Forum » Muzyka / Imprezy

Edyta Górniak na Dniach Myślenic lub Zakończeniu Lata

  • 22 lut 2010

    Witam,
    Mam pytanie... Ile osób chciałoby by Edyta Górniak pojawiła się na DM lub Zakończeniu Lata?? Nie mówię, że miałoby być to w tym roku (gdyż może się to nie udać), ale np. w przyszłym roku ??
    Z wiadomych źródeł E. Górniak nie bierze nieosiągalnych cen. Z tego co mi wiadomo jej wynagrodzenie wynosi mniej więcej tyle co B. Kozidrak. Może warto byłoby się przyjżeć tej artysce, bo przecież to jedna z najlepszych, jak nie najlepsza polska wokalistka (II miejsce na Eurowizji).
    Edyta pojawia się na takich impreza, gra ponad 10 piosenek. W tym roku ma już jeden koncert na dniach miasta.
    Zapewniam, że koncerty w jej wykonaniu są świetne. W tym roku prawdopodobnie wydaje nową płytę, więc pewnie zagrałaby nowe, jeszcze nieznane kawałki...
    Chętnych zapraszam do wypowiadania się w tym temacie
    Pozdrawiam :)

    P.S. NIE SUGERUJCIE SIĘ HYMNEM Z 2006r. Wyszło tak ze względu na problemy techniczne, ale oczywiście wszyscy winią ją :(

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Mała poprawka, HYMNEM z 2002r. :)

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    to Górniak ma aż 10 piosenek?

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    nie nie nie i jeszcze raz nie!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    hobot bardzo śmieszne :/ rozumiem, że Twoja odpowiedź brzmi nie...

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Wolałbym jakiś prawdziwy zespół rockowy (bynajmniej nie tych przebierańców z włosami na żelu pokroju Feela) który rozruszałby publiczność (najlepiej w piątek i sobotę) ale w niedzielę jest mi obojętne kto przyjdzie - wolę sprawną wokalnie Górniak niż dance shit pokroju Agnieszki Chylińskiej itp.

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    [quote=Tonya2]P.S. NIE SUGERUJCIE SIĘ HYMNEM Z 2006r. Wyszło tak ze względu na problemy techniczne, ale oczywiście wszyscy winią ją :([/quote]nieeee noooo oczywiście , że problemy techniczne, wszyscy przecież widzieli , że to problemy techniczne. Interpretacja wszak od orginału nie odbiegała, znaczy się miała nie odbiegać ale te problemy techniczne to najgorsze jak człowieka dopadną :D

    A tak w temacie : generalnie pojawić by się i Edzia mogła ,
    Zdecydowania Beatka Kozidrak, pazurek ma, śpiewać potrafi, z twarzy nie ustępuje Editce. Jestem za Beatą.

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    oh matko tylko nie ona ,a cusz to jest za osiongniecie drógie miejsce na eórowizji jak to jest totalny kicz mix , kto dziś wygrywa w takih hmm konkórsah ? odpowieccie sobie sami ,tylko i włoncznie piosenki reprezentowane pżes styl disco polo ,stond zawsze ih troje było wysoko ale daleko ródemu do bayer fól ,jego byłej rzony czy tesz boys czy tesz zapomniane jósz Jóst5 z pżebojami "kolorowe sny" .No ale wracajonc do pani Edyty Gurniak to nie mam oficjal nic do niej tylko ówarzam rze som fajniejsi mózyki od niej kture były by lepszym i ciekawszym wyborem ..
    Pozdrawiam ZÓH !!!

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Tonya2 moje nie.

    no mogła mieć problemy techniczne?? kasete jej wciaglo chyba.
    naszczescie gdybanie na forum "kogo chcecie" nie ma żadnego wpływu na to, kto konkretnie przyjedzie

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    [quote=Vivaldi]A tak w temacie : generalnie pojawić by się i Edzia mogła ,
    Zdecydowania Beatka Kozidrak, pazurek ma, śpiewać potrafi, z twarzy nie ustępuje Editce. Jestem za Beatą. [/quote]noooo i najfajniejsze mi cenzura wycięła :/

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    [quote=hobot]
    naszczescie gdybanie na forum "kogo chcecie" nie ma żadnego wpływu na to, kto konkretnie przyjedzie[/quote]
    nie jest to tak obojętne, gdyż jeżeli mieszkańcy będą chcieli,a artystka będzie miała wolny termin, to można będzie ją zaprosić. Dni Myślenic czy Zakończenie Lata to impreza dla nas- mieszkańców, a nie dla klasy biznesu...

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    taaaa wina i igrzysk !!! Editkę można by pokazać, ale jednak niech śpiewa Beatka. Co nie zmienia faktu, że pchał się w tłum nie będe i jak tamtego roku przesiedzę spokojnie w centrum miasteczka. Jednak wolę piwo spożyć niż rozlać w tłumie :)

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    [quote=hobot]to Górniak ma aż 10 piosenek?[/quote]
    LOL

    Z całym szacunkiem dla Pani Edyty, ale wydaje mi się, że nie nadaje się na takie plenerówki - no ale mogę się mylić (myślę, że na zakończenie lata już prędzej niż na DM) zachlana młodzież i tak nie doceni warsztatu wokalnego, choć może zaciekawią ich walory wizualne ;)

    Nie ważne co będzie i tak przyjdą ludzie by się ochlać, ważne by później była dyskoteka i jak największe pierd****** ;)

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Fakt- zawsze mozna popatrzeć i może właśnie z tego względu warto ją zaprosić?? Osobiście jestem za tym by była, obojętnie mi na czym... A tak na marginesie to ona ma niektóre świetne kawałki, które nadają się do tańczenia :P
    P.S. Dla mnie to ona mogłaby śpiewać wszystko :) (taka moja mała prywata).

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Edyta Górniak a kto to taki? Ja chcę DŻEM !!!!!!!!

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Dżem ma być w piątek. Edyta byłaby w niedziele... :)

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Nie cierpię tej artystki, za jej wyniosłość, zmanierowanie i wiele innych przymiotów które mnie denerwują w ludziach jej pokroju.
    Jestem na tak.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    cygnus piszesz, że nie jej nie lubisz,a mimo wszytsko jesteś na tak...??

    LUDZISKA pytanie to kieruje właśnie do was, bo wiem, że wybierają artystów, których po części my chcemy:)
    Wiem, że na tym forum niewiele mieszkańców zabiera głos, mimo wszystko może warto poświęcić jeden niedzielny wieczór, a raczej popołudnie tej artysce.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Dokładnie, nie cierpie tego focha, ale jestem na tak. Chętnie bym jej posłuchał na żywo, w moim wypadku jedno nie przeszkadza drugiemu.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Nie sugerując sie fiaskiem Hymnu Narodowego, bo przecież i politycy rządzący udowodnili nam nie raz że również mają go za nic (...z ziemi polskiej do wolski..), pragnę z ubolewaniem stwierdzić że artystka ta nie nadaje się na plenerowe przyśpiewki w Myślenicach.
    Wybaczcie ale zaplecze techniczne które umożliwiałoby występ Edyty Górniak na myślenickim Zarabiu, przerosłoby kosztami inne bardziej "trendowe" gwiazdy, których mocną stroną występu nie jest zachwyt nad samym sobą lecz umiejętność rozbawienia publiczności, której braki niejednokrotnie udowodniła ta artystka przy różnych okazjach.
    Zamiast Górniak, Chylińska i będzie naprawde gorąco!!!

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Być może nie rozbawi tłumu, bo jest raczej sztywną damą, ale na jej koncert nie przychodzi się żeby razem a nią spiewać, tylko posłuchać jak ona śpiewa.
    Tak sobie to wyobrażam.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Ma wymagania jak każda gwiazda, lecz naprwdę warto ją posłuchać... Może nie wszyscy ją uwielbiają, lecz przecież nie koniecznie trzeba się świetnie bawić tj, tańczyć, jak to słusznie zauważył kolega wyżej.
    Taka gwiazda to duży plus dla miasta, nie uważacie??

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Plusem dla miasta byłaby Anna Maria Jopek z Patem Metheny. Tego duo można posłuchać. Można w tych samych kosztach zmieścić również występ Krystyny Stańko lub Hanny Banaszak. Może jestem stronniczy i wybredny, jednak wszystkie trzy panie przewyższają Panią Edytę talentem niewymiernie.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Hanna Banaszak? Jopek OK. , ale Banaszak....nie jest to łatwo przyswajalna rozrywka , a przeciez o taką chodzi.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Już pisałem że jestem wybredny ;)

    Cytuj

Odpowiedz