Forum » Komputery / Gry

Problem z telefonem Samsung S3500

  • 24 cze 2009

    Mam problem z podłączeniem kabla usb.Kupiłem kabel SAM-L760 facet w sklepie twierdzi że kabel jest ok aja nie moge podłączyć nie wiem czy mam ściągnąć jakiś program tylko jaki może ktośmi pomoże

    1 Cytuj
  • 24 cze 2009

    Że tak powiem, rzeczywiście świetne miejsce na tego typu problemy..

    1 Cytuj
  • 24 cze 2009

    poszukaj w necie jakiegoś forum o telefonach czy fanów marki samsung

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Musisz zainstalowac oprogramowanie zanim podlaczysz telefon.Jest na plycie dolaczonej do telefonu.Jesli nie masz plyty pobierz ze strony glownej samsunga :

    http://www.samsung.com/pl/consumer/detail/support.do?group=mobilephones&type=mobilephones&subtype=slide&model_nm=GT-S3500&disp_nm=S3500&language=&cate_type=all&dType=D&mType=SW&vType=&prd_ia_cd=01011800&model_cd=GT-S3500YKAPLS&menu=download

    Dopiero po instalacji podlacz telefon.Powinno go wykryc w oknie glownym programu.

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    tylko że telefon jest nowy ze sklepu a płyty z nim nie było

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    To pobierz z tego linku co podałem ten program i powinno chodzić.

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    Pobrałem z tego linku program PC Studio3 i dalej nie działa wyskakuje mi nie podłczony

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    Sprawdź na włączonym i wyłączonym telefonie podłączać.Jeśli podłączałeś go wcześniej to komputer mógł wykryć telefon ale nie było sterowników.Sprawdź w Panelu Sterowania w zakładce System->Menadżer urządzeń czy na liście nie ma telefonu.Jeśli jest to usuń i podłącz jeszcze raz.

    Tak wogóle to jak podłączysz telefon to wyskakuje jakiś dymek ,że znaleziono nowy sprzęt itp.?

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 26 cze 2009

    nie prosciej kupic czytnik kart i przez karte pamieci zgrywac rzeczy na telefon? Zwlaszcza, ze to nie jest jakis kot za 20 baniek tylko zwykly telefon za 3 stowy, wiec pewnie chcesz sobie dzwonki pozgrywac. Podlaczanie nieoryginalnych kabli to katorga. Kupilem kiedys Nokie, chyba 3300 - uzywana, czy sprowadzona z zagranicy, nie pamietam - muzyczny telefon - a nie moglem zgrac na niego ani jednego kawalka, bo nie mialem kabla. kupilem kabel za chyba 50zl i przez 3 dni usilowalem go uruchomic, oczywiscie nie udalo sie. Koles od ktorego kupilem kabel.............. tez nie umial.

    Cytuj
  • 6 lip 2009

    ja tez nie moge go podłonczyc n atelefonie jak podłanczam to wyskakujekbel USB a na kom;pie nic niewiem a w telefonie nie moge znalezc zadnej funkcji z podłonczeniem telefonu do kompa prosze o pomoc

    Cytuj
  • 14 lip 2009

    dokłądnie moj chłopak ma kabel usb oryginalny do samsunga i ta płytkę z programem PC Studio3 tylko, że tylko jego tel znajduje mój już nie i czemu cholera jasna?!!

    Cytuj
  • 14 lip 2009

    Ja już nie mam nerwów do tego telefonu program mam ściągnięty a dalej nie mogę podłączyć

    Cytuj
  • 14 lip 2009

    Ludzie,a może zamieńcie te Samsungi na jakieś inne telefony i problem z głowy.

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 15 lip 2009

    pewnie temu, ze kabel jest od konkretnego modelu? moze Twoj nie obsluguje polaczenia z komputerem przez usb (na zasadzie dysku przenosnego) jedynym ratunkiem w takim wypadku pozostaje zakupienia czytnika kart do komputera (bo przeciez kazdy chyba ma karte pamieci w telefonie...) i przesylanie danych w ten sposob... w zasadzie to pewnie tylko muzyki i zdjec...

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    [quote=Razak]Sprawdź na włączonym i wyłączonym telefonie podłączać.Jeśli podłączałeś go wcześniej to komputer mógł wykryć telefon ale nie było sterowników.Sprawdź w Panelu Sterowania w zakładce System->Menadżer urządzeń czy na liście nie ma telefonu.Jeśli jest to usuń i podłącz jeszcze raz.

    Tak wogóle to jak podłączysz telefon to wyskakuje jakiś dymek ,że znaleziono nowy sprzęt itp.?[/quote]

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    ja mam ten s3500 telefon i mój problem jest inny-często znika,pojawia lub rozmazuje mi sie ekran,dzieli się na pół zdjęcie które jest na nim oraz wszystko inne nie wiem czy to rozdzielczość bo kompletnie się nie znam na tym -telefon mi nie zamókł ani nie spadł nie wiem co jest grane plissss pomóżcie co mam zrobić??

    Cytuj
  • 7 paź 2010

    Program Samsung PC Studio 3 działał do momentu, gdy z powodu opieszałości kompa
    na nowo zainstalowano mi system WIN XP, SP 3. Teraz mogę jedynie przeglądać pliki
    mojego Samsunga S3500, ale gdy uruchamiam PC Studio 3...to jest " nie połączony".
    Instalowałem różne wersje tego programu, ale otwiera się jedynie zawartość dysku w moim kompie; więc nie mogę skopiować plików z komórki do kompa i odwrotnie. Co robić?

    Cytuj

Odpowiedz