Forum » Muzyka / Imprezy

sylwester 2009 przed komputerem

  • Bartek Bartkowski 31 gru 2009

    watek dla spedzajacych ta noc przed komputerem :) wszystkiego najlepszego i zdrowie :) poczytam jak bylo jak wroce

    Cytuj
  • 31 gru 2009

    No, to ja, będzie jedwabiście:):) parę filmów przed północą, oglądanie światełka do nieba o północy, ze 2 filmy po północy:)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 31 gru 2009

    Zanim pójdę na zabawę chciałbym porzyczyć Wszystkim takiej pomyślności jak w tym roku. Żeby to porzyczenie tej pomyślności się spełniło. I rzeby nie czeba było potem oddawać. I rzeby nikt się nie czół dzisiaj samotny to niech zapamięta rze samorząd jest zawsze z nim.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 31 gru 2009

    [quote=Zdzichó z Suwałk]Zanim pójdę na zabawę chciałbym porzyczyć Wszystkim [/quote] taaaa, ty oddaj lepiej to co poRZyczałeś rok temu, nic się nie spełniło :-D

    Cytuj
  • 1 sty 2010

    Cóż, podejrzewam, że gdyby nie warunki atmosferyczne pokaz ogni sztucznych na rynku byłby udany. Szkoda tylko, że efekty dźwiękowe przeważyły nad wizualnymi ;)

    Cytuj
  • 1 sty 2010

    Cóż, podejrzewam, że gdyby nie warunki atmosferyczne pokaz ogni sztucznych na rynku byłby udany. Szkoda tylko, że efekty dźwiękowe przeważyły nad wizualnymi ;)

    Cytuj
  • 1 sty 2010

    ups...

    Cytuj
  • 1 sty 2010

    Ja zauważyłem ,że w tym roku był znacznie gorszy pokaz sztucznych ogni.Nie chodzi mi od długość ale o jakość.I nie mylę się na pewno bo zarówno w zeszłym roku jak i dzisiaj byłem w 100% trzeźwy.Muzyka - w repertuarze brak jakichkolwiek nowości ,ale jeśli takie było zamierzenie to ok.Zresztą kto chce się bawić to mu muzyka jaka by nie była pasuję.Po za tym wszystko jak najbardziej w porządku,było bezpiecznie,nie mam zastrzeżeń.Dobre wyjście dla osób bez wyjścia ;)

    Cytuj
  • 1 sty 2010

    Dlaczego nie mogli zorganizowac jakiegoś koncertu ? przecież pożegnania lata chyba nie było ?
    Co do pokazu sztucznych ogni również uważam że w tym roku było słabiej...ale rozumiem kryzys :)

    Cytuj
  • 1 sty 2010

    Pokaz był słabiutki strasznie - nic nie było widać :D :P

    Cytuj
  • M G 1 sty 2010

    Pan burmiszcz coś powiedział ale jednak tylko do mikrofonu bo ja nic nie słyszałem i nie tylko ja ...i nie ważne ile wypili...
    Śtucne ognie nie wypaliły tym razem ze względu na warunki atmosferyczne , pół rynku zamknęli nie wiem dlaczego... , tego jeszscze nie było!?
    Generalnie kogo w tym roku na rynku nie było to nie ma czego żałować.
    Pozdrawiam w nowym rocku!! ;)

    Cytuj

Odpowiedz