Forum » Komputery / Gry

jaki polecacie router do neostrady

  • ss sss 13 wrz 2010

    Witam, jak w temacie,
    Szukam urządzenia (routera chyba) które podzieli mi neostradę w domu.
    Jaki byłby odpowiedni i gdzie polecacie kupić.
    Wolałbym na miejscu w Myslenicach kupić od razu z konfiguracją.
    Czekam na info.

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    ja mam Linksysa... od 2 lat bez najmniejszego problemu... dokładnie model doradzą Ci w sklepie...

    Cytuj
  • ss sss 13 wrz 2010

    Linksysy są raczej z wyższej półki, a co sądzicie o tym produkcie: http://sklep.pkab.com.pl/tplink-tdw8960n-adsl-wireless-300mbps-router-4xlan-1xwan-annex-vpn-p-1913.html ?

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    d-link

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    Linksys , Linksys Linksys WAg120N nie dosc ze ładny to jeszcze bardzo fajny , troche drogawy ale za jakosc sie płaci

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    Ja Ci polecam tani i fajny router TP LINK 8950. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    Podejdź do sklepu przy dworcu PKS ja tam kupiłam i odrazu mi go tam przygotowali, powpisywali hasła itp kupiłam TPLinka za 145 zł

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    Linksys WAG120N WiFi Router N ADSL2+Annex A 150Mbit ok. 240zł

    Ale moim skromnym zdaniem jeśli chcesz tanio i dobrze to : TP-LINK , PENTAGRAM oraz NETGEAR i OVISLINK.

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    ....ja bym nie szalał z LINKSYSem, mimmo że fajny sprzęt to drogi.
    Wystarczy Ci w zupełności jakiś przeciętny model TP LINKa.
    Polecam Ci ten co ja mam - 8950 z "n"ką już :) super do neo

    W tym sklepie co podałeś linka nawet mają ten model - poszukaj sobie i poczytaj

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Miałem D-linka i jak skończyła się gwarancja...skończył się i on:-) Przez te dwa lata wieszał się notorycznie!

    Teraz mam Linksys`a WAG200G i jest super.Dwa lata - 0 poblemów i ani razu nie zawiesł aię. Jest do niego mnóstwo softu, który daje więcej możliwości np. podbicie TTLa, podział przepustowości, moc sygnału wifi itp. Polecam Linksys`a. Oczywiscie mam neostrade.

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    Tylko DRAYTEK. Zaliczylem wczesniej routery LINKSYS, DLINK, ZTE. Różnice w stabilnosci, funkcjach, jakosci sa kolosalne na korzysc DRAYTEKA. Sieć neostrada.

    Cytuj
  • 4 paź 2011

    Wiem, że być może trochę nie w temacie, ale nie znalazłem tego tematu o dostawcach internetu :(((
    Mam pytanie na temat neostrady w pakiecie z TV, jak to chodzi i czy warto się w w to pakować...

    Cytuj

Odpowiedz