Forum » Komputery / Gry SMARTFON GODNY POLECENIA

• 21.07.2014 - 16:18
    Witam,
    szukam smartfona godnego polecenia tak do 800zl .
    Jaka marka smartfonu jest najlepsza??
    Myślałam nad kupnem Sony Xperia SP, co Wy na to??
    Może polecacie coś innego???
    3 4 Cytuj Zgłoś
  • Tomasz 21.07.2014 - 16:37
    Baśka miała fajny biust.............. ok . Polecam sony xperia jest fajny
    2 5 Cytuj Zgłoś
  • 21.07.2014 - 17:09
    strick666 napisał/a:
    Baśka miała fajny biust.............. ok . Polecam sony xperia jest fajny
    Żebyś wiedział że fajny:P...
    9 2 Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 21.07.2014 - 21:44
    Przyleciała baba Jaga (czyt. wiedźma) na miotle i usunęła mój post. Bo zamieściłem link do aukcji? Myślicie, że to moja firma? Hehehe. Zacytuję klasyka: "Dajcie tu jakąś muzyczkę!"

A wracając do tematu, to polecałem Ci basiulka2795, Samsunga Galaxy SIII I9300, bo z autopsji wiem, że jest bardzo dobry. Na pewno lepszy od Sony. Sam mam na niego chrapkę.
    Pozdrawiam
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 21.07.2014 - 23:20
    a nie za duzy ten smartfon juz(samsung Galaxy SIII I9300)?? wie ktos czy sie go dobrze trzyma z dloni??
    2 Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 22.07.2014 - 11:42
    basiulka, możesz kupić wersję Mini.
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2014 - 14:20
    basiulka2795 napisał/a:
    a nie za duzy ten smartfon juz(samsung Galaxy SIII I9300)?? wie ktos czy sie go dobrze trzyma z dloni??
    ja mam Galaxy S III i jest znakomity, zarówno pod względem wizualnym jak i technicznym. w dłoni trzyma się go fajnie, wcale nie jest za duży, powiedziałbym, że wręcz idealny. ;) ponadto ma masę aplikacji. jest naprawdę super, polecam :)
    2 4 Cytuj Zgłoś
  • Tom 22.07.2014 - 15:25
    Kaper napisał/a:
    basiulka, możesz kupić wersję Mini.
    S III mini - nie polecam - blokuje sie ekran na gornym pasku ( zamiera ) i nie można rozwinąć listy zadań, generalnie może sie nadać ale dla starszego dziadka.
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2014 - 15:40
    basiulka2795 napisał/a:
    Witam,
    szukam smartfona godnego polecenia tak do 800zl .
    Jaka marka smartfonu jest najlepsza??
    Myślałam nad kupnem Sony Xperia SP, co Wy na to??
    Może polecacie coś innego???
    a może Samsung Wave 3? właśnie sprzedaję :)
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2014 - 16:39
    chodzi mi raczej o smartfon gdzie aparat jest minimum 8 Mpx, dobra wytrwała obudowa jak i ekran...
    2 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2014 - 16:59
    Mam do sprzedania LG G E975 za 700 zł

Procesor 4ro rdzeniowy
    aparat 13 mpix
    2gb ram
    32 pamięci
    2 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2014 - 17:50
    basiulka2795 napisał/a:
    chodzi mi raczej o smartfon gdzie aparat jest minimum 8 Mpx, dobra wytrwała obudowa jak i ekran...
    No tak, Wave 3 ma aparat 5 Mpx, ale jeśli chodzi o obudowę i ekran, to chyba nie znajdziesz lepszego smartfona. Ma on wysokiej klasy obudowę ze szczotkowanego aluminium (a nie z plastiku, jak cała reszta smartfonów). Przyciąga ona wzrok i przyjemnie trzyma się ją w dłoni.
    Natomiast dotykowy wyświetlacz posiada osłonę wykonaną z hartowanego szkła Corning Gorilla Glass, który jest najlepszym tworzywem tego typu dostępnym na rynku i doskonale ochroni ekran przed zarysowaniami. Oznacza to, że bez problemu można nosić telefon w kieszeni razem z kluczami lub innymi metalowymi przedmiotami (bez folii ochronnej na wyświetlaczu).
    Ponadto, ciekawym elementem konstrukcji jest klapka osłaniająca baterię. Nie da się jej całkiem zdjąć, a jedynie zsunąć jak w typowym sliderze. Jest to super rozwiązanie, zwłaszcza że w internecie możemy znaleźć wiele przypadków uszkodzenia telefonu przez przemożną chęć zdjęcia klapki.
    A 5-megapikselowemu aparatowi nie brakuje niczego, nie miałem żadnych zarzutów do jakości wykonywanych nim zdjęć oraz filmów.
    Krótko mówiąc, Samsung Wave 3 to telefon dla tych, którzy szukają smartfonu robiącego dobre wrażenie wizualne z wygodną obsługą oraz bogatym pakietem multimedialnym.

Przekonałem? ;p
    2 7 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2014 - 21:01
    LG L9 2
    1 Cytuj Zgłoś
  • 23.07.2014 - 0:13
    hero napisał/a:
    No tak, Wave 3 ma aparat 5 Mpx, ale jeśli chodzi o obudowę i ekran, to chyba nie znajdziesz lepszego smartfona. Ma on wysokiej klasy obudowę ze szczotkowanego aluminium (a nie z plastiku, jak cała reszta smartfonów). Przyciąga ona wzrok i przyjemnie trzyma się ją w dłoni.
    Natomiast dotykowy wyświetlacz posiada osłonę wykonaną z hartowanego szkła Corning Gorilla Glass, który jest najlepszym tworzywem tego typu dostępnym na rynku i doskonale ochroni ekran przed zarysowaniami. Oznacza to, że bez problemu można nosić telefon w kieszeni razem z kluczami lub innymi metalowymi przedmiotami (bez folii ochronnej na wyświetlaczu).
    Ponadto, ciekawym elementem konstrukcji jest klapka osłaniająca baterię. Nie da się jej całkiem zdjąć, a jedynie zsunąć jak w typowym sliderze. Jest to super rozwiązanie, zwłaszcza że w internecie możemy znaleźć wiele przypadków uszkodzenia telefonu przez przemożną chęć zdjęcia klapki.
    A 5-megapikselowemu aparatowi nie brakuje niczego, nie miałem żadnych zarzutów do jakości wykonywanych nim zdjęć oraz filmów.
    Krótko mówiąc, Samsung Wave 3 to telefon dla tych, którzy szukają smartfonu robiącego dobre wrażenie wizualne z wygodną obsługą oraz bogatym pakietem multimedialnym.

Przekonałem? ;p
    I wszystkie te rewelacje burzy jedna istotna kwestia to jest BADA,
    SP faktycznie jest rewelacyjny, pewnie dlatego został wycofany ze sprzedaży i wróciła Xperia L którą wcześniej SP zastąpiło... :) :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 23.07.2014 - 15:08
    No dobra teraz mam dwa na oku Sony Xperia SP i LG L9 II, ktory wybrac??:)
    1 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 14.08.2014 - 22:17
    Radek3101 napisał/a:
    a może Samsung Wave 3? właśnie sprzedaję :)
    Jakby nie ta Bada...

Żona używa S-8500 (pierwszy wave) i nie chce go na nic wymienić, a telefon już leciwy...

basiulka2795 napisał/a:
    Kolega ma firmowy SP i narzeka na jego stabilność (porównuje do Xperia Sola pod względem stabilności - czyli kicha, bo ten drugi mam), zwłaszcza, jeśli korzysta się z Staminy (po aktualizacji androida podobno ma większe bolączki, niż wcześniej). Jak go widziałem i miałem w rękach (zaraz po otwarciu pudełka), to prezentował się bardzo dobrze, rozdziałka HD (nie full HD), ekran wielkościowo prawie (5" byłoby git) dla moich potrzeb. Niestety, obraz nie powalał, mój stary Wave I z amoledem miażdży go ;)

LG widziałem i używałem przez weekend ale G2. Ten wymiata ;)

Ładnie też wygląda Huawei Ascend P7, "wymacałem" go na wszystkie strony. Na papierze ma parametry ciekawe, ale nie wiem, co to za procek tam siedzi w środku (jakiś chiński wynalazek huaweia). Niestety, nie używałem, więc nie wiem jak ze stabilnością.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 25.08.2014 - 12:08
    basiulka2795 napisał/a:
    najlepiej idz do salonu lub komisu i sprawdź jak wygląda i działa
    1 Cytuj Zgłoś
  • 14.01.2016 - 10:57
    Ja bym poleciła którąś z nowych motoroli :P Super telefony
    4 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 14.01.2016 - 19:48
    Zwłaszcza, że Motki znikają z rynku na dobre.
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 14.01.2016 - 21:01
    Ano bierz Pentagram Monster, w dobrym staniku :-D
    2 Cytuj Zgłoś
  • 26.01.2016 - 18:31
    LG G3 , LG G4 , Samsung Galaxy S5 Neo. Uważam te telefony za bardzo dobre.
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • Robert 26.01.2016 - 20:05
    XIAOMI Redmi Note 2, Octacore 2GHz, 2 GB RAM, 16 GB storage i 47000 punktów w antutu za mniej niż 650 zł. Pozdro.
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 27.01.2016 - 9:38
    A co powiecie o huawei p8 lite?
    2 Cytuj Zgłoś
  • 27.01.2016 - 10:38
    robertko5 napisał/a:
    XIAOMI Redmi Note 2, Octacore 2GHz, 2 GB RAM, 16 GB storage i 47000 punktów w antutu za mniej niż 650 zł. Pozdro.
    Jakis lewy od Janusza z Allegro?
    http://www.ceneo.pl/40033274

Te octacore sa smieszne. Kolejny bieda-chinski telefon, dla ludzi ktorzy nie maja kasy na dobry i markowy sprzet.
    XIAOMI nie ma oficjalnej dystyrbucji sprzetow w Polsce i NIE MA serwisu gwarancyjnego w Polsce. Jak sie zepsuje to sobie wysylaj urzadzenie w sina dal.
    1 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 27.01.2016 - 15:47
    Jak kupisz w sklepie, to dajesz do sklepu i niech oni się martwią. Jak nie opłaca im się wysyłać do producenta lub naprawiać we własnym zakresie, to niech oddadzą kasę lub dadzą nowy aparat.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 10.04.2016 - 20:00
    A co powiecie na temat smartfonow od Apple. Wiem, ze sporo kosztuja ale zastanawiam sie nad kupnem. Martwi mnie jedynie, ze moga byc troche przereklamowane. Ogolnie to rozmyslam nad tym modelem https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartfony/smartfon-apple-iphone-6-16gb-gwiezdna-szarosc Ma dobre oceny jednak z tym bywa roznie i staram sie nie sugerowac zbytnio dlatego pytam na forum. Ewentualnie poradzcie co brac za okolo 2tys. Dzieki
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 10.04.2016 - 20:11
    leks napisał/a:
    A co powiecie na temat smartfonow od Apple. Wiem, ze sporo kosztuja ale zastanawiam sie nad kupnem. Martwi mnie jedynie, ze moga byc troche przereklamowane. Ogolnie to rozmyslam nad tym modelem https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartfony/smartfon-apple-iphone-6-16gb-gwiezdna-szarosc Ma dobre oceny jednak z tym bywa roznie i staram sie nie sugerowac zbytnio dlatego pytam na forum. Ewentualnie poradzcie co brac za okolo 2tys. Dzieki
    Samsung S6. Półka wyżej sprzętowo od Iphona.
    Co do sytemu do kwestia gustu choc jeśli masz skrzynkę gmail to tylko android.
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 10.04.2016 - 20:19
    1 Cytuj Zgłoś
  • 10.04.2016 - 20:20
    Mam skrzynke na gmail. A nie mozna skorzystac na iOS? W takim razie z czego tam sie korzysta.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2016 - 19:23
    leks napisał/a:
    Mam skrzynke na gmail. A nie mozna skorzystac na iOS? W takim razie z czego tam sie korzysta.
    No można oczywiście. Ale gmail to cały ekosystem googla: fotki, mapy, dysk i jest on najlepiej obsługiwany przez androida.

Ja wybrałem androida i samsunga ze wzgledu na cene. Moim zdaniem to co dostaniesz za 1500-2000zł z androidem bedzie lepsze niż rozwiązanie iphona w tej cenie (mówię o nowych telefonach).

Tu masz ranking 10 najlepszych telefonów świata obecnie:
    http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/20-best-mobile-phones-in-the-world-today-645440
    2 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2016 - 20:35
    Śmiało bierz Iphona, będziesz zadowolony. Sam mam 6s i nie mam zamiaru przesiadać się na żadne samsungi itp. Chociaż nie ukrywam, że dla mnie 5s był wyjątkowym telefonem (teraz wyszedł SE) ale ogólnie Iphony jak najbardziej na plus. Cena owszem wysoka ale w końcu płace za produkt premium który ma świetny system operacyjny i nigdy mnie nie zawiódł. Co do gmaila na iphonie to jaki jest niby problem ? korzystam zarówno z gmaila, zdjęć googla i google maps i wszystko śmiga elegancko. Bierz Iphona tylko dołóż do 6s a będziesz mega zadowolony ! acha i pomyśl o wersji większej niż 16gb bo z autopsji wiem, że po pewnym czasie zacznie Ci tej pamięci po prostu brakować.
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2016 - 9:03
    Bolek napisał/a:
    Śmiało bierz Iphona, będziesz zadowolony.
    Oczywiście że będzie. Świetny telefon.

Tylko że Iphone 6S 16GB kosztuje około 2,5 tys. Wersje z większa pamięcią droższe.
    Tymczasem za 1700zł masz Samsunga S6 który bije na głowę 6s specyfikacją i jakością zdjęć.
    Miałem niedawno ten dylemat. Wybrałem S6 i nie żałuję i także uważam go za produkt PREMIIUM.
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2016 - 11:45
    To juz sam nie wiem. Widze glosy sa podzielone. Poczytam jeszcze o tym Samsungu, gdyz przykul moja uwage i jest troche tanszy. A tak wlasciwie po co przeplacac za podobna wydajnosc.
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2016 - 11:52
    Jednak według mnie szybkością i niezawodność systemu operacyjnego iOS bije na głowę wszystkie inne systemy. Umówmy się do zdjęć są lustrzanki a mimo to jakoś zdjęć i filmów w 6s jest więcej niż bardzo dobra więc na prawdę nie potrzeba chyba nic innego :) Miałem kiedyś samsunga s4 potem chwile s5 ale jakość wykonania wołała o pomstę do nieba, w dodatku android lubiał się wieszać i przycinać. Owszem jest drogi ale to jest coś w rodzaju inwestycji. Ja zainwestowałem ponad 3 tyś ale wiem, że w zamian mam urządzenie, które mnie nie zawiedzie. Wiem bo moim poprzednim modelem był Iphone 5s i przez ok 2 lata byłem mega zadowolony z telefonu. Ale kto co woli, ja zdecydowanie polecam Iphona.

Ps. W Iphonie nie potrzeba 8 rdzeni procesora i 4 giga ramu żeby śmigał jak rakieta, to jest właśnie siła tego systemu. Gwarantuje Ci, że starszy iphon z 1gb ramu poradzi sobie lepiej niż inne flagowce z kilkoma giga. Zresztą Iphony cene trzymają i to też o czymś świadczy. Pozdro
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2016 - 17:52
    Bolek napisał/a:
    Ps. W Iphonie nie potrzeba 8 rdzeni procesora i 4 giga ramu żeby śmigał jak rakieta, to jest właśnie siła tego systemu. Gwarantuje Ci, że starszy iphon z 1gb ramu poradzi sobie lepiej niż inne flagowce z kilkoma giga. Zresztą Iphony cene trzymają i to też o czymś świadczy. Pozdro
    Bolek wszystko racja co piszesz. Ja jednak mówię o aspekcie "stosunek wydanych pieniędzy do możliwości" a tutaj android bije iphone na głowę. Za niewiele więcej niż połowę kasy którą wydasz na Iphona możesz miec telefon z androidem który dorównuje 6s lub go przewyższa.

http://www.pcworld.pl/artykuly/401138_3/Samsung.Galaxy.S6.vs.Apple.iPhone.6.html
    2 Cytuj Zgłoś
  • 13.04.2016 - 23:26
    To w takim razie bardziej sie sklonie ku Samsungowi. Tak wlasciwie po co placic za logo. Dzieki za test z pcworlda, bardzo rzeczowy.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 14.04.2016 - 15:15
    Szczerze ? nie interesują mnie tabelki porównania i testy wydajności :) bo ja aż tak zaawansowanych rzeczy na telefonie nie robię. Ja potrzebuje telefonu, który nie zawiedzie mnie w żadnej sytuacji, zrobi b. dobre zdjęcia czasem nagra świetny film. Obsłuży bezproblemowo moją pocztę, zaprowadzi mnie pod wskazany adres, sprawdzę pogodę, zrobię przelew, posłucham muzyki i raz na ruski rok zagram w coś a to wszystko bez zawieszania i z płynną intuicyjną obłsugą (o rozmowach i sms nie wspominam :) W tych aspektach iphon dla mnie nie ma porównania. Ale tak jak mówiłem miałem trochę starsze modele samsunga i z nich akurat zadowolony nie byłem, może jakieś trefne egzemplarze. Co nie oznacza, że te nowe flagowce są złe. Ja jestem przyzwyczajony już do Apple i raczej nie zmienię prędko systemu na inny. Jeżeli tylko znaczek dla Ciebie jest ważny to faktycznie nie ma sensu przepłacać za nadrgyzione jabłko, w dodatku android jest bardziej otwartym systemem ale też łatwie, złapać jakiś syf na telefon. Co kto lubi :)
    Pozdro
    8 3 Cytuj Zgłoś
  • 14.04.2016 - 17:18
    Jabłka szkodzą o czym niejeden się przekonał nawet z najbliższego otoczenia więc nie wszyscy muszą z nich korzystać ale zachwalanie wirusa Androida jest lekką przesadą.Tak jak jedni jeżdżą wyrobem samochodopodobnym np. Fiatem a inni chwalą stare BMW tak jest i wśród użytkowników telefonów.A że drogie są jabłuszka to świadczy o czymś i na pewno nie o tym że"przepłacający" są idiotami.
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 14.04.2016 - 18:30
    Studiowałem temat android vs ios bardzo niedawno. Wybrałem androida rezultat był taki że za niższą kasę dostałem telefon (Samsung S6) z lepszym aparatem, wieksza pamięcią itd.

Macie tutaj porównanie aparatów:
    http://komorkomania.pl/31039,samsung-s6-vs-iphone-6-porownanie-jakosci-zdjec,7
    https://www.youtube.com/watch?v=syuajo0reNY

W pojedynkach S6 też wychodzi lepiej:
    http://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2015/10/24/iphone-6s-vs-galaxy-s6-review/3/#4927b578550f
    3 Cytuj Zgłoś
  • Marek 14.04.2016 - 19:34
    m_markos napisał/a:
    Studiowałem temat android vs ios bardzo niedawno. Wybrałem androida rezultat był taki że za niższą kasę dostałem telefon (Samsung S6) z lepszym aparatem, wieksza pamięcią itd.
    Bardzo plytkie te studia :)... skoro juz kryterium pieniedzy jest takie wazne to lepiej kupic cos od majfrjenda: Xiaomi, Meizu, /w tym miejscu mozna wstawic kilkanascie firm/ i cieszyc sie rownie funkcjonalnym urzadzeniem za polowe ceny S6 :P

3 Cytuj Zgłoś
  • 14.04.2016 - 21:07
    marr napisał/a:
    Bardzo plytkie te studia :)... skoro juz kryterium pieniedzy jest takie wazne to lepiej kupic cos od majfrjenda: Xiaomi, Meizu, /w tym miejscu mozna wstawic kilkanascie firm/ i cieszyc sie rownie funkcjonalnym urzadzeniem za polowe ceny S6 :P
    Wybór jak najbardziej dokładnie przemyślany ;)
    Popularne modele, popularnych producentów mają dłużej aktualizacje oprogramowania (czytaj nowe wersje androida). Jak one się kończą to cały czas jest też wsparcie developerów:
    http://www.cyanogenmod.org/

Myślałem początkowo o tym:
    https://oneplus.net/pl/2

ale S6 przekonała mnie jakością zdjęć. Bije na głowę inne aparaty w tym iphona.
    4 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2016 - 12:20
    A ktoś z was kupuje może telefony na alieexpres? Jak to wygląda?
    3 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 20.05.2016 - 13:39
    Znajomy z pracy kupił jakiegoś Redmi. Przyszła paczka, wszystko jest ok, działa. Problem jest z gwarancją, niby sklep jakąś tam gwarancję wystawił, ale w Chinach. Jeśli chcesz więcej szczegółów, mogę podpytać, jak to wygląda. Sam zastanawiałem się nad zakupem jakiegoś polecanego chińczyka właśnie na ali, ale ostatecznie kupiłem honora 5x od polskiego operatora, korzystając ze zniżek (abo za 1 PLN w pakiecie z innymi usługami, telefon za 349 zeta).
    Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2016 - 12:53
    Ja bałbym się na alieexpres kupować telefonu tam.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 07.12.2016 - 10:13
    Lumia 640 XL, polecam szczerze.
    Cytuj Zgłoś
  • 07.12.2016 - 17:36
    Mam do sprzedania bardzo dobry smartfon NOKIA LUMIA 730 DUAL SIM.
    http://ogloszenia.miasto-info.pl/telefony/36150,telefon-nokia-lumia-730-dual-sim-komplet-gratisy-windows-phone-10.html
    Polecam bo warto.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 10.12.2016 - 12:40
    Ja kupiłam swój Samsung J3 w RTV Euro AGD. Zastanawiałam się nad Sony i HTC, ale sprzedawca doradził właśnie ten w tym przedziale cenowym. Jestem zadowolona.
    Teraz planuje kolejne zakupy małego AGD w tym sklepie
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • Marcin 15.12.2016 - 10:02
    W tej cenie najlepszy będzie według mnie Samsung Galaxy S4 :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • Anna Lipnicka 05.04.2017 - 13:10
    Za taką cenę lepiej kupić używanego Iphona w dobrym stanie niż nowego Samsunga czy inny wynalazek z androidem, który po 2-3 mscach użytkowania będzie się cały zacinał i mulił ;)
    1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz