Forum » Muzyka / Imprezy

sylwester 10/11

  • 4 lis 2010

    witam;) ma moze ktos informacje gdzie mozna spedzic sylwestra w myślenicach lub okolicach?? chodzi mi tutaj o bal sylwestrowy z góry dziekuje;))

    1 Cytuj
  • Fundacja NWR 4 lis 2010

    Zależy co cię interesuje my maczamy palce w dwóch wydarzeniach na sylwestra tzn Black&White i Karczma na górze Chełm.

    1 Cytuj
  • 4 lis 2010

    na Dolnym przedmiesciu na straznicy jest co roczny bal,calkiem fajnie jest orkiestra,duzo jedzenia:P impreza prawie jak na weselu:P:)cena w tamtym roku to 380 od pary w tym roku pewnie tez cos w tym granicach i ja sie tam wybieram z towarzyszem mym:)

    1 Cytuj
  • 5 lis 2010

    co do tego dolnego przedmiescia to jakis nr tel czy cos zeby sie mozna bylo zarezerwowac sobie miejsce???

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    A jaka tam gra orkiestra. Czy ktoś może wie gdzie gra immunitet albo magnum i hot night

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    w jakiej cenie sa w tym roku bilety do karczmy na gorze chełm?i gdzie mozna je nabyc?

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Podbijam jak to wyglada z ta karczma tez jestem zainteresowany

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    ;(( proszę piszcie jak macie jeszcze jakies informacje gdzie bedzie jakas nzabawa sylwestrowa i jakis kontakt z góry dziekuje;)))

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Podobno co roku jest cos organizowane na rynku w Mc gra ktos co się dzieje

    Cytuj
  • M G 15 gru 2010

    [quote=gość: asard] Podobno co roku jest cos organizowane na rynku w Mc gra ktos co się dzieje [/quote]
    No jak widzisz wszędzie o tym bebnią.... czyli będzie się (nie)działo....

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    jestem z Gdowa wiec sie pytam poważnie czy jest cos organizowane wiem że fajerwerski sa z rynku puszczane wiec chyba tam jacyś ludzie po cos sa gdzie można spędzić sylwestra

    1 Cytuj
  • M G 16 gru 2010

    No więc wyjaśniam , od paru lat w M-cach na rynku nic ciekawego się nie dzieje , poza tym że są spore fajerwerki a przedtem parę słów burmistrza w stronę ludu i jakaś bidna muzyczka z patefonu. Konkretniejsze imprezy bywały ale lat temu kilka , wtedy stała spora scena i coś więcej się działo.
    Gdyby w tym roku miała by jakaś grubsza impreza to już dawno by o tym bębnili , ale w tym temacie cisza , więc pewnie tradycyjnie jak ostatnimi laty z rynku powieje nudą.

    Cytuj
  • 16 gru 2010

    Spore fajerwerki będą, pod warunkiem, że nie będzie mgły. A rok albo dwa lata temu była na tyle gęsta, że zepsuła cały widok.

    Cytuj
  • 19 gru 2010

    Gdzie może spędzić sylwestra osoba niepełnoletnia w większym gronie niż znajomi. Gdzie wpuszczają bez dowodu od 16 powiedzmy

    Cytuj
  • 19 gru 2010

    na rynku

    1 Cytuj
  • 19 gru 2010

    z takim dzieckiem to tylko do gibolandu koło jana......

    2 Cytuj
  • 20 gru 2010

    W domu... ;)

    Cytuj
  • 20 gru 2011

    Ja ide z ukochanym do SIEDMIU SMAKÓW i bedzie cudownie! Polecam...

    1 5 Cytuj
  • 20 gru 2011

    [quote=gość: Jagienka] Ja ide z ukochanym do SIEDMIU SMAKÓW i bedzie cudownie! Polecam... [/quote]
    Idziesz na Sylwestra 2010/2011???
    A mówią, że palenie trawki nie szkodzi... :D

    12 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Jak Ci napiszę konkretnie gdzie to znowu mnie oplują, że robię autoreklamę... ;-)
    Ale ja byłam tam na Andrzejkach i teraz wybieram się na Sylwka...W kierunku Dobczyc za drugim rondem po lewej stronie na wysokości "Piątki" ;-)....Na litrekę E... ;-) Ale jaj tam mam zamiar spędzić przełom 2011/2012 bo 10/11 to już historia :-)

    2 2 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Modliszka, pewnie tam gdzie będą "pokazy grypy tanecznej" tak jak pisze na bannerze na Miasto info? Ciekawe zjawisko, mieliśmy już wietrzną grypę, świńska grypę, ale o tanecznej jeszcze nie słyszałem. ;)

    9 2 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Kogo normalnego stać na to zeby iść na sylwestra gdzie za osobe płaci się 300zł czyli 600zł na pare...??a gdzie sukienka jak kobitka nie ma a fryzjer makijaż......???Euforia i Podzamcze bija w tym roku wszystkie knajpy na głowe...cenowo oczywiście....ale Myślenicka elitka sie tam pewnie wybierze......eh.Myśle że nawet gdybym miała tyle luznej kasy to i tak zal by mi było ja wydać na taką kilku godzinna impreze...ale bawcie sie dobrze!

    4 2 Cytuj
  • 21 gru 2011

    [quote=gość: Kosiarz Umysłów] Modliszka, pewnie tam gdzie będą "pokazy grypy tanecznej" tak jak pisze na bannerze na Miasto info? Ciekawe zjawisko, mieliśmy już wietrzną grypę, świńska grypę, ale o tanecznej jeszcze nie słyszałem. ;) [/quote]

    haha....dobre, dobre.... :-)

    2 1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    bylismy w eufori i powiem krotko ---- KRYZYSU NIE MA---!!!!!!
    PS.
    pozdrowienia dla Magdy i Zbyszka

    3 Cytuj

Odpowiedz