Forum » Komputery / Gry

G@ME ZONE

  • G@ME ZONE 11 paź 2009

    już od przyszłego tygodnia zapraszamy wszystkich w wolnym czasie do G@ME ZONE, kafejki internetowej i centrum gier konsolowych. Mozna u nas pograc na Nintendo Wii, Playstation 3, Xbox 360 i wysokiej klasy komputerach, duży wybór gier na wszystkie platformy, szybkie lacze internetowe, mila atmosfera. Zapraszamy, ul. Sredniawskiego 23 (budynek Avans) w tygodniu i w weekendy :)

    1 Cytuj
  • 11 paź 2009

    No, niezły pomysł :) któregoś dnia na pewno zwerbuje znajomych i wpadniemy :) Jakiś ew. cennik?

    1 Cytuj
  • G@ME ZONE 11 paź 2009

    jeszcze nie ustalony do konca, ale w granicach 4-5zl za godzine, czyli tyle ile kosztuje piwo w barze ;) planujemy organizacje turnieji, zawodow, oczywiscie z nagrodami. Wiecej info na bierzaco na forum i u nas :)

    1 1 Cytuj
  • 11 paź 2009

    ok dzięki za infromacje. Coś mi sie wydaje, że nie raz zrezygnuje z tego piwa na rzecz pogrania np na Wii :)

    1 Cytuj
  • G@ME ZONE 11 paź 2009

    gdyby ktos byl chetny na jakies nocki, rowniez jestesmy otwarci na rozne propozycje :) i sugestie, np w co chcielibyscie pograc? postaramy sie zamowic dla was tytuly ;)

    1 Cytuj
  • 11 paź 2009

    Człowieku!!!...Jesteś moim zbawieniem, wreszcie ktoś się zebrał w sobie i zorganizował takie coś...<ukłon> :)

    1 Cytuj
  • G@ME ZONE 11 paź 2009

    ciesze sie, ze pomysl sie podoba :)

    1 Cytuj
  • 11 paź 2009

    Dobry pomysł.Sam mam czasem ochotę zagrać w jakiś tytuł ,a nie będę specjalnie kupował konsoli i gry.

    1 Cytuj
  • G@ME ZONE 15 paź 2009

    zapraszamy juz w sobote :)

    1 Cytuj
  • 15 paź 2009

    Wpadne około 4 jak będe wracał na bombie z vegi.

    1 Cytuj
  • 15 paź 2009

    Więc jesteście również swego rodzaju sklepem z grami ? Będzie można u was kupić gry na PC ?

    1 Cytuj
  • G@ME ZONE 16 paź 2009

    bedzie mozna i to w konkurencyjnych cenach, nie tylko na pc, ale nie odrazu w sobote :P

    1 Cytuj
  • Łukasz Dragosz 16 paź 2009

    jak się było młodym gówniarzem to się chodziło na &#039;flipery&#039;, teraz wszyscy nawijają na konsolach ojjj zdziadziałem, zdziadziałem :)

    Prala wspominał o turnieju u Was, wesprzemy finansowo i organizacyjnie ( dobre kontakty z mediami posiadam to nagłośnimy turniej )

    1 Cytuj
  • 16 paź 2009

    No to teraz już w końcu wiem co tam będzie ,a stawiałam na chińską "żarłodajnie" hehe (to przez te lampy).Świetny pomysł ,chyba wiele osób na to czekało:)

    1 Cytuj
  • 16 paź 2009

    alleluja ;p lata młodości wracają ;) W przypadku turnieju np. cs wc3 moge pomóc w reklamie i sciagnac kraków

    1 Cytuj
  • G@ME ZONE 17 paź 2009

    dzis o 20ej turniej w Pro Evolution Soccer. Wpisowe - 20zl. Nagroda za 1 miejsce - 50% wpisowych (wysokosc wygranej zalezy od ilosci uczestnikow), 2 i 3 miejsce - karnety - 10 i 5 godzin.

    1 Cytuj
  • 17 paź 2009

    Będą jeszcze wkrótce jakieś inne turnieje w Pro Evolution Soccer ?
    W innych godzinach...

    1 Cytuj
  • Paweł Górka 17 paź 2009

    Bardzo dobry pomysł z otwarciem, czegoś co od dawna było potrzebne w Myślenicach. Wreszcie będzie miejsce gdzie można pograć. Kiedy turniej w CSS :D???

    1 Cytuj
  • 17 paź 2009

    niestety turniej sie dzis nie odbyl.. ;(
    W piatek o godzinie 18:00 turniej w Pro Evolution.
    Zapisy do piątku do godziny 14
    wpisowe: 20zl
    ZAPISY:
    osobiście, lub:
    nr tel: 12-274-20-01 kom: 501-357-467
    e-mail: da@mian.pl

    nagrody:
    1. miejsce - 50% wpisowych (wysokosc wygranej zalezy od ilosci uczestnikow)
    2. miejsde - karnet 10 godzin
    3. miejsce - karnet 5 godzin

    1 Cytuj
  • 17 paź 2009

    Turniej w CSS bedzie jak tylko go dostaniemy i bedzie na tylu chetnych :)
    Turniej w Warcrafta III wstepnie - koniec pazdziernika

    1 Cytuj
  • 18 paź 2009

    Założę się, że na CS 1.6 wpadłoby sporo osób. Moglibyście zadbać też o rozpowszechnianie informacji o turniejach itd, może jakaś stronka?

    1 Cytuj
  • 18 paź 2009

    z calym szacunkiem 1.6 to gówno z painta :D :P

    1 Cytuj
  • 19 paź 2009

    Załatwiłem wam darmową reklamę :)
    http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=9608621&N=1

    1 Cytuj
  • 19 paź 2009

    Gówno z painta to na pewno Tibia. Jednak CS jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, więc wiesz. Proponuję też COD 4, który też oferuje niezłą zabawę na lan&#039;ie. Może można byłoby zrobić taką myślenicką ligę z drużynami 4/5 osobowymi i ustawiać terminy rozgrywek.

    1 Cytuj

Odpowiedz