Forum » Muzyka / Imprezy

Ankieta: Jak często uczestniczysz w wydarzeniach kulturalnych?

  • 28 lut 2009

    W najnowszej ankiecie pytamy Was, jak często bierzecie udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych na terenie powiatu myślenickiego? Chcemy poznać Wasze opinie na temat poziomu organizowanych wydarzeń, częstotliwości i tematyki. Jaki rodzaj sztuki cieszy się Waszym zainteresowaniem i jaka obecnie jest kondycja sztuki wysokiej w konfrontacji ze sztuką popularną?

    Cytuj
  • 28 lut 2009

    Coś Wam się dzieje z tymi ankietami. Mi ciągle wracają już po zagłosowaniu, nawet dość stare, tak jakbym w ogóle nie głosował. Ogólnie to fajnie, że je robicie tylko wyniki mogą być nieobiektywne.

    Cytuj
  • 1 mar 2009

    Ja tą ankietę zauważyłem i miałem już oddany głos, a nie głosowałem.

    Co do samych imprez kulturalnych to zależy od typu. Zazwyczaj się wybieram na koncerty zespołów z kręgu ogólnie pojętego rocka i metalu, jak również muzyka spokojna - "klasyczna", jaką gra Noro Lim. To głównie, a jak się zdarzy coś ciekawego z innego gatunku to też idę ;)

    Cytuj
  • Paweł Mierzejewski 1 mar 2009

    [quote]Ja tą ankietę zauważyłem i miałem już oddany głos, a nie głosowałem.[/quote]

    Żeby umożliwić głosowanie niezarejestrowanym użytkownikom m.in sprawdzane jest IP. Najwyraźniej dzielisz ten numer z kimś innym.

    Cytuj
  • 1 mar 2009

    Ale ja jestem zarejestrowanym użytkownikiem i powinna być odpowiednia tabela bądź pole w tabeli users z informacją, czy głosowałem ;) bo jednak numer IP to nie jest jednoznaczny wyznacznik :)

    Cytuj
  • Paweł Mierzejewski 1 mar 2009

    Jest to i to mniej więcej. Tylko ip czy tam cookie jest po to żeby ktoś nie mógł sobie głosować jako zarejestrowany użytkownik i potem jeszcze raz jak się wyloguje.

    Idealnego rozwiązania pozwalającego głosować niezalogowanym użytkownikom chyba za bardzo nie ma.

    IP i właśnie czasem są problemy że ktoś ma to samo. (też inna bajka że niektórzy maja zmienne).
    Albo cookie które każdy może sobie skasować albo zagłosować z kilku przeglądarek.

    Troszkę off-topic się robi

    Cytuj
  • 3 mar 2009

    Jak skomentować ankiet ę nie tworząc osobnego wątku? W opisach pod ankietą jest liczba komentarzy - zazwyczaj zero.
    pozdro

    Cytuj

Odpowiedz