Forum » Muzyka / Imprezy

zamkniety dukat?

  • Bartek Bartkowski 7 kwi 2009

    to prawda ze zamkneli dukat, dyskoteke na konskim rynku? wiecie cos o tym?

    Cytuj
  • 7 kwi 2009

    To tam była dyskoteka? Kurcze jestem mocno nie w temacie, tak to jest po 30-stce.

    Cytuj
  • 7 kwi 2009

    Cygnus-nie dołuj siebie i innych w Twoim wieku.Ja też jestem po 30-stce i dopiero teraz czuję,że żyję! :D

    Cytuj
  • 7 kwi 2009

    zbankrutowały wieśniaki i bardzo dobrze zamknął się nareszcie ten syf hehehehehe:D:D:D:D:D

    Cytuj
  • 7 kwi 2009

    kryzys dociera również do barów ;)

    Cytuj
  • 7 kwi 2009

    i bardzo dobrze!!!

    Cytuj
  • 7 kwi 2009

    [quote]i bardzo dobrze!!![/quote]

    no nie wiem czy tak dobrze ;} tak jak już pisałam w innym temacie większość chołoty tam zadomowiona może wpaść do vegi a wtedy zrobi się syf . szefowa i barmanki słyszałam się tego właśnie obawiają .

    Cytuj
  • 7 kwi 2009

    To w Vedze też jest dyskoteka? Ponad 30 lat żyje w tym mieście i nic o nim nie wiem. Muszę się zarejestrować na tym forum hihi...

    Cytuj
  • 7 kwi 2009

    CHOŁOTA się już powoli przenosi do vegi widac to od soboty...

    Cytuj
  • 7 kwi 2009

    dyskoteką bym tego nie nazwała :p aczkolwiek są organizowane tam imprezy i to moim zdaniem dobre imprezy , różnorodność gatunków jest więc każdy myśle się tam odnajduje :) no i organizator NWR miewa ciekawe pomysły więc dobrze że takie miejsce jest ^^

    Cytuj
  • 8 kwi 2009

    dobrze ze wreszcie zamkneli ten burdel:D

    Cytuj
  • 8 kwi 2009

    wiesniaki ze wsi precz z myslenic:D

    Cytuj
  • 8 kwi 2009

    Bardzo kulturalny wpis, na miare wielkiego pana. Dla jasności jestem stąd, ale nie lubię chamstwa.

    Cytuj
  • 8 kwi 2009

    to twoj problem hihihihihihihihihihihihihihihihihi..............

    Cytuj
  • 8 kwi 2009

    Oooo jest i drugi...

    Cytuj
  • 8 kwi 2009

    nie warto się przejmować i zawracać sobie głowy takimi wpisami no ale cóż .. ;D

    Cytuj
  • 9 kwi 2009

    nareszcie :D

    Cytuj
  • Kamil Szymoniak 11 maj 2009

    Tak czy siak powstaje tam teraz restauracja ale moim zdaniem po paru miechach zwiną interes :)

    Cytuj
  • 11 maj 2009

    Ja sie tam ciesze ze zamknelo dukat, ale szczerze mówiąc szkoda mi Vegi. Poza tym brakuje jeszcze chocby jednego takiego miejsca, bo ostatnimi czasy na imprezy NWR nawet sie nie da wejsc, tyle jest ludzi :|

    Cytuj

Odpowiedz