Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 4 paź 2010

    Żadnej ciętej riposty? Pewnie szukasz znaczenia słowa dekadencja ........ Powolutku, przeczytaj dwa razy ze zrozumieniem, ja poczekam.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    masakra ludzie ... co się tu dzieje ?!

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Zacięty bój o podniesienie poziomu wypowiedzi na forum!!!!!!

    Cytuj
  • 5 paź 2010

    Dziś byłem odwiedzić kebab "Istambuł". Bardzo miła obsługa. Jadłem kebaba XXL wołowego półostrego. Bardzo dobre mięso. Wypas.

    Cytuj
  • 7 paź 2010

    Istambuł byłem dzisiaj syf jakich mało. Porażka

    Cytuj
  • 7 paź 2010

    oj cieżka praca mnie czeka

    Cytuj
  • 7 paź 2010

    [quote]Istambuł byłem dzisiaj syf jakich mało. Porażka [/quote]

    Sorki porąbało mi się oczywiście nie chodzi o Istambuł a o Turcję. Po prostu pomyliłem miasto z państwem.

    Cytuj
  • 7 paź 2010

    Istambul rewelacja, najlepszy kebab jaki jadlem , 1 w Myślenicach gdzie mieso wołowe wyglada normalnie, czysto ten koleś co je robi mało kumaty ale składniki i smak rewelacja

    Cytuj
  • 7 paź 2010

    a gdzie jest ten Istambul i w jakiej cenie kebaby?

    Cytuj
  • 7 paź 2010

    Na Reja naprzeciwko centrum ogrodniczego (obok komórek), kebab 8 zeta

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    Ale samoreklama tego Istambułu aż mnie mdli

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    Szkoda, że te komentarze pochodzą od właścicilei:(

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    Czy każdy pozytywny komentarz jest wystawiany przez właściciela knajpy?????
    A każdy negatywny przez konkurencje??????...............:)
    Wracając do "Istambułu" nie będę się rozpisywał co do smaku bo każdy ma inny gust, dla mnie rewelka. Ale biorąc pod uwagę że kolejki po kebaba coraz większe nie tylko mi smakuje.

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    [quote]Istambuł byłem dzisiaj syf jakich mało. Porażka [/quote]

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    Proszę nie podrabiać moich wypowiedzi właściciele tego Istambuł wy się nadajecie na wiochę. Przestańcie podrabiać nick bo mi waz zal. Rudnik zal pl.....

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    [quote]Proszę nie podrabiać moich wypowiedzi właściciele tego Istambuł wy się nadajecie na wiochę. Przestańcie podrabiać nick bo mi waz zal. Rudnik zal pl..... [/quote]

    Nie wiem o co chodzi ale faktycznie proszę nie podrabiać. Jak podkreśliłem pomyliłem Istambuł z Turcją.

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    [quote]Proszę nie podrabiać moich wypowiedzi właściciele tego Istambuł wy się nadajecie na wiochę. Przestańcie podrabiać nick bo mi waz zal. Rudnik zal pl..... [/quote]
    Czemu autor postu podpisuje się że jest z Rudnika?? My rozmawiamy tu o smakach a nie o jego miejscu zamieszkania.

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    Istambuł syf i tyle.............

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    [quote]Istambuł syf i tyle.............[/quote]
    A coś konkretniej???? Za mało kapusty dają????...:)

    Cytuj
  • 9 paź 2010

    Ja jadłem w Istambule i też mi smakowało i jestem w stanie uwierzyć, że syf to robią kebaby, które już długo są na rynku a taka knajpa, która wchodzi dopiero na rynek nie może pozwolić sobie na robienie syfu.
    Istambuł jak najbardziej OK, wybieram sie znowu dzisiaj i polecam też Noe.

    Cytuj
  • 9 paź 2010

    nowy KEBAB NAPRZECIWKO ALIBI KTO BYŁ DOBRY JEST????

    Cytuj
  • 10 paź 2010

    Nie wiedziałem, że na tak banalny temat można napisać tyle głupot. Pewnie 40% tych głupot piszą sami zaINTERESowani... czyli właściciele knajp. Gdyby któryś robił syf, rynek dawno pozbyłby się takiego gastronoma. Tymczasem licytowanie się w stylu: "123 pycha", "Istambuł syf" itp. nikomu nic nie da. Już dawno temu mówiło się de gustibus non est disputandum, czyli po naszemu: jeden lubi piwo, a drugi jak mu skarpetki śmierdzą... Smacznego!

    Cytuj
  • 10 paź 2010

    nowy KEBAB NAPRZECIWKO ALIBI KTO BYŁ DOBRY JEST????

    Cytuj
  • 10 paź 2010

    [quote=celineczka]nowy KEBAB NAPRZECIWKO ALIBI KTO BYŁ DOBRY JEST????[/quote]
    Ja niestety byłam. Serwują tam bułkę wypełnioną kapustą, ozdobioną śladową ilością suchego mięsa. Powinni napisać nad wejściem "BAR WEGETARIAŃSKI"

    Cytuj
  • 11 paź 2010

    Witam, dla mnie w dalszym ciagu kebab w Turcji, choc juz nie jest tak dobry jak na początku, co do Istambułu, nawet dobry ale drogo w porównaniu do innych mógłby byc większy.

    Cytuj

Odpowiedz