Forum » Muzyka / Imprezy

Nowy PUB

  • 21 maj 2017

    Witajcie.
    Mam mozliwosc przejecia lokalu dosc duzego ok. 160 m2 w Myslenicach.
    Chcialbym otworzyc PUB z nazwijmy to mala dyskoteka.
    Planowo sroda, czwartek karaoke, piatek, sobota impreza. Imprezy rozne od muzyki disco po dance, lata 70,80 itp.
    Jak myslicie. Przyda sie takie miejsce w MYSLENICACH i beda ludzie przychodzic czy raczej szybko upadnie bo ludzie sa przyzwyczajeni do wyjazdow poza miasto na imprezy ?

    18 4 Cytuj
  • 22 maj 2017

    A jaką grupę wiekową byś chciał przyciągnąć? Bo jak dyskoteka i taniec to nie wiem, czy młodzi będą chcieli skakać do disco z lat '70. Ludzie, którzy w tamtych czasach się bawili do tego i posiadają sentyment są pewnie między 40-60 rokiem życia.

    4 Cytuj
  • 22 maj 2017
    Nowypub napisał/a:

    Witajcie.
    Mam mozliwosc przejecia lokalu dosc duzego ok. 160 m2 w Myslenicach.
    Chcialbym otworzyc PUB z nazwijmy to mala dyskoteka.
    Planowo sroda, czwartek karaoke, piatek, sobota impreza. Imprezy rozne od muzyki disco po dance, lata 70,80 itp.
    Jak myslicie. Przyda sie takie miejsce w MYSLENICACH i beda ludzie przychodzic czy raczej szybko upadnie bo ludzie sa przyzwyczajeni do wyjazdow poza miasto na imprezy ?

    Zrób coś na styl starego pubu przystań. To było miejsce z klimatem, którego dzisiaj na próżno szukać w Myślenicach.

    11 Cytuj
  • Pablo 19 cze 2017
    Bolek napisał/a:

    Zrób coś na styl starego pubu przystań. To było miejsce z klimatem, którego dzisiaj na próżno szukać w Myślenicach.

    Uważam, ze to b. doby pomysł. Ale średnia wieku musi być 25+. Jak będą tam siedziały małolaty to, ci co już po 30-tce, raczej nie będą tam zaglądać. A za łabędziem...? fakt - tęskno. ;-)

    8 Cytuj
  • Pablo 1 mar 2018

    I jak tam z tym lokalem... Ruszyło...?
    ;-)

    2 Cytuj

Odpowiedz