Forum » Myślenice

Paznokcie ?

  • 27 paź 2010

    Fiddel ale żeś błysnął Swoja formą olimpijską <LOL2> pozdro za poziom Twojej wypowiedzi:] jak Ci sie coś nie podoba to po co wg wchodzisz i piszesz na Tym forum??? Najpierw pomysl troche a potem wejdz na forum i coś napisz bo jak narazie to nie widze żebyś coś myslał

    1 Cytuj
  • 28 paź 2010

    DZIEŃ DOBRY PAŃSTWU NAZYWAM SIĘ AGATA URBAŃCZYK BARDZO PROSZE ABY PAŃSTWO PRZESTALI PISAĆ NA MÓJ TEMAT. DZIĘKUJE BARDZO, POZDRAWIAM

    3 2 Cytuj
  • 28 paź 2010

    czytałam kiedyś na interi że robienie paznokci jest bardzo szkodliwe dla zdrowia ponieważ substancje z których się je wykonuje są rakotwórcze

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Weroniko, dawniej akryl owszem, był niebezpieczny, przez związki zwane MMA czyli metakrylan metylu, który stosowany był w liquidach bardzo wielu firm. Jednakże zaczęły napływać informacje że powoduje on różne dolegliwości i badania na zwięrzętach pokazały, że może uszkadzać on drogi oddechowe i wątrobę, więc firmy zaczęły się wycofywać i większość nie ma już w swoim składzie MMA. W stanach MMa umieszony jest na liście substancji zakazanych, a w UE sklasyfikowany jest jako drażniący i łatwopalny. Prawda jest taka, że wszysko co nas otacza, w nadmiernych ilościach jest szkoliwe. Mówimy o szkodliowści akrylu, a ile związków chemicznych które są szkodliwe zawierają wątpliwej jakości kosmetyki o jedzeniu już nie wspominając. Oczywiście- opary akrylu mogą być duszące dla niektórych, a pył może powodować zarówno alergię wziewną jak i skórną. Jest to oczywiście efekt nadmiernego kontaktu z alergenami, na co narażone są osoby wykonujące te zabiegi po kilka godzin dziennie, klientka która raz na miesiąc przyjdzie na zabieg nie będzie mieć na pewno żadnej reakcji chyba że jest dosyć mocną alergiczką.
    Żele są wolne od składników zawartych w akrylach, więc dla osób alergicznych są szczególnie polecane.
    Pozdrawiam Kamila

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Dziekuję bardzo Pani Kamili za ciekawą informację. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam!

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Nie ma za co, służę w razie wątpliwości ;)
    Kamila

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    a pani k. to czasem teksty z internetu nie kopiuje tu z wlasnymi domieszkami tekstow zeby nikt sie nie kapnal????

    1 Cytuj
  • 28 paź 2010

    mysle salomea ze tj wersja ksiazkowa:))))))))

    Cytuj
  • 29 paź 2010

    czy tu nie mieliśmy się wypowiadać o kimś kto waszym zdaniem robi najlepsze paznokcie ? bo jak dobrze widzę to wy tu tylko o ortografii ... jak chcecie się posprzeczać to gdzie indziej !!
    i wracając do tematu PAZNOKCIE to ostatnio byłam u pani Klemensiewicz tej nad vegą i jestem bardzo zadowolona !! jest delikatna i uprzejma:)
    stara się robić jak najlepiej i jej to naprawę wychodzi, na pewno będę tam chodzić !!
    Polecam panią Klemensiewicz :)

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    to sobie chodz!ale nie polecaj tych tandetnych lopat nikomu..szkoda pieniedzy i paznokci .pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 31 paź 2010

    proszę ?
    ta pani naprawdę robi dobrze paznokcie !!
    piszesz tak ala bo pewnie nie byłaś !!

    1 Cytuj
  • 1 lis 2010

    lakczki nie dowidzisz co pisze???mam swoje zasady nie wypowiadam sie na teamaty o ktorych nic niewiem!!

    1 Cytuj
  • 1 lis 2010

    popieram to co napisala niunia!o higiene trzeba dbac!!a nie smarowac kogos ze zel zle piluje i zaraza klientki chorobami.

    1 Cytuj
  • 2 lis 2010

    Nie no pewnie, wina klientki że ma źle zrobione uzupełnienie, właśnie od tego mycia przy źle wypiłowanym żelu się tworzy wilgoć jak wyżej ktoś napisał, więc w czym klientka zawiniła? Jak już macie kogoś bronić to chociaż myślcie przy tym.

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    proste i logiczne jezeli zachodzi taka sytuacja to zalatwia sie sprawy z kosmetyczka a nie wylewa swoje zale na forum!ze sie ma grzybice...jeszcze napisz ze pracujesz na stoisku z jedzeniem ...albo gdziekolwiek gdzie masz duza stycznosc z ludzmi!albo jestes poprostu zazdrosna kosmetyczka u ktorej niestety nie ma ruchu i rzucasz kłody pozostalym zeby zepsuc im renome!KTO POD KIM DOŁKI KOPIE TEN SAM W NIE WPADNIE!!!.pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 7 gru 2010

    Ja polecam panią Karolinę,robi REWELACYJNE paznokcie, mi trzymały się ponad miesiąc...Świetne jest to, ze przyjechala do mnie do domu-fajnie bo można umowic się o dogodnych godzinach, co mi bardzo odpowiada, poniewaz pracuje do 18 ;-)

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Salomea, tekst jest mój, pisany na potrzeby informacji zamieszczonej na forum internetowym traktującym o przedłużaniu paznokci. Wiedza zaczerpnięta jest z wielu źródeł, jako profesjonalista tego typu informacje czerpię nie z internetu, a ze źródeł bardziej wiarygodnych.
    Pozdrawiam
    K.

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    polecam i Pania Klaudie z zakladu Helios paznokcie swietnie wzory rewelacyjne:)

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    do Mysia czy mozna prosić o namiary do pani Karoliny?

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Pewnie że moze jeżeli pilnik był nie odkażony i poprzedna klientka miała grzybice :) no i przecież nie wiadomo czy pilnik nie był używany do piłowania paznokci u stup a tam grzybki często sie mnoża :P

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    paranoja kosmetyczki co robicie zeby komus renome zepsuc!jak macie marny ruch trza bylo otworzyc kebaba moze na tym byscie zarobily kasiore tj tez na topie hehehehehehehhe

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    bardzo fajna kosmetyczka jest w salonie KAMIR w ulicy między dworcem a ulicą reja .. miła obsługa i ceny nie wysokie . a i widać że dziewczyna zna się na rzeczy .. jej umiejętności potwierdzają zdobyte certyfikaty .

    1 Cytuj
  • 13 mar 2011

    Maja certyfikat można kupić na allegro już za 10 zł z płytą CD, więc akurat certyfikat jakimś specjalnym poręczeniem za umiejętności nie jest ;)

    1 Cytuj
  • Kamila 13 mar 2011

    abcd, w ten sposób podchodząc, to taki certyfikat sama sobie możesz wydrukować. I taki owszem- świadczy jedynie o tym że ktoś jest oszustem.
    Oryginalne certyfikaty są dużym odzwierciedleniem umiejętności- a takich na all nie kupisz

    1 Cytuj
  • 23 mar 2011

    ja mam sprawdzoną panią Jolę z studia PRESTIZ na Rzemieślniczej mogę bez ściemy polecić

    1 Cytuj

Odpowiedz