Forum » Myślenice Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

• 03.02.2009 - 16:15
    Ja też od wczoraj zdecydowanie odradzam kebab w budce koło 'chemika' !
    Mówię od wczoraj , bo dotychczas czasem brałem tam chicken-burgera i jeszcze uszedł , alee...
    Właśnie wczoraj naszło mnie coś na kebaba , a że najbliżej miałem pod chemik więc wziąłem szybko na wynos do domu , a tu co ....? tragedia!!
    Bułka niedopieczona , zimna wogóle , mięska ilości śladowe ... , sama pekińska, no koszmar jakiś , najgorsza ta bułka!
    Nie wiem czy kobicie tak się śpieszyło że wogóle tego opiekacza nie włączyła czy co? Wyglądało na to że się ostro spinała , a byłem jedynym klientem , pewnie szybko chciała zamknąć budę. Przecież wystarczy powiedzieć: przepraszam , zamykamy i po kłopocie , a tak to... szkoda gadać...
    2 Cytuj Zgłoś
  • Damian 03.02.2009 - 18:33
    Bo Ci sie nie chce ruszyc czterech liter na Kosciuszki na przyklad :P a po kebabie jeszcze byc sobie piwko wysaczyl obok :)
    Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2009 - 18:38
    ja polecam Kebaba w Dobczycach w Oregano.... pychotka :D
    Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2009 - 19:35
    nomad napisał/a:
    Bo Ci sie nie chce ruszyc czterech liter na Kosciuszki na przyklad :P a po kebabie jeszcze byc sobie piwko wysaczyl obok :)
    Bo wiesz , była już godz 20 więc pomyślałem że kościuszkowcy już kebaba zamkli (no fakt , d... mi się ruszyć nie chciało) , więc zdesperowany poleciałem właśnie pod chemik... brrr.. do tej pory mam ciarki! ;)
    Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2009 - 20:57
    Kaper napisał/a:
    Zdecydowanie NIE polecam jedzenia czegokolwiek w budce koło "Chemika" na ul.Rzemieślniczej.Dostałem kiedyś kebab w naleśniku (tak się tam nazywa) i był niewiarygodnie wstrętny.Druga sprawa,to jakość mięsa.Może teraz coś się poprawiło,ale ile razy tam coś jadłem,to zawsze mięso było niedopieczone,wręcz surowe.
    Kiedyś tam kupowałem kebaba. Pani robiącej go, mięso spadło na blacik, po czym podniosła je rękami i... wsadziła do kebaba! Nasłać im sanepid radzę.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2009 - 18:50
    ewre ok!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 09.02.2009 - 18:12
    a jest w Myślenicach kebab z samym mięsem drobiowym?? Bo w Turcji na zarabiu nie jadłam nigdy, a tam gdzie jadłam to zawsze były takie udawano drobiowe, bo były inne rodzaje mięsa też ;/ a ja moge tylko drobiowe.... w Dobczycach w Oregano jest pyszny drobiowy, ale obecnie tam remontują ;(
    Cytuj Zgłoś
  • 09.02.2009 - 19:38
    jaoluniaaa napisał/a:
    a jest w Myślenicach kebab z samym mięsem drobiowym?? Bo w Turcji na zarabiu nie jadłam nigdy, a tam gdzie jadłam to zawsze były takie udawano drobiowe, bo były inne rodzaje mięsa też ;/ a ja moge tylko drobiowe.... w Dobczycach w Oregano jest pyszny drobiowy, ale obecnie tam remontują ;(
    Z tego co mi wiadomo w Kebab-Turcja jest drobiowy,
    1 Cytuj Zgłoś
  • 09.02.2009 - 19:54
    ok dzięki :)
    Cytuj Zgłoś
  • 09.02.2009 - 21:56
    najlepszy kebab to jest w "Alibi"
    koło szkoły M.Reja.:D
    polecam;]
    2 Cytuj Zgłoś
  • 09.02.2009 - 22:07
    najgorsza pizza jaka jadłem to w Armado coś wstrętnego,nie polecam ale za to w Italii jest ok.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 10.02.2009 - 19:51
    a jakie są dodatki do kebaba drobiowego w Turcji?? mam nadzieje ze nie ma marchewki...
    Cytuj Zgłoś
  • 10.02.2009 - 21:05
    najlepszy kebab to jest w "Alibi"
    koło szkoły M.Reja.:D
    polecam;]
    Ty żeś dobry kebab widziała ...............??
    Cytuj Zgłoś
  • 10.02.2009 - 21:58
    Najlepszy kebab jest i tak na kościuszki.IO zawsze tam jest smiesznie z racjii obsługi.I zawsze staraja sie dogodzic wszystkim nie kaza doplacac za mieso.chcesz bez cebuli czy marchewki masz taki.i daja chyba najwiecdej miesa ze wszystkich.I maja najlepsze sosy nie oparte na zamulajacym majonezie.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 10.02.2009 - 22:04
    Najlepszy kebab jest i tak na kościuszki.IO zawsze tam jest smiesznie z racjii obsługi.I zawsze staraja sie dogodzic wszystkim nie kaza doplacac za mieso.chcesz bez cebuli czy marchewki masz taki.i daja chyba najwiecdej miesa ze wszystkich.I maja najlepsze sosy nie oparte na zamulajacym majonezie.
    To prawda że na kościuszki kebab jest całkiem ok , obsługa i wogule ,
    Ale jeśli chodzi o samą treść mięsną , to jest to chyba jednak najcięższy kebab w M-C
    Cytuj Zgłoś
  • 24.02.2009 - 22:24
    Moi drodzy. Najlepszy kebab to jest u Słonia w Osieczanach! Po prostu full wypas.( a Osieczany to prawie w Myślenicach są ;) - obok marketu SPAR.
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 24.02.2009 - 22:38
    Jeżeli lubicie super ostry kebab,to polecam Dobczyce.Sam nie jadłem,ale podobno jest olbrzymi i tak ostry,że pod koniec nie czuć co się je.Jak się dowiem jaki adres,to napiszę.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 24.02.2009 - 23:28
    Kaper napisał/a:
    Jeżeli lubicie super ostry kebab,to polecam Dobczyce.Sam nie jadłem,ale podobno jest olbrzymi i tak ostry,że pod koniec nie czuć co się je.Jak się dowiem jaki adres,to napiszę.
    to coś dla mnie, ale nie będę jechał do Dobczyc specjalnie - zwłaszcza o północy ;)
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 25.02.2009 - 10:43
    Ten bar w Dobczycach nazywa się "Akropol" na ulicy Łanowej albo Łąkowej.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 26.02.2009 - 10:08
    Polecam kebab w ''Turcji''bardzo dobry :).Lecz zależy kto robi bo czasami jest więcej sałaty niż mięsa ;/
    2 Cytuj Zgłoś
  • 26.02.2009 - 10:25
    Hmmmm....... z wielkim przekonaniem mogę polecić kebab w osieczanach :P. Niedaleko sklepu ''SPAR''koło zakładu fryzjerskiego ''Halinka''.PYSZNY. ;)POLECAM ;)
    Cytuj Zgłoś
  • 01.03.2009 - 18:28
    myślenicki kebab chyba nigdy nie widział TEGO prawdziwego....
    1 Cytuj Zgłoś
  • 01.03.2009 - 21:15
    myślenicki kebab chyba nigdy nie widział TEGO prawdziwego....

Bo ,może jak by widział to by go nikt nie zjadł co?
    Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2009 - 16:42
    Polecam Kebab w "Turcji" o dziwo nigdzie nie jadłam lepszego,ale to moje zdanie.. Jeśli tak wam nie pasuje kebab w Myślenicach to po prostu tu nie przyjeżdżajcie na niego i po problemie :)
    2 Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2009 - 18:43
    a moim zdaniem niema dobrego kebaba w Mślenicach.Najlepszy jest w Dobczycach w knajpie AKROPOL,polecam wszyskim.pychotka
    Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2009 - 19:06
    a co do kebaba w Osieczanach to jest dobry tylko jest mały i jeszcze robiony w tej tzw kopercie za którą nieprzepadam.ale ogólnie DOBRY.POLECAM
    Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2009 - 21:28
    :[hr napisał/a:
    napisał]myślenicki kebab chyba nigdy nie widział TEGO prawdziwego....

Bo ,może jak by widział to by go nikt nie zjadł co?
    i tu masz racje...
    Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2009 - 22:15
    niedobrze mi się robi na samą myśl....uważam że najgorszy kebab jest w rynku koło przystani na przeciwko strażnicy...a najlepszy w Dobczycach na rynku koło kościoła...polecam:)
    Cytuj Zgłoś
  • 06.03.2009 - 18:50
    niedobrze mi się robi na samą myśl....uważam że najgorszy kebab jest w rynku koło przystani na przeciwko strażnicy...a najlepszy w Dobczycach na rynku koło kościoła...polecam:)
    zgadzam się z Tobą, pamiętam tą chwilę, szybko szukałam najbliższego kosza na śmieci a w Dobczycach jeszcze nie próbowałam, ale jakoś już nie mam odwagi na kebaba
    Cytuj Zgłoś
  • 06.03.2009 - 21:00
    tak tak jeszcze raz napisze i potwierdzam, że najlepszy kebab jest w Dobczycach w Oregano niedaleko Kościoła. POLECAM!!! a drugi co do pyszności jest kebab z naszej myślenickiej Turcji :) tylko tam daja za duzo kapusty czy sałaty...
    1 Cytuj Zgłoś
  • 06.03.2009 - 21:36
    jaoluniaaa napisał/a:
    tak tak jeszcze raz napisze i potwierdzam, że najlepszy kebab jest w Dobczycach w Oregano niedaleko Kościoła. POLECAM!!! a drugi co do pyszności jest kebab z naszej myślenickiej Turcji :) tylko tam daja za duzo kapusty czy sałaty...
    Rozumiem ze jesteś niemową? Bo ja jakoś zawsze jak poproszę (grzecznie oczywiście) o więcej mięsa niż kapusty to dostaję tak jak chcę...
    Cytuj Zgłoś
  • 07.03.2009 - 10:03
    nie, raczej cechy impresywne człowieka...
    Cytuj Zgłoś
  • 08.03.2009 - 10:22
    Według mnie najlepszy jest kebab "Turcja". Ludzie narzekają tutaj na dużą ilość sałaty, nie potraficie mówić? Obsłudze, też nic nie zarzucam. Na Rynku kebaby są nie smaczne ;)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 11.03.2009 - 18:03
    Oj no, będe zawsze mówiła, że chcę wiecej miesa niż sałaty :)
    Cytuj Zgłoś
  • 11.03.2009 - 21:31
    Po kilku miesiącach trafiłem na Kababa na Rynku i o dziwo mi smakował. Jest zdecydowananie smaczniejszy niż dawniej.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.03.2009 - 20:23
    najbardziejWyjebany jest kebab na kosciuszki. od trzymania w prawej rece zakwasy mialem. do brzucha wpadlo mi jakies 65% kebaba, reszta na koszule i podloge a itak se pojadlem taki byl duzy. salata mi sie z 3 godziny odbijalo. polecam zapracownym co sie im gotowac nie chce po robocie. w telewizorze jakis mecz lecial a Kebab turcja duszy i tak nie kupi
    Cytuj Zgłoś
  • 15.03.2009 - 17:30
    ktos tu dobrze napisal najlepsze kebaby sa w skawinie i kalwarii i chyba w zatorze istambul to jest jeden wlasciciel jedzcie i sie przekonacie a nie....
    Cytuj Zgłoś
  • M G 16.03.2009 - 13:08
    No to może załóżcie temat 'najlepszy kebab w małopolsce', guzik mnie obchodzi kebab w Dobczycach , Skawinie czy Kalwarii. Tak wogóle to o kebabie w Myślenicach już wszystko chyba zostało napisane i jak dla mnie to temat do zamknięcia.
    Cytuj Zgłoś
  • 28.03.2009 - 8:47
    Najlepsze kebaby są w Brodach koło Kalwarii Zebrzydowskiej
    Cytuj Zgłoś
  • 28.03.2009 - 9:19
    Patrzcie na tytuł posta... I nie piszcie wiecej o Kebabie w Skawinie czy na innych wioskach..
    Cytuj Zgłoś
  • 28.03.2009 - 10:16
    kebabay u nas sa podle

najgorszy zaraz na jazie jeen taki co keczup dodaja poprazka

koo technikum sama kapucha

na kosciuszki zalezy jak trafisz
    Cytuj Zgłoś
  • 28.03.2009 - 13:27
    gg smieszny jestes hehehe jak juz cos to skawina nie jest wioskom hehehe:D:D:D
    1 Cytuj Zgłoś
  • 29.03.2009 - 13:01
    gg smieszny jestes hehehe jak juz cos to skawina nie jest wioskom hehehe:D:D:D
    No nie jest wioską bo wsią.. widać po jej mieszkańcu i jego pisowni i umiejętności czytania.. Patrz czego dotyczy post a później się wypowiadaj..

1 Cytuj Zgłoś
  • 29.03.2009 - 22:21
    Najlepszy kebab według mnie jest w budce przy ulicy Słowackiego koło warzywniaka(naprzeciwko busów)polecam naprawde super !!! :)
    Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2009 - 20:00
    Kebab w Turci Super POLECAM ! ale nie kupujcie kebaba koło Chemika ul.Rzemieślnicza jak mi kobita zapodala kebaba z dodatkiem mięsa (za dopłtą 2zł -Oczywiscie) to nadawał sie do kosza !!!! zimny miesa to byly dwa moze trzy kawalki takie malutkie uj z tego ale to wszystko bylo ZIMNE :/ i sama sałata nom był tak jeden pomidor !!! Dramat to byl najgorszy kebeb jakiego jadlem , jak obsluguje koleś to robi nawet spoko kebaba , ale jak obsługuje tak KOBITKA to DRAMAT !!!! ja to bym ja zwolnił od razu !!!!
    Cytuj Zgłoś
  • M G 30.03.2009 - 21:08
    -->Szarak
    Ja też tam kiedyś takiego dostałem , tragediaa!! Pisałem o tym wcześniej wtym temacie. Nie polecam tam kebaba absolutnie!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2009 - 22:15
    A ja dodam od siebie że tam przydałby się sanepid w tej budce...
    Cytuj Zgłoś
  • 01.04.2009 - 22:32
    Szarak nie mogą zwolnić kobitki,bo to siostra właściciela. :)

Cytuj Zgłoś
  • M G 02.04.2009 - 15:35
    Ale tam w tej budzie pracują dwie panie. Ta młodsza mi kiedyś kebab spartaczyła.. :/
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 02.04.2009 - 18:31
    A tam,chrzańcie Rzemieślniczą!Wybieram się wieczorem na panini do Turcji. Ostre,dobrze upieczone i przede wszystkim - pyszne!
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz