Forum » Muzyka / Imprezy

Dni Myślenic, alternatywny namiot

  • Fundacja NWR 19 mar 2009

    Witam dziś byłem na rozmowie w urzędzie odnośnie postawienia na Dniach Myślenic namiotu z małą sceną w którym mogły by występować przez 2 dni (piątek ,sobota) znane nam dobrze zespoły i dj-e , pomysł został przyjęty z zainteresowaniem wiec jesteśmy na etapie składania odpowiedniej formalnej oferty. Chcielibyśmy poznać waszą opinie na ten temat czy jesteście za a może przeciw takiemu urozmaiceniu DM , może macie jakieś ciekawe pomysły które można było by wykorzystać , pozdrawiam NwR ;)

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    bardzo dobry pomysł wg mnie niech się dzieje jak najwięcej :P

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    zajbista inicjatywa. takie urozmaicenie jest wrecz wskazane - ile mozna sluchac bajmu i innych krawczykow:)

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    dobry pomysł.

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    w koncu

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    Jestem jak najbardziej na Tak!
    Starsi będą się bawić z Budka suflera a młodzi z muza jaka ich interesuje :)

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    wydaje mi sie ze pomysł trafiony w 10tke, ludzie w końcu będą mieli mnożliwość wyboru, a pozatym 2ie sceny dodają tylko rangi calej imprezie. Nareszcie dni Myślenic przestaną być uniwersalno-bezpłciowe jak "Vegeta"

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    tylko trza uważać na element niepożądany, a będzie go tam wiele:)... ale inicjatywa, jak najbardziej spoko, nareszcie nie będę siedział w okolicach Raby czy ogródków piwnych

    Cytuj
  • Fundacja NWR 19 mar 2009

    Do tej inicjatywy naprade wiele nie trzeba wystarczy
    1.Prąd
    2.Namiot
    3.Naglosnienie
    4.Kilku ochroniarzy wiecej

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    Gratulacje! Rewelacyjna inicjatywa:) Proponuję zorganizować jeszcze gry uliczne dla młodzieży.

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    pomysl niby dobry, ale z drugiej strony - wtedy przyjdzie jeszcze wiecej mlodziezy, beda jeszcze wiecej pili i bedzie jeszcze wieksza jatka... na dniach myslenic, nawet po poludniu w niedziele mozna zobaczyc jak sie chlopaki z osiedla leją...

    Cytuj
  • Alicja 19 mar 2009

    Rewelacja ale to nasz nwr pomyslowe!!popieramy w 10000000000%:D pozdro

    Cytuj
  • Fundacja NWR 19 mar 2009

    [quote]pomysl niby dobry, ale z drugiej strony - wtedy przyjdzie jeszcze wiecej mlodziezy, beda jeszcze wiecej pili i bedzie jeszcze wieksza jatka... na dniach myslenic, nawet po poludniu w niedziele mozna zobaczyc jak sie chlopaki z osiedla leją...[/quote]
    Bez komentarza ...

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    Ale jacy DJ? Jacyś znani czy nasi lokalni beznadziejni Dj samozwańcy od siedmiu boleści typu Makłowicz itp

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    prala no nie gadaj ze tak nie jest....

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    tak hahaha makmajk ;d gust muzyczny jakis ma ale ludzie to sie nie bawia jak gro :D

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    makłowicz to się nadaje hehehehehe...:D:D:D

    Cytuj
  • Fundacja NWR 19 mar 2009

    [quote]Ale jacy DJ? Jacyś znani czy nasi lokalni beznadziejni Dj samozwańcy od siedmiu boleści typu Makłowicz itp[/quote] co do dj-ow chcielibysmy sciagnac tu kogos konkretniejszego niz maklowic ;p

    Cytuj
  • Fundacja NWR 19 mar 2009

    [quote]pomysl niby dobry, ale z drugiej strony - wtedy przyjdzie jeszcze wiecej mlodziezy, beda jeszcze wiecej pili i bedzie jeszcze wieksza jatka... na dniach myslenic, nawet po poludniu w niedziele mozna zobaczyc jak sie chlopaki z osiedla leją...[/quote]
    DM myslenic sa dla wszystkich dla mlodziezy i dla starszych nie widze w tym nic zlego ze przyjdzie jeszcze wiecej mlodziezy (mniej niz 18 lat) a to ze beda pili to wina tych co sprzedaja im alkochol , to co lepiej nic nie robic bo ... kazdy jest osobna jednostka i nie nalezy uzywac stwierdzen " chlopaki z osiedla "

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    [quote=Luna] Gratulacje! Rewelacyjna inicjatywa:) Proponuję zorganizować jeszcze gry uliczne dla młodzieży.[/quote]

    a co to takiego ?

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    prala mysle ze Ty wiesz kogo mam na mysli piszac 'chlopaki z osiedla' :D

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    co nie zmienia faktu ze pewnie tam zawitam :D

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    Do Hannibal:
    Już wyjaśniam: gry uliczne to różnego rodzaju zabawy na terenie całego miasta lub wybranych jego części. Mogą przyświecać im różne cele np. zapoznanie z zabytkami, kulturą, propagowanie postawy ekologicznej, promocja miasta, uwrażliwianie mieszkańców w jakimś wybranym temacie. Można o tym poczytać na stronach: http://uczyc-sie-z-historii.pl/pl/projekty/zobacz/8 http://www.dorosli-dzieciom.neostrada.pl/art.doc http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/346565.html Dla organizatorów imprez dla młodzieży polecam też stronę www.freeday.malopolska.pl
    Pozdrawiam:)

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    NwR, bardzo dobra robota :) mam nadzieję, że inicjatywa się zrealizuje. W końcu może ludzie przestaną narzekać, że co roku to samo, a i na pewno będzie większe urozmaicenie :) Jestem za tym, żeby mogli się pokazać przedstawiciele wszelkich gatunków muzycznych :) Podstawą jest załatwienie spraw formalnych, a później znaleźć chętnych, choć to raczej nie będzie trudne.

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    I jeszcze chciałam dodać, że te gry uliczne to też mogą być alternatywne formy teatralne: teatr ognia, pantomima i sztuki cyrkowe. Wszystko zależy od chęci i pomysłowości organizatorów.

    Cytuj

Odpowiedz