Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 3 lut 2009

    Ja też od wczoraj zdecydowanie odradzam kebab w budce koło 'chemika' !
    Mówię od wczoraj , bo dotychczas czasem brałem tam chicken-burgera i jeszcze uszedł , alee...
    Właśnie wczoraj naszło mnie coś na kebaba , a że najbliżej miałem pod chemik więc wziąłem szybko na wynos do domu , a tu co ....? tragedia!!
    Bułka niedopieczona , zimna wogóle , mięska ilości śladowe ... , sama pekińska, no koszmar jakiś , najgorsza ta bułka!
    Nie wiem czy kobicie tak się śpieszyło że wogóle tego opiekacza nie włączyła czy co? Wyglądało na to że się ostro spinała , a byłem jedynym klientem , pewnie szybko chciała zamknąć budę. Przecież wystarczy powiedzieć: przepraszam , zamykamy i po kłopocie , a tak to... szkoda gadać...

    2 Cytuj
  • 3 lut 2009

    Bo Ci sie nie chce ruszyc czterech liter na Kosciuszki na przyklad :P a po kebabie jeszcze byc sobie piwko wysaczyl obok :)

    Cytuj
  • 3 lut 2009

    ja polecam Kebaba w Dobczycach w Oregano.... pychotka :D

    Cytuj
  • 3 lut 2009

    [quote=nomad]Bo Ci sie nie chce ruszyc czterech liter na Kosciuszki na przyklad :P a po kebabie jeszcze byc sobie piwko wysaczyl obok :)[/quote]

    Bo wiesz , była już godz 20 więc pomyślałem że kościuszkowcy już kebaba zamkli (no fakt , d... mi się ruszyć nie chciało) , więc zdesperowany poleciałem właśnie pod chemik... brrr.. do tej pory mam ciarki! ;)

    Cytuj
  • 3 lut 2009

    [quote=Kaper]Zdecydowanie NIE polecam jedzenia czegokolwiek w budce koło "Chemika" na ul.Rzemieślniczej.Dostałem kiedyś kebab w naleśniku (tak się tam nazywa) i był niewiarygodnie wstrętny.Druga sprawa,to jakość mięsa.Może teraz coś się poprawiło,ale ile razy tam coś jadłem,to zawsze mięso było niedopieczone,wręcz surowe.[/quote]
    Kiedyś tam kupowałem kebaba. Pani robiącej go, mięso spadło na blacik, po czym podniosła je rękami i... wsadziła do kebaba! Nasłać im sanepid radzę.

    2 Cytuj
  • 8 lut 2009

    ewre ok!!!

    Cytuj
  • 9 lut 2009

    a jest w Myślenicach kebab z samym mięsem drobiowym?? Bo w Turcji na zarabiu nie jadłam nigdy, a tam gdzie jadłam to zawsze były takie udawano drobiowe, bo były inne rodzaje mięsa też ;/ a ja moge tylko drobiowe.... w Dobczycach w Oregano jest pyszny drobiowy, ale obecnie tam remontują ;(

    Cytuj
  • 9 lut 2009

    [quote=jaoluniaaa]a jest w Myślenicach kebab z samym mięsem drobiowym?? Bo w Turcji na zarabiu nie jadłam nigdy, a tam gdzie jadłam to zawsze były takie udawano drobiowe, bo były inne rodzaje mięsa też ;/ a ja moge tylko drobiowe.... w Dobczycach w Oregano jest pyszny drobiowy, ale obecnie tam remontują ;([/quote]

    Z tego co mi wiadomo w Kebab-Turcja jest drobiowy,

    1 Cytuj
  • 9 lut 2009

    ok dzięki :)

    Cytuj
  • 9 lut 2009

    najlepszy kebab to jest w "Alibi"
    koło szkoły M.Reja.:D
    polecam;]

    2 Cytuj
  • 9 lut 2009

    najgorsza pizza jaka jadłem to w Armado coś wstrętnego,nie polecam ale za to w Italii jest ok.

    1 Cytuj
  • 10 lut 2009

    a jakie są dodatki do kebaba drobiowego w Turcji?? mam nadzieje ze nie ma marchewki...

    Cytuj
  • 10 lut 2009

    [quote]najlepszy kebab to jest w "Alibi"
    koło szkoły M.Reja.:D
    polecam;][/quote]
    Ty żeś dobry kebab widziała ...............??

    Cytuj
  • 10 lut 2009

    Najlepszy kebab jest i tak na kościuszki.IO zawsze tam jest smiesznie z racjii obsługi.I zawsze staraja sie dogodzic wszystkim nie kaza doplacac za mieso.chcesz bez cebuli czy marchewki masz taki.i daja chyba najwiecdej miesa ze wszystkich.I maja najlepsze sosy nie oparte na zamulajacym majonezie.

    1 Cytuj
  • 10 lut 2009

    [quote]Najlepszy kebab jest i tak na kościuszki.IO zawsze tam jest smiesznie z racjii obsługi.I zawsze staraja sie dogodzic wszystkim nie kaza doplacac za mieso.chcesz bez cebuli czy marchewki masz taki.i daja chyba najwiecdej miesa ze wszystkich.I maja najlepsze sosy nie oparte na zamulajacym majonezie.[/quote]
    To prawda że na kościuszki kebab jest całkiem ok , obsługa i wogule ,
    Ale jeśli chodzi o samą treść mięsną , to jest to chyba jednak najcięższy kebab w M-C

    Cytuj
  • 24 lut 2009

    Moi drodzy. Najlepszy kebab to jest u Słonia w Osieczanach! Po prostu full wypas.( a Osieczany to prawie w Myślenicach są ;) - obok marketu SPAR.

    Cytuj
  • 24 lut 2009

    Jeżeli lubicie super ostry kebab,to polecam Dobczyce.Sam nie jadłem,ale podobno jest olbrzymi i tak ostry,że pod koniec nie czuć co się je.Jak się dowiem jaki adres,to napiszę.

    1 Cytuj
  • 24 lut 2009

    [quote=Kaper]Jeżeli lubicie super ostry kebab,to polecam Dobczyce.Sam nie jadłem,ale podobno jest olbrzymi i tak ostry,że pod koniec nie czuć co się je.Jak się dowiem jaki adres,to napiszę.[/quote]
    to coś dla mnie, ale nie będę jechał do Dobczyc specjalnie - zwłaszcza o północy ;)

    Cytuj
  • 25 lut 2009

    Ten bar w Dobczycach nazywa się "Akropol" na ulicy Łanowej albo Łąkowej.

    1 Cytuj
  • 26 lut 2009

    Polecam kebab w ''Turcji''bardzo dobry :).Lecz zależy kto robi bo czasami jest więcej sałaty niż mięsa ;/

    2 Cytuj
  • 26 lut 2009

    Hmmmm....... z wielkim przekonaniem mogę polecić kebab w osieczanach :P. Niedaleko sklepu ''SPAR''koło zakładu fryzjerskiego ''Halinka''.PYSZNY. ;)POLECAM ;)

    Cytuj
  • 1 mar 2009

    myślenicki kebab chyba nigdy nie widział TEGO prawdziwego....

    1 Cytuj
  • 1 mar 2009

    [quote]myślenicki kebab chyba nigdy nie widział TEGO prawdziwego.... [/quote]

    Bo ,może jak by widział to by go nikt nie zjadł co?

    Cytuj
  • 2 mar 2009

    Polecam Kebab w "Turcji" o dziwo nigdzie nie jadłam lepszego,ale to moje zdanie.. Jeśli tak wam nie pasuje kebab w Myślenicach to po prostu tu nie przyjeżdżajcie na niego i po problemie :)

    2 Cytuj
  • 2 mar 2009

    a moim zdaniem niema dobrego kebaba w Mślenicach.Najlepszy jest w Dobczycach w knajpie AKROPOL,polecam wszyskim.pychotka

    Cytuj

Odpowiedz