Forum » Muzyka / Imprezy

Kogo Byście Chcieli Na Dni Myślenic 2o1o ?

  • Karolina 19 sty 2010

    JA osobiscie Video !. Ostatecznie Feela i Dode ;/

    Cytuj
  • 19 sty 2010

    Koniecznie burmiSZCZa oraz jego tubę propagandową niekoniecznie prowadzącą koncert :D

    A tak w ogóle to powinieneś zapytać czy w ogóle chcemy DM 2010 !
    Przy obecnych długach Gminy to raczej na występ dobczyckich Werdebusów nas będzie stać :(

    Cytuj
  • 19 sty 2010

    Dżem!!!:) (podobno ma być).

    Cytuj
  • 19 sty 2010

    dżem bez riedla to nie to samo.. nikt nie bedzie śpiewał tak jak on i nikt tak n.. jak on nie zrobi takiego samego klimatu bójając sie na scenie

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    Dżem tak (szkoda że bez Riedla) a sobota i niedziele bez rewelacji 50 cent i Metallica

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    A ja słyszałem,że w niedzielę ma być młoda,dobrze zapowiadająca się piosenkarka.
    Nazywa się... eee tego,kurczę wyleciało mi z głowy.
    A!Już wiem - Whitney Houston.Słyszał ktoś coś? :)

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    ehh ona już jest chyba za tania dla nas :P a wiochy przecież nie zrobimy...w końcu to jeden z największych festynów miejsko-wiejskich w małopolsce

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    No, Piaska napewno nie będzie, bo drogowcy odśnieżając drogi powiatowe posypali nim nawierzchnię, Doda, zbyt duża konkurencja dla Pani Małgosi z Urzędu, więc z góry stoi na przegranej pozycji. Video, jakby napisał Zdzisek z Suwałk, wyparte zostało przez DVD a teraz nawet BluRay dyski, to sam nie wiem. Troche przestarzały nośnik. Choć sam mam jeszcze nagrania na magnetofonie szpulowym. Zresztą jak już wspomniał Wieśniak, przez "inwestycje, inwestycje", kasa gminy jedzie na "wstecznym" i nie zapowiada sie że to sie zmieni, no to kupa i kicha. Kupicha też za darmochę nie bedzie tarmosił gitary w porywających tonach, no chyba że BurMISZCZ, szarpnie się na kolejny kredyt w rytmie refrenu; "Pokaż na co Cie stać! Ale nie jeden raz!..." () I zostanie gminie tylko Dżem i powidła, bez masła. Chleb też bedzie tylko "w płynie" przynajmniej nikt nie nakruszy, a Straż Miejska będzie miała zajęcie. A i tak później napiszą że w Dobczycach bawili się lepiej...

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    dŻEM

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    A ja kolejny raz proponuję Małgorzatę Ostrowską albo Kasię Kowalską :)

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    Ja najchętniej na DM 2010 widziałbym zespoły Coma albo Carrion :)

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    ich troje , dode ,mandaryne lub bayer full :)

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    Przydałby się jakiś zagraniczny artysta, tylko proszę o jedną rzecz, tylko żeby artysta ten (polski czy zagraniczny) nie grał muzyki techno, dance i house. Nienawidzę takiej muzyki.

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    koniecznie coś z reggae

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 20 sty 2010

    Pacząc na przewagę rze ciągle rock to tylko w tym roku porządnie kiedy Budka Suflera z Panem Cugowskim. Inne lata kiedy zespoły od Owskiaka to nie do słuchania. No chyba rze jeszcze Kombi ale z tego co wiem to zasługa Pani Małgosi na promocji bo to jej ulubiony zespuł. Tutaj by się należał zespuł do posłuchania na ten przykład najlepiej Shazza.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    wilki,m.ostrowska,k.kowalska,e.farna,haapysad:P moze cos z tego...??:)

    Cytuj
  • Wojciech 20 sty 2010

    Lao Che wszystko by zmiażdżyło:P

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    Pisać możemy a zobaczycie że w tym roku na DM będzie tak jak z pokazem sztucznych ogni w sylwestra - żenada...Już bym wolał jedną ale konkretną gwiazdę z zagranicy a pozostałe 2 dni poświęcić dla ludzi którzy z czymś się mogą wybić (mamy trochę tych zespołów w okolicy) ale znając życie to będzie jedna wielka dupa a główną atrakcją DM będzie Orkiestra Dęta Myślenice...
    Ja mam jedno pytanie dlaczego czemu urząd nie da szansy jakiejś formacji HH ? i czy był kiedykolwiek zespół hip hopowy na DM ?

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    Ja bym chcial zeby byl Shaun baker

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    jeśli zagraniczny , to tylko TOKIO HOTEL

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    DRUGA SCENA

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    Nie miałbym nic przeciwko Daab,widziałem ich koncert na żywo i bawiłem się znakomicie.Coma i Dżem - jak najbardziej.
    Oby tylko nie wyszło tak,jak pisze Bolek o sztucznych ogniach w Sylwestra.

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    Tokio chyba Motel,to te emo chu**i co 13 latki do nich wzdychają...

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    KAZIK NA ZYWO I WSZYSTKO!!

    Cytuj
  • 20 sty 2010

    w tym roku mógłby urząd pozostać na hip-hopie w jeden dzień a w drugi na disco polo (niby nikt nie słucha ale każdy się dobrze bawi):))

    Cytuj

Odpowiedz