Forum » Książka / Film

Biblioteka

  • 7 gru 2013

    Wytłumaczy mi ktoś , czemu nie można rezerwować książki , która jest aktualnie wypożyczona? To się "mija" , trzeba sprawdzać każdego dnia czy książka jest dostępna , choć i tak często ktoś nas wyprzedzi i nam sprzątnie przed nosa książkę.. Nie mówiąc o tym , że katalog często nie działa..

    Cytuj
  • 25 kwi 2020

    Od siebie mogę wam polecić romans https://wydawnictwopoligraf.pl/1264/maloy-jolanda/piekni-mlodzi-i-bogaci.html jest to bardzo ciekawa i według mnie także poruszająca książka. Czytałam ją dwa razy i powiem wam, że za każdym razem mnie zachwycała.

    1 6 Cytuj
  • Janek Sal 11 maj 2020
    khal91 napisał/a:

    Wytłumaczy mi ktoś , czemu nie można rezerwować książki , która jest aktualnie wypożyczona? To się "mija" , trzeba sprawdzać każdego dnia czy książka jest dostępna , choć i tak często ktoś nas wyprzedzi i nam sprzątnie przed nosa książkę.. Nie mówiąc o tym , że katalog często nie działa..

    Rezrwować nie można bo to tylko ludzie są - ci co wypozyczają są w stanie zapłacic kare np za nieoddanie książki - więc rezerwacja nie będzie skuteczna .
    Bardzo często termin zwrotu nie jest terminem oddania książki -

    Będziemy mogli już sami pożyczać podobno od jutra - dziś poniedziałek nie czynna

    1 Cytuj

Odpowiedz