Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 19 lis 2008

    ...najlepsze kebaby sa w Berlinie i Londynie .... Ci co jedli wiedza !!!

    4 3 Cytuj
  • 19 lis 2008

    Bez komentarza. :P Najlepszy kebab jest w Rumunii. :P

    1 5 Cytuj
  • 19 lis 2008

    [quote]...najlepsze kebaby sa w Berlinie i Londynie .... Ci co jedli wiedza !!![/quote]
    Bo u nich dużo turków.

    1 3 Cytuj
  • 19 lis 2008

    Kwestia gustu. Ja za baraniną nie przepadam.

    1 2 Cytuj
  • 20 lis 2008

    Hm ... TURCJI jest bardzo nie miła atmosfera (kobieta która mnie obsługiwała wydawała się robić wielką łaskę obsługując mnie, natomiast na Kościuszki (droga do rynku)mięso bywa żylaste. Najlepszy kebab i najtańszy (pomimo odgrzewania z mikrofalówki, i podnoszenia produktów z ziemi - widziałem to na własne oczy i troszkę zwątpiłem, ale cóż zapłaciłem to trzeba było zjeść) jest koło szkoły im MIKOŁAJA REJA.

    a bez wątpienia najlepsza pizzeria to WALDI - w drodze na Zarabie.

    3 7 Cytuj
  • 20 lis 2008

    waldi......... o fuuuuuuuuuuuuuuuuu najgorsza pizzeria w myslenicach juz nigdy tam nie zjem pizzy bleeeeeeee

    7 3 Cytuj
  • 21 lis 2008

    [quote]waldi......... o fuuuuuuuuuuuuuuuuu najgorsza pizzeria w myslenicach juz nigdy tam nie zjem pizzy bleeeeeeee[/quote]
    Kwestia gustu ;) Ja tam chodzę z kumplami jak się chcemy w miarę tanio napchać popijając piwkiem ;) Na takie grupowe wypadu super jak dla mnie, ale z dziewczyną to tylko do Legendario.

    1 3 Cytuj
  • 21 lis 2008

    nie ma jak italia waldi przyznam ci racje Ewa tez nie przepadam za ta pizzeria:D

    6 Cytuj
  • 27 lis 2008

    kto wogole je pizze z waldiego? tam sa okropne pizze!

    6 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 27 lis 2008

    ja jem i nawet mi smakuja :)

    7 Cytuj
  • 27 lis 2008

    Tez jadam w Waldim i jest spoko, choc czasem ciasto przypala ;)

    Najlepsza to chyba jednak Legendario. W Alibi tez sa dobre :)

    2 2 Cytuj
  • 28 lis 2008

    a

    2 Cytuj
  • 28 lis 2008

    [quote]kto wogole je pizze z waldiego? tam sa okropne pizze![/quote]

    1 Cytuj
  • 29 lis 2008

    [quote]kto wogole je pizze z waldiego? tam sa okropne pizze![/quote]
    Ja jem i mi smakują!!

    7 Cytuj
  • 30 lis 2008

    to chyba nie masz smaku hihihihihihihihihi

    6 Cytuj
  • 1 gru 2008

    A powiedziałbyś mi to prosto w oczy?! Taki cwany jesteś?! Jak nie to stul pysk. U Waldiego są dobre pizze. Się znaleźli królewicze co wszystko wybrzydzają, a sami nie potrafią ugotować!!

    1 6 Cytuj
  • 1 gru 2008

    Najlepszy kebab jest w Puławach. W Mslenicach polecam zarabie kóło ''cybucha'',a pizza koło polici.POLECAM

    2 2 Cytuj
  • 1 gru 2008

    W waldim to trzeba lupy by znalesc tam kawalek miesa czy szynki. A najlepsza pizza to italia kolo policji:).

    4 2 Cytuj
  • 1 gru 2008

    [quote]W waldim to trzeba lupy by znalesc tam kawalek miesa czy szynki. A najlepsza pizza to italia kolo policji:).[/quote]
    To chyba masz wzrok jak stępień z 13 posterunku.

    2 6 Cytuj
  • 3 gru 2008

    oj widac ze jakies biedne dziecko z ciebie buuuuuuuhahahahaha no ale coz poprostu zal takich ludzi jak ty...............

    4 Cytuj
  • JOJO 3 gru 2008

    Wszystko kwestia gustu, mnie osobiście nie smakuje pizza w Waldim chociaż wiele razy byłem, jest
    to pizzeria żeby się najeść przed lub w trakcie piwka:) chociaż mam wrażenie że kiedyś była lepsza. Pizzeria godna polecenie to wg mnie Armado, Italia, na Zarabiu też była dobra pizzeria.

    1 1 Cytuj
  • 3 gru 2008

    [quote]oj widac ze jakies biedne dziecko z ciebie buuuuuuuhahahahaha no ale coz poprostu zal takich ludzi jak ty............... [/quote]
    Ty masz coś ewidentnie nie tak z psychiką. Daj sobie spokój z Internetem bo Mikołaj do ciebie nie przyjdzie gówniarzu.

    1 4 Cytuj
  • 4 gru 2008

    [quote]hmmmmmmmmmmmmmm (...) hihihihihihihi [/quote]
    I co może powiesz mi jeszcze że normalne osoby tak piszą? HAHA

    2 3 Cytuj
  • 1 lut 2009

    Najlepsze KEBABY są w KALWARII koło kościoła ISTAMBUŁ chyba sie nazywa polecam warto jechac i spróbować

    5 Cytuj
  • 3 lut 2009

    Zdecydowanie NIE polecam jedzenia czegokolwiek w budce koło "Chemika" na ul.Rzemieślniczej.Dostałem kiedyś kebab w naleśniku (tak się tam nazywa) i był niewiarygodnie wstrętny.Druga sprawa,to jakość mięsa.Może teraz coś się poprawiło,ale ile razy tam coś jadłem,to zawsze mięso było niedopieczone,wręcz surowe.

    5 Cytuj

Odpowiedz