim rozwiązanu zależeć. Głównie chodzi mi o zasady na jakich uznaje się daną stronę www za naruszającą czyjąć własność. No i rzecz jasna o uprawnienia owego organu, który niektórzy zwą policją internetową. Według mnie to powinno być dokładnie sprecyzowane i opisane z uzwględnnieniem podstawowych praw każdego człowieka. Póki co mówię głośno: NIE DLA ACTA! , bo jakkolwiek rozumiem ochornę właśności intelektualnej to w takiej formie jaką jest ACTA nigdy jej nie zaakceptuję.

    9 7 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Teraz się obudziliście ? NIE DLA ACTA, NIE DLA DROGIEGO PALIWA ?

    Ale kto głosował na Partię Oszustów ? Teraz Tusk ma WAS wszystkich w głębokim poważaniu i zaklepie co chce :-) Jak nie teraz to potem gdy umilknie cała sprawa przegłosują i koniec.

    11 6 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Chciałbym zaznaczyć w tym miejscu, że rządzą nami idioci którzy podpiszą wszystko co się im podsunie. To przerażające, ale tak naprawdę jest ...

    14 5 Cytuj
  • 24 sty 2012

    zdjecie

    Zgromadzenie przeciwko ACTA w Krakowie 25 stycznia (środa) o godzinie 18.00.

    Początek przy Sukiennicach pod ratuszem bliżej głowy Mitoraja.

    https://www.facebook.com/events/215317315225357/

    zapraszajcie i przesyłajcie dalej znajomym . . .

    16 6 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Faktem jest, że Platforma daje ciała na każdym kroku - afera z lekami, ceny paliw, a teraz ACTA. Do tego ciągle przyznają sobie premie, nagrody, podwyżki, a ludzi mają w d...e. Sami kopią sobie grób, bo w następnych wyborach nikt na nich nie zagłosuje, łącznie ze mną.
    Ale wielkiego wyboru nie ma. PiS dalej siedzi w lesie smoleńskim i szuka mgły, oblicza prawdopodobieństwo zderzenia z brzozą, itd. Nic ich nie obchodzi los żywych, czyli nas - Polaków.
    Dlatego PiS również nie wygra. I dobrze.
    Zostaną stare komuchy (SLD) i Palikot, wspierany przez jeszcze starszych komuchów.

    25 6 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Ale ten nasz Premier jest głupi, najpierw podpisze a potem będzie dyskutował nad tym co podpisał ... takie rzeczy tylko w Polsce :-)

    15 6 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Dyskutować można było wcześniej tylko nikt się nie interesował tym, bo sprawa została wrzucona w obrady jako deser do dyskusji o rybołówstwie.
    W umowie nie chodzi tyle o bat na piratów tylko o to że umowa daje instytucją firmą prywatnym możliwość kontrolowania i usuwania podejrzanych rzeczy bez słowa wytłumaczenia, nakłada również na operatorów (dostawców internetu jak: tpsa, netia, dialog itp.) odpowiedzialność za treści które są pobierane wysyłane w ich sieciach, więc w grę wchodzą też e-maila, które operator będzie musiał wszystkie zapisywać bo jeśli sąd się zwróci do operatora o udostępnienie takich informacji to on będzie musiał mieć dowody na to że dana osoba wysłała to i to danego dnia o o danej godzinie.
    Tak więc jak jakiś dureń pisze wyżej że ACTA jest wymierzone w piratów to nie wie o czym mówi lub jego IQ nie pozwala mu zrozumieć tego co czyta lub pewnie nie pofatygował się żeby przeczytać i prawi morały innym...

    8 3 Cytuj
  • 24 sty 2012

    u nas cenzura na forum i bez acta niemała :)

    6 5 Cytuj
  • 24 sty 2012

    ACTA SLUCHA ACTA PRAWI ACTA WSZYSTKICH WAS DZIS ZBAWI

    5 5 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Witam. Proszę w miarę możliwości o wklejanie poniższego linku a forach na których się udzielacie. W ten sposób tekst tego linku zostanie powielony i dojdzie do jak największej ilości ludzi, którzy tak naprawdę nie wiedzą co się dzieje i co nam zagraża.
    Proszę także dopisać tam tekst o dalszym powielaniu na innych forach.
    Nie będę pisał na temat ACTA, bo wszystko co powinien każdy wiedzieć znajduje się w linku Wojciecha Cejrowskiego (niezbędne jest konto na Facebooku).

    https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/posts/319413244770241%29

    Pozdrawiam.

    5 4 Cytuj

Odpowiedz