Forum » Myślenice

Paznokcie ?

  • 24 paź 2010

    oj kosmetyczki ale sobie robicie nawzajem antyreklame.......

    2 Cytuj
  • 24 paź 2010

    rita jestes mało inteligentna z tego co widac

    1 2 Cytuj
  • 24 paź 2010

    [quote]proszę nie podpisywać się moim nickiem JA ZDANIA NIE ZMIENIAM NA TEMAT PANI AGATY A NISKA CENA I RABATY ŚWIADCZĄ TYLKO O BRAKU KLIENTÓW [/quote] gdybyś choć raz zrobiła u niej tipsy nie myślałąbyś tak

    2 Cytuj
  • 25 paź 2010

    Zula nie rozsyłam niesprawdzonych informacji !robiłam u niej dwa razy paznokcie za pierwszym razem pomyślałam" nie wyszło" ale za drugim razem to samo ! teraz chodzę do kogo innego i mam porównanie!

    3 Cytuj
  • 25 paź 2010

    DROGA MISIU! Ty swoją inteligencją do pięt mi nie dorastasz!trudno! zanim kogoś ocenisz sprawdż jaki jest temat forum ! piszesz brednie nie na temat ! na przyszłość czytaj ze zrozumieniem a jak tego nie potrafisz to nie właczaj komputera bo urządzenie skomplikowane i możesz popsuć-;)

    2 2 Cytuj
  • 25 paź 2010

    rita ty idziesz do betani po dary to jak mam cie stac na dobre paznokcie
    \

    1 3 Cytuj
  • 25 paź 2010

    Droga Misiu! Dary do betani to chętnie sama zanoszę żeby ktoś skorzystał jak mi są nie potrzebne! Głupiutka z Ciebie osóbka, piszesz niezrozumiale a rozmowa z Tobą jest na tam niskim poziomie, że żal z Tobą pisać bo i tak nic nie zrozumiesz!Inteligencją to Ty nie grzeszysz!a forum jest po to żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie!

    3 Cytuj
  • 25 paź 2010

    Polecam panią Basię M. w biurze Oriflame na ul. Reja. Dokładnie i tanio

    1 Cytuj
  • 25 paź 2010

    Osoba która się tu wypowiada mam na myśli MISIĘ nie dorosła do swoich lat jak można wyśmiewać kogoś kto chodzi po pomoc do Betani! Zyczę ci snobko żebyś ci los "dopomógł"i sama zaczęła Betanie odwiedzać wtedy zaczniesz szanować ludzi i w końcu zrozumiesz że paznokcie to nie priorytet w życiu!

    4 Cytuj
  • 25 paź 2010

    a ja polecam panią Jolę z ul.Rzemieślniczej ze studia " Prestiż" robi ładnie i dokładnie nie mam zastrzeżeń

    Cytuj
  • 26 paź 2010

    Do koleżanki "rita "
    wiesz co widać jak zazdrość bije ludziom do głowy
    po pierwsze ta Agata rzekomo przez ciebie nazwaną 'Urbanowicz
    wcale się nie nazywa tak tylko Agata Urbańczyk
    droga koleżanko
    więc widać jak robiłaś rzekomo '2 razy u niej paznokcie '
    skoro nie wiesz jak się ona wgl nazywa
    wiesz twoje wypowiedzi są na poziomie przedszkola
    bo widocznie może jesteś dla niej konkurencją
    a boisz się do tego przyznać
    i dlatego podajesz się za kogoś kim wcale nie jesteś
    czyżbyś może klientów nie miała moja droga ?
    wiesz naprawde może najpierw pomyśl co piszesz a później dopiero napisz

    1 4 Cytuj
  • 26 paź 2010

    P.Agatka jest znakomita w tym co robi
    i robi przepiękne paznokcie
    robię u niej od lat
    i jestem bardzo zadowolona z niej
    jest znakomita

    4 Cytuj
  • 26 paź 2010

    popieram 'beata
    a najwyraźniej "rita"
    czegoś Agatce zazdrości
    i chce jej zniszczyć opinię wśród ludzi
    ale moja droga powiem ci że na tym raczej dobrze nie wyjdziesz

    1 4 Cytuj
  • 26 paź 2010

    3 ostatnie wspiy to ta sama osoba, gołym okiem widać że tak samo używają spacji. żałosne!

    6 Cytuj
  • 26 paź 2010

    skąd ta pewność że te 3 wpisy pisze jedna i ta sama osoba?? Ciekawe czy Ty byś pisał bądz pisała bez spacji i żal jest z Ciebie bo o takie bzdety sie czepiasz!:/ Polecam Pania od Paznokci bo jest najlepsza!:)

    3 2 Cytuj
  • 26 paź 2010

    kobieto jakie spacje ?
    umiesz odróżnić jedno od drugiego ?
    każdy może pisać jak chce ... i nie szukaj tu teraz powodów do tego zeby ktoś się tu musiał z tobą kłócić
    a to że ktoś tak napisał nie oznacza że to te same osoby piszą to forum jest dla każdego a poza tym widać jaki poziom inteligencji skoro używasz słowa 'żałosne takie słownictwo słyszy się w podstawówce

    4 Cytuj
  • 26 paź 2010

    Popieram vicky!:P ta kobieta pewnie jest z podstawówki albo nie dorosła jeszcze do tego żeby wg kożystać z forum

    3 Cytuj
  • 26 paź 2010

    poprostu korzystać z forum nie umie bo nie wie że ludzie piszą niekiedy podobnie a skoro mowa juz o tym że podobno te 3 osoby piszą takim samym stylem to może lepiej 'tao' czy jak ci tam popatrz na godziny dodania postu skoro tak uważasz że są to te same osoby i co są podobne ? no właśnie więc pomyśl co piszesz

    3 Cytuj
  • 26 paź 2010

    'tao' chyba juz nie wie co napisać ale w sumie to dobrze niech siedzi Cicho i sie nie oddzywa jak ma głupio pisać.Vicky rządzi!!!;d

    2 Cytuj
  • 27 paź 2010

    nie jestem z branży kosmetycznej więc Pani Agatce nie zazdroszczę może i przekreciłam jej nazwisko ale często sie to zdarza jak ktoś kilka razy nazwisko zmienia:-) a poza tym beata viki i jolka to ta sama osoba może to nawet Pani Agatka reklamuje się jak może! na przyszłość jak jedna osoba będzie się wypowiadać za trzech to niech zmienia styl wypowiedzi i niech nie powtarza tych samych wyrazów i stylu pisania!Dorze by było zrobić większe odstępy czasowe!

    3 2 Cytuj
  • 27 paź 2010

    zmienia nazwisko ?
    boże ale ci ludzie tutaj to mają nieźle w głowie poprzestawiane
    haha i tak w ogóle rita czy jak ci tam fajny nick ;d
    i po drugie nie przekręcaj przy okazji mojego nicku może lepiej okularki zakup
    bez urazy.Ale wiesz moja droga, agata sie tu nie reklamuje z pewnością ponieważ ma swoich klientów i z pewnością reklamować się tutaj nie potrzebuje... A taka jest prawda że ludzie na forum to potrafią nieźle każdego obsmarowywać ale kiedy jest sytuacja taka że trzeba coś komuś wprost w twarz powiedzieć to nie ma nikogo chętnego ty rita powinnaś chyba o tym najlepiej wiedzieć ...

    2 Cytuj
  • 27 paź 2010

    Ot zwykłe przejęzyczenie a chodziło mi o enter
    Enrusiu polecam powrót do podstawówki bo ortografia klęczy i kwiczy! koŻystać? Może Ty koŻystasz z forum, ja w przeciwieństwie do Ciebie- koRZystam.
    pozdrawiam serdecznie, z półgówkami nie podejmuje dyskursu :)

    4 Cytuj
  • 27 paź 2010

    no ludzie!!! 'tao' weź się ogarnij noo co cię obchodzi czyjaś ortografia nie wiesz może jaki temat tu podjęto ? o paznokciach a nie o ortografii a takie uwagi to wiesz możesz sobie w szkole podjąć haha a poza tym ty jak to powiedziałaś/eś że podobno 3 osoby tak "samo rzekomo napisały z enterem to zobacz jak ty teraz napisałaś też z enterem
    no to co to w takim razie czy tamto to nie był przypadek haha i co głupio ci teraz?
    no widzisz mnie na twoim miejscu też by było i zobacz jakim ty musisz być półgłówkiem

    3 Cytuj
  • 27 paź 2010

    umowcie sie poza forum i dajcie sobie po razie dziewuszki hehehehe

    3 Cytuj
  • 27 paź 2010

    "poprostu korzystać z forum nie umie"
    "umiesz odróżnić jedno od drugiego?"
    "boże ale ci ludzie tutaj to mają nieźle w głowie poprzestawiane"
    "może lepiej okularki zakup"

    Vicky i Ty śmiesz pisać, żeby Tao wróciła do tematu topiku? Bo czymś takim jak wyżej? Ogarnięcie przypadło by się chyba Tobie, wytykasz innym, a sama robisz dokładnie to samo. Co do osoby której tak bronisz: im więcej nachalnie i usilnie starasz się pokazać jak wiele klientów ma wyżej wspomniana Pani, tym bardziej osłabiasz jej wiarygodność.
    Moja opinia jest taka: jakość broni się sama.

    3 Cytuj

Odpowiedz