Forum » Muzyka / Imprezy

Landrynka jak - Dukat 2

  • 2 mar 2010

    Ostatnim czasem mialem okazje odwiedzic nowy pseudo klub w naszym pieknym miasteczku o dwuznacznej nazwie LANDRYNKA
    na miejscu zastalem
    - sciany pomalowane w kolorze majtkowy roz
    - powykrecane barmanki
    - jacys nazelowani chlopcy puszczali techno + jeden wodzirej ktory krzyczal do mikrofonu jazda jazda ...
    - piwo 7 pln
    - wjazd 10 pln
    - pomieszczenie tak zadymione ze nie widzialem czy mam w reku 10pln czy 20 ;/

    Ogulnie masakraaaa ledwo co zamkneli Dukat i juz wyroslo nowe s.... , czy w Myslenicach doczekamy sie klubu z prawdziwego zdazenia ?? czy mussimy byc skazani na typowe piwne bary lub wiejskie potancowki przy stroboskopie i techno ??
    Pozdrawiam Precel z serem

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    w którym miejscu to jest?

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    Co to są "- powykrecane barmanki" ?

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    No właśnie, gdzie to w ogóle jest, bo nie kojarzę miejscówy... a może to jakiś klub dla gejów, bo w naszej okolicy wielu takich by się znalazło

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    A czego się spodziewałeś?Większość nastolatków to nażelowane buraki,słuchające techno i krzyczące jazda,jazda.A większość lokali tworzona jest właśnie pod nich.

    Tak brzmiała moja wypowiedź ,która została usunięta.Będę to wklejał po każdym ewentualnym usunięciu.W przypadku bana na IP,przez TOR-a.

    1 Cytuj
  • 2 mar 2010

    Landrynka jest w miejscu dawnej meliny-Ajszy. Kolo ulicy prowadzacej do kosciola na osiedlu (ul. 3 maja).

    A powykrecane barmanki.. Sama jestem ciekawa.

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    Słyszałem ze majom ta striptiz i proszę tego nie usuwać bo ktoś mi już jednego posta usunął tam gdzie są klniecie to nie usuwacie

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    Jak się Kraków dowie to majom po klubie

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    "MAJĄ", a nie "MAJOM" czy wy jesteście analfabetami czy co ?!

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    faktycznie otworzyc club z prawdziwego zdarzenia nie wies tanczy wies spiewa to naprawde byl by dobry interes

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    hehe no to się porobiło wam pomiem ,nie sondziłem rze ta instytócja bendzie miała asz tyle negatywnyh opini .Landrynka nie jest zła ,tylko faktycznie ceny som zbyt drogie gdysz piwo winno kosztować tam 5 max 5,50 a nie 7zł .Do Aiszy zawsze hodzili tylko swojacy malo tam było lódzi z innej dzielnicy miasta nisz gurne pżedmiescie ...

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Hahahahahaha Ciekawe ile to wytrwa <lol2> A tak powaznie to przy biesiadach sie najlepiej czlowiek wybawi :D :D A nie przy pseudo techno pseudo Dj-ow ;/

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    witom jestam Tiesto pisze do Wos panocki prosto hej ze tam z Holenderskich lasów, mojom zdaniom to Qlimax to siodo przy Londrynce hej ( przepraszojta za moj bed polisz ale jo zem pozyczyl sie slownik od gorola hej ze)

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Piwo 7 zł ? buahaha no to krzyż na droge:D Wkońcu to jest burdel czy bar ? bo różne opinie słyszałem ;>

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    a cóż t jest ta landrynka? i gdzie to jest?

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Gwoli srostowania, techno to muzyka niszowa- techniczne brzmienia, jej nie usłyszysz w żadnym klubie, natomiast to co leci w dyskotekach to hard dance, hardstyle i inne sieki. :P

    A co do klubu- nie byłem, nie widziałem ale jeśli jest tak jak pisze autor tematu to nie mam słów :/

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    jednym słowem dramat...
    Przecież to same "patosy"..

    1 Cytuj
  • 3 mar 2010

    Po pierwsze - nie techno :) jak nie macie zielonego pojęcia o czym mówicie to siedzcie w domu i grajcie w tibie :) a &#039;jazda&#039; nie krzyczy się na imprezach od 10 lat :) jestescie troche zacofani :)

    Po drugie - striptizu nie ma, bo w Myślenicach nie ma wystarczająco ładnych dziewczyn żeby sie do tego nadawały:)

    Po trzecie - Piwo kosztuje 5zł :)

    Po czwarte - nikt nie każe wam tam przychodzić ;)

    POZDRO 600

    Sam poziom wypowiedzi autora watku sugeruje ze jego umysl znajduje sie w epoce kamienia lupanego, wiekszosc z Was forumowicze nie potrafi sklecic poprawnego zdania, bez bledu ortograficznego co chyba nie przystoi osobom oskarzajacym na oficjalnej stronie miasta ... Wiec zwracam sie do was z goracym apelem na drzewo lub do 1 klasy podstawowki bo tam wasze miejsce ...

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    ktoś piwnicę pomalował na różowo;)??

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    ludzie cieszcie się wgl, że macie się gdzie bawić. poczatki zawsze są trudne. a co do techno to chyba najwiecej osob bawi sie tylko przy muzyce tego typu. co do "pseudo Dj-ów" to sami tak wyjdźcie i grajcie tak.. ciekawe jak Wam pójdzie ;] Jednego miałam okazje słuchać i wg mnie nie ma lepszego...
    hah nie znacie sie ^^ hii

    1 Cytuj
  • 3 mar 2010

    Parcel, patologie to ty może masz w domu;) jeśli ci się nie podoba to idz pić pod most z kolegami.. po pierwsze piwo masz 5 zl.. a jesli tobie powiedzial ktos 7 zl to chyba nie jestes mile widziany tam..

    osobiscie klub polecam

    1 Cytuj
  • 3 mar 2010

    "a co do techno to chyba najwiecej osob bawi sie tylko przy muzyce tego typu"
    To świadczy o poziomie umysłowym dzisiejszego pokolenia - żeby było jaśniej źle świadczy - jeszcze gdyby to była elektroniczna muzyka ale przynajmniej oryginalna a nie przychodzi jakiś pseudomuzyk i puszcza "muzykę" z komputera

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    to idź się przypatrz czy puszcza z komputera ;]

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    zapraszamy virtuozów którzy wiedzą wszystko najlepiej :) niech zagrają z DJami i pokażą co potrafią:)

    Cytuj

Odpowiedz