Forum » Muzyka / Imprezy

WOŚP??

  • 28 gru 2009

    Witam orientuje sie ktos czy w tym roku bedzie dzialo sie cos na rynku w wielką orkiestre swiatecznej pomocy ?? czy jak zwykle petardy i do chałpy;/

    Cytuj
  • 28 gru 2009

    Lepiej by było gdyby te (wcale nie małe) pieniądze wydane na petardy i obsługę wydać na dofinansowanie naszego jakże biednego szpitala !

    Cytuj
  • 28 gru 2009

    Ani złotówki na to złodziejstwo nie dam w tym roku !!!!

    Cytuj
  • 28 gru 2009

    pewnie, lepiej zanieś plebanowi on je na pewno korzystniej zainwestuje! Albo daj na Caritas ich zeznania i rozliczenia środków są przecież baaaardzo rzetelne.
    JA ZAŚ DAM Z PRZYJEMNOŚCIĄ!!!!

    Cytuj
  • 28 gru 2009

    dasz boś głupi wieśniak . nigdy nie dałem i nie dam . owsiak to największy karierowicz i oszust trzeciej RP.Na jego fundacji zarabia on i cała jego rodzina a tylko mała część trafia na cele charytatywne .

    Cytuj
  • 28 gru 2009

    a i owszem tak właśnie mówił ojciec dyrektor!

    Cytuj
  • 28 gru 2009

    Grzechu to ciekawe skąd ten sprzęt w szpitalach? Ojciec dyrektor zafundował ? Zastanów się chłopie co bredzisz a nie gadaj głupot i nie oczerniaj innych, którzy robią coś dobrego dla dzieci.

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    Na pewno Owsiak ma z tego nie mały zysk ,co oczywiście nie umniejsza zasług dla szpitali.Sprzęt przecież kupują ,ale ile idzie na sprzęt ,a ile rzeczywiście nazbierają to tego już nikt nie wie i się nigdy nie dowie !

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    A niech ma z tego nawet 30% ,liczy sie to je jest ktos taki jak Owiak i prowadzi taka akcje tak to bys my gowno mieli szpitale zadluzone ciagle strajki , ciekawe z kad panstwo wykombinowalo by te wszystkie sprzety.

    Nazwa Placówki Adres Wartość sprzętu
    ZOZ
    Oddział Dziecięcy Szpitalna 2
    32400 Myślenice 30.587,00 zł PLN
    SP ZOZ
    Oddział Noworodkowy Szpitalna 2
    32400 Myślenice 107,00 zł PLN
    Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
    - Przemysłowa 9
    32400 Myślenice 5.850,00 zł PLN
    Stowarzyszenie Maltańska Służba Medyczna-Pomoc Maltańska
    Oddział Myślenice Władysława Łokietka 8
    32400 Myślenice 1.894,00 zł PLN
    SP ZOZ
    Oddział Noworodkowy Szpitalna 2
    32400 Myślenice 48.662,00 zł PLN
    Stacja Pomocy Doraźnej
    - Mickiewicza 39
    32400 Myślenice 8.310,00 zł PLN
    ZOZ
    Oddział Dziecięcy Szpitalna 2
    32400 Myślenice 8.132,00 zł PLN

    Prosze masz tu czarno na bialym ile kasy poszlo do naszego szpitala dzieki orkiestrze a jak ci malo masz tu linka to sobie polukaj ...
    http://www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet_zakupiony_przez_orkiestre

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    Precel szkoda dyskusjii moherki i tak wiedzą swoje i jeszcze w imię "dobrze" pojętej miłości radiomaryjnej będą innych od głupich wieśniaków wyzywać. Szkoda czasu po prostu.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 29 gru 2009

    Pan Owsik = róbta co chceta. Dla młodzierzy katastrofa. A pieniądze pewnie dla Tel Awiw. Kto mądry to zamiast tu da na uczelnie polskości w Toruniu.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    Niestety, gdyby nie takie akcje, a ta jest największa to była by niezła bida w polskich szpitalach (choć i tak jest). Czy Owsiak na tym zarabia to ciężko orzec. Z tego co wiem ma fach taki, że sam ma sporo kasy z niego, więc może jednak nie ciągnie kroci z fundacji.
    Poza tym cały czas jakaś część zebranych pieniędzy pracuje na % i z tego są opłacane koszta administracji i pensje iluś tam ludzi. A sama akcja orkiestry jest na tyle nagłośniona, główne liczenie jest w TV cały czas w dzień akcji więc jakoś strasznie nie da się imo pooszukiwać. Oczywiście część pieniędzy spływa z jakimś tam opóźnieniem. Pozostaje nam mieć nadzieję, że są jeszcze ludzie, którzy są uczciwi względem własnego sumienia i na takich szczytnych celach nie napychają własnych kieszeni :)

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    Zdzicho masz zryty beret, na ta uczelnie w Toruniu nawet bym nie nasral:) a co dopiero cos dac...

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    słusznie Zdzichó!!! tylko dla ojca dyrektora!!! w końcu to jedyny uczciwy człowiek w tym państwie!!! a jego rozliczenia finansowe toż to POEZJA po prostu, wystarczy popatrzeć na rozliczenie środków zbieranych na ratowanie stoczni rozliczone co do złotówki Owsiak mógłby się od niego uczyć!!! właściwie to zamiast WOŚP zróbmy zrzutę na rydzyka złośliwego!!!!

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    a tak poważnie czy jest jakiś program WOŚP w Myślenicach i gdzie można go znaleźć?

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    Tak się zastanawiam czy pan o uroczym nicku "wieśniak" to jedna i ta sama osoba, czy ktoś sie podszywa. No jednak, mniejsza z tym. A ja popieram takie akcje, i wole dać do puszki te pare złotych niż iść do baru i przepić czy coś w tym rodzaju. pozdrawiam .

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    na razie mogę stwierdzić, że nikt się nie podszywa pod moje wypowiedzi (choć nie kontroluję wszystkich tematów i głowy za to nie dam), ale intryguje mnie to czemu o to pytasz ?

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    Widziałem plakaty na mieście – dzieje ie coś w sobotę w MDK-u – poniżej link do strony:

    http://independent.pl/w/34301

    Od 15:00 grać będą:

    Hellhaven – metal Myślenice
    FameFatal – metal Myślenice
    Kontrkultura – punk rock Kraków
    The Bastard – punk rock Myślenice

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    Dzięki Smakosz, wiem przynajmniej o której się z domu nie ruszać.

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    Tylko dlaczego w sobotę ? Właściwa impreza jest 10 .01. w niedzielę.

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    panie "ten opcy" to może umów sie ze Zdzichem i zróbcie sobie sesję radiomaryjną.

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    Czy ja powiedziałem do kogo się będę modlił w tym czasie, wieśniaku ??

    No takiego bożka jakiego masz ty, czyli dorobkiewicza Owsika to pozazdrościć :D

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    [quote]Czy ja powiedziałem do kogo się będę modlił w tym czasie, wieśniaku ??

    No takiego bożka jakiego masz ty, czyli dorobkiewicza Owsika to pozazdrościć :D[/quote]

    Chłopie,zrób wpierw sam coś dobrego i pożytecznego dla innych a dopiero potem oceniaj innych.

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    Ok.
    Tylko powiedzcie mi czemu jak coś sie dzieje w myslenicach grają zawsze jedne i te same zespołu czyli:Hellhaven – metal Myślenice
    FameFatal – metal Myślenice
    Kontrkultura – punk rock Kraków
    The Bastard – punk rock Myślenice

    Z czego jedynie FameFatal jakieś tam umiejętnosci muzyczne może pokazać reszta to totalne dno grające punka i niemające pojęcia o muzyce!
    Do organizatorów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jeśli chcecie zebrać dużo pieniędzy to zapraszajcie zespoły które naprawde umieją grać!
    A jest ich pełno w powiecie myślenickim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    Cytuj

Odpowiedz