Forum » Komputery / Gry

Xbox flash gdzie zrobić ?

  • 17 lut 2013

    Witam tak jak w temacie czy ktoś wgrywa do xboxa lt 3.0 ? Interesuje mnie wgranie na miejscu i jakaś gwarancja na robocizne , najlepiej osobe która zajmuje się tym na codzień. Jaki jest koszt takiej przeróbki? Ewentualnie prosze podać liczbe zakładów/serwisów które zrobią to na miejscu w krk (droga zakopianka-mateczny-grunwaldzkie aleje-galeria).
    Czekam na odp

    4 5 Cytuj
  • 18 lut 2013

    Cześć.

    Koszt wgrania LT 3.0 to 50 zł, zależy jeszcze czy masz Slima czy starszą wersję konsolki. Gwarancji na przerobienie nie ma, jedynie jeśli napęd ulegnie uszkodzeniu podczas "przeróbki" wtedy dostajesz nowy. Nie wiem czy w Myślenicach ktoś wgrywa do xbox- ów LT 3.0, w Krakowie robi to bardzo wiele znających się na tym osób, wystarczy poszukać na allegro. W Osieczanach też jest ktoś kto wgrywa, ale szczerze Ci powiem że mi się zwyczajnie nie chce :- )

    3 5 Cytuj
  • 1 mar 2013

    Nie wszystkie konsole sa do zrobienia ! beda w najnowszych 2012 2013 produkcji koszt bedzie duzy mysle ze ok 350 400 podmiana elektroniki w napedzie i wgranie LTU v1.2 procedura jak zamontowanie rgh czyli duzo czasu !

    jeśli napęd ulegnie uszkodzeniu podczas "przeróbki" u pseudo fachowcow to normalne :)
    naprawialem konsole po takich po 50 i smiech mnie ogarnia wymienione napedy sieciowki wifi
    sciezki pociete widelcem obudowy pogiete plastiki o pozniejszej kalibracji lasera nie wspomne Kazdy moze sobie kupic programator i instrukcje w pdf :) kwestia czy to ogarnie i bedzie czytal ze zrozumieniem Internetowi nie placa bo wszsytko robia sami ;)

    7 4 Cytuj

Odpowiedz