Forum » Muzyka / Imprezy

Muzyka i my

  • 13 cze 2009

    Czy umiecie grać na jakimś instrumencie? Lubicie śpiewać (np. pod prysznicem :D)? A może ktoś założył własny zespół? Chwalić się :D

    Ja od września zaczynam naukę gry na gitarze (na klasyku). A śpiewać uwielbiam.

    Cytuj
  • Krystian 28 lut 2010

    Poszukuje perkusisty/tki i wokalisty/tki do zespołu rockowo-metalowego High Voltage
    muzyka wykonywana w stylu takich zespołów jak:
    -Linkin Park
    -Pink Floyd
    -Metallica
    -Guns n' Roses

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    najpierw urośnij chłopczyku...

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    mówią, że słoń mi na ucho nadepnął, grac też nie umiem, ale podoba mi się jak ktoś fajnie gra na gitarze lub perkusji... nie tyle miło się słucha, co miło popatrzeć :)

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    Nie ma, jak odpowiednia motywacja.
    A kiedy według Ciebie, rockman, Rogo1231 miałby zacząć. Po trzydziestce? :D

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    Kiedyś się grywało na perkusji i klawiszach, a teraz, zostało już tylko biesiadne granie przy ognisku na tzw. kaloryferze.
    Naukę gry można zacząc w każdym wieku, kto ma smykałkę niech próbuje i wcale nie potrzeba szkół(chociaż wiadomo lepiej w szkole, profesjonalniej), wystarczy dobry słuch muzyczny.

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Jestem zainteresowany na grę w tym zespole. Można prosić więcej szczegółów?

    Cytuj
  • Krystian 2 mar 2010

    Mało w Myślenicach perkusji i wokalu :(

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    No niestety taka smutna prawda. Gitarzystów pod dostatkiem, basiści się znajdą, ale bębniarz i wokal to ciężko bardzo. Trzeba szukać w okolicach.

    Kaper jest pałkerem, a się nie chwali :P

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Rogo ile grasz juz ? Grasz se tak o w domu poprostu ? Bo jezeli tak to wydaje mi sie że nie ma sensu zakladac jakiegos zespolu

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Może jakoś zaargumentuj ? Wg mnie jeśli gość już gra jakiś czas i idzie mu dość dobrze to granie w zespole tylko mu pomoże w rozwoju :)

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Kolega 'gość' jest zdania, że zaczyna sie od razu od estrady, nie jakieś tam plumkanie w domu najpierw samemu, nie później z kumplami, od razu czołówka MTV. MTV tylko dla przykładu, bo ta stacja to same gnioty.

    Cytuj
  • 6 mar 2010

    [quote=Rogo1231]Poszukuje perkusisty/tki i wokalisty/tki do zespołu rockowo-metalowego High Voltage
    muzyka wykonywana w stylu takich zespołów jak:
    -Linkin Park
    -Pink Floyd
    -Metallica
    -Guns n' Roses[/quote]

    Jak chcesz grać rock-metal w stylu Linkin Park, przecież to jest co najwyżej pop-rock

    Cytuj
  • Krystian 9 mar 2010

    [quote=:[hr][quote]Rogo1231 napisał]Poszukuje perkusisty/tki i wokalisty/tki do zespołu rockowo-metalowego High Voltage
    muzyka wykonywana w stylu takich zespołów jak:
    -Linkin Park
    -Pink Floyd
    -Metallica
    -Guns n' Roses[/quote]

    Jak chcesz grać rock-metal w stylu Linkin Park, przecież to jest co najwyżej pop-rock[/quote]

    Jak się nie znasz to nie mów

    Cytuj
  • 10 mar 2010

    [quote=Rogo1231][quote=:[hr][quote]Rogo1231 napisał]Poszukuje perkusisty/tki i wokalisty/tki do zespołu rockowo-metalowego High Voltage
    muzyka wykonywana w stylu takich zespołów jak:
    -Linkin Park
    -Pink Floyd
    -Metallica
    -Guns n' Roses[/quote]

    Jak chcesz grać rock-metal w stylu Linkin Park, przecież to jest co najwyżej pop-rock[/quote]

    Jak się nie znasz to nie mów[/quote]

    I kto tu się nie zna? Tak jak kolega gość uważam, że Linkin Park to pop, ewentualnie poprock. Poza tym linkin park "grają" dla kasy nie dla ludzi.

    Cytuj
  • Krystian 10 mar 2010

    [quote=:[hr][quote=Rogo1231 napisał:[hr][quote]][quote]Rogo1231 napisał]Poszukuje perkusisty/tki i wokalisty/tki do zespołu rockowo-metalowego High Voltage
    muzyka wykonywana w stylu takich zespołów jak:
    -Linkin Park
    -Pink Floyd
    -Metallica
    -Guns n' Roses[/quote]

    Jak chcesz grać rock-metal w stylu Linkin Park, przecież to jest co najwyżej pop-rock[/quote]

    Jak się nie znasz to nie mów[/quote]

    I kto tu się nie zna? Tak jak kolega gość uważam, że Linkin Park to pop, ewentualnie poprock. Poza tym linkin park "grają" dla kasy nie dla ludzi.[/quote]

    NIe chce się już kucić ale zobacz sobie w internecie co to jest pop

    Cytuj
  • 10 mar 2010

    "kucić"? Ale dobra ja też nie chcę się kłócić

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    rogo1231 ty analfabeto :P

    Cytuj
  • Krystian 15 mar 2010

    Ja pierniczę pisałem na szybkiego na komie nawet nie patrzyłem jak na pisałem.

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    brawo na dopisanie "ł" i zmianie "u" na "ó" oszczędziłeś 0,2 sek!

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    Widzę, że koledzy leczą tutaj na forum jakieś swoje kompleksy ?:P

    1 Cytuj
  • M G 15 mar 2010

    Zamiast się wziąść za granie to sie ortografią zajęli... Temat się rozwija... nie ma co...

    Cytuj
  • 15 mar 2010

    Taaa,niech jeszcze w Suwałkach się dowiedzą... ;)

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    A mój mąż śpiewa po hindusku:) i co? mam niezły ubaw

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    Widzę ,że tu ładne konwersacje, w każdym razie szukam perkusisty i ogólnie członków do zespołu jacyś zainteresowani ?

    Cytuj

Odpowiedz