Forum » Muzyka / Imprezy

Pozegnanie lata

  • Monika 2 sie 2009

    nie wie ktoś czy bedzie pożegnanie lata czy nie;> ?
    jesli tak to kiedy ;>
    z góry dzięki :))

    Cytuj
  • 2 sie 2009

    nie będzie już pożegnania lata..właśnie kończa sie dni myslenic a pozegnanie lata musialoby byc w przedostatni weekend sierpnia a z racji ze dopeiro co będzie po dniach mysleniac to pozegnania lata nie bedzie. informacja pewna.

    Cytuj
  • 3 sie 2009

    i bardzo dobrze! na co kolejna zatloczona, glupia, marnujaca pieniadze impreza. pozdr.

    Cytuj
  • 3 sie 2009

    jak niechcesz to niechodz ja to zawsze na dyskotekach tam jeestem:P
    POZDRO

    Cytuj
  • 3 sie 2009

    Zakończenia lata jako takiego nie będzie ale w dniach 21-23 odbędzie się impreza "zastępcza", na tą chwilę wiadomo mi tylko tyle, czekamy na szczegóły :)

    Cytuj
  • 3 sie 2009

    Pożegnania lata nie będzie bo nie ma na to kasy, wiadomo to od maja.

    Cytuj
  • 3 sie 2009

    Skoro Budka Suflera zgarnia 80 000 złotych za występ to skąd mają wziąć kasę na inne imprezy...

    Cytuj
  • M G 3 sie 2009

    Czyżby pożegnanie lata kolejną ofiara kryzysu? Hmm...
    Szkoda!

    Cytuj
  • 4 sie 2009

    Kasa - masz bzdurne informacje więc nie siej zamętu
    Zwieprzony - tak masz racje to z powodu kryzysu. Też mi szkoda............

    Cytuj
  • 4 sie 2009

    porazka. a moze na cos lepszego wydac pieniadze? chociazby na rozwoj miasta a nie na otumanianie i cofanie spolecznosci myslenickiej. rozerwac sie mozna, na koncert isc jak ktos lubi, ale tutaj dobrego nic nie mozna spodziewac. z roku na rok to widac. i tylko sie wyrzuca pieniadze w bloto. ale coz, trzeba isc za tym co wiekszosc chce. szkoda.

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    Szkoda, Myśleniczanie będą mieli mniej okazji, aby się troszkę rozerwać. Może coś zrobią zastępczego. A jak nie to niech chociaż zorganizują jakiegoś porządnego Sylwestra pod koniec roku. O ile pamiętam to jeden z lepszych sylwestrów był w 2000 roku, a to co w ostatnich latach było to porostu porażka, troszkę czasu zostało do niego, ale organizatorzy powoli mogli by coś nt pomyśleć.

    Cytuj

Odpowiedz