Forum » Myślenice Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

• 02.04.2009 - 19:52
    >> Kaper
    Masz rację :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • M G 03.04.2009 - 4:42
    Kaper napisał/a:
    A tam,chrzańcie Rzemieślniczą!Wybieram się wieczorem na panini do Turcji. Ostre,dobrze upieczone i przede wszystkim - pyszne!
    Sie wie! ;)
    1 Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 03.04.2009 - 14:59
    Ale mi jest przykro.Wchodzę wczoraj ok.20-tej do Turcji,a tu słyszę: Skończyło się nam mięso chyba,że pan chce wegetariański.
    Normalne bluźnierstwo-cokolwiek bez mięsa.
    Ale mi jest przykro. ;D
    Cytuj Zgłoś
  • 03.04.2009 - 16:12
    jeśli kebab to tylko jak sie jedzie do rynku:) mmmmmmniamm pychotka:)
    a jak smakowicie ci panowie tam wyglądają mmm
    Cytuj Zgłoś
  • 16.04.2009 - 17:18
    popieram zaden wszystkie kebaby w myslenicach sa obrzydliwe najlepszy kebab jest w skawinie i w kalwarii zebrzydowskiej bo to tego samego wlasciciela mniam do niego myslenickie kebaby sie umywaja wogole nie wiem czym ludzie sie zachwycaja tymi obrzydliwymi kebabami myslenickimi hihihihihihihihihihi...........
    zgadazam sie w 1000000% sama miałam to napisac:)
    Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2009 - 11:41
    Na Kościuszki pychota bo łażą po mięsie takie wielkie czarne muchy!! Brrrrrr Smacznego1
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 17.04.2009 - 12:31
    Czarne?A to kaszana,bo ja wolę te zielone. :D
    Ciekawe,jakie są na Rzemieślniczej?
    Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2009 - 15:11
    Kaper napisał/a:
    Ale mi jest przykro.Wchodzę wczoraj ok.20-tej do Turcji,a tu słyszę: Skończyło się nam mięso chyba,że pan chce wegetariański.
    Normalne bluźnierstwo-cokolwiek bez mięsa.
    Ale mi jest przykro. ;D
    Moze zobacz tak lepiej wczesnie do ktorej jest czynne.. myslisz ze beda czekac na Ciebie z mięsem bo pan hrabia chce akurat o 20?? heheh wolne zarty!! ja tam nie narzekam zawsze dostaje tyle miesa ze zjesc kebaba nie moge a gdy zbliza sie pora zamykania to wiadomo ze nie moge liczyc na to ze jeszcze kebaba dostane....
    1 Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2009 - 15:16
    No przed wczoraj kumpel z kebaba w Turcji wyciągnął za to plastikowy uchwyt do firanek :D Ciekawe co jeszcze dodają do mięsa, idą najwyraźniej na ilość.
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 17.04.2009 - 16:15
    Widzę gg,że dość długo myślałeś,co odpisać na mój post.Tylko,że z tego co wiem,to mają czynne do 21.00 przez cały tydzień. :D heheh

1 Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2009 - 17:46
    No przed wczoraj kumpel z kebaba w Turcji wyciągnął za to plastikowy uchwyt do firanek :D Ciekawe co jeszcze dodają do mięsa, idą najwyraźniej na ilość.
    hahaha plastikowy uchwyt od firanek? chyba sam sobie go tam wsadził.. pokaż mi w ktorym miejscu sa tam firanki.. jak ktos chce zrobic komus zła renome to własnie takie pierdoly pisze jak Ty... uchwyt od firanek... dobre sobie hahah
    Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2009 - 17:47
    Kaper napisał/a:
    Widzę gg,że dość długo myślałeś,co odpisać na mój post.Tylko,że z tego co wiem,to mają czynne do 21.00 przez cały tydzień. :D heheh

Ja przynajmniej myślałam w przeciwieństwie do Ciebie hahahahahahahaha
    1 Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 17.04.2009 - 18:00
    To może zamiast,że tak sobie pozwolę zażartować-"myśleć",zacznij coś pisać o kebabach.Bo o tym chcą tu ludzie dyskutować,a nie czytać Twoich plwocin.
    Pozdrawiam
    1 Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2009 - 18:19
    mam pytanie
    co to jest ta szklarnia przed "Turcją", czy będą mieć tam swoje eko-uprawy ,czy co???
    Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2009 - 19:15
    Kaper napisał/a:
    To może zamiast,że tak sobie pozwolę zażartować-"myśleć",zacznij coś pisać o kebabach.Bo o tym chcą tu ludzie dyskutować,a nie czytać Twoich plwocin.
    Pozdrawiam
    Jakbys nie zauważył to wypowiadałam sie na ten temat nie jeden raz wiec przestan czaskac tu epitetami tylko ty sie wypowiedz a nie rob złej renomy komuś swoimi wymyślanymi postami... A nie myślisz Ty widac to po Twoim słownictwie...
    1 Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2009 - 20:28
    :[hr napisał/a:
    napisał]No przed wczoraj kumpel z kebaba w Turcji wyciągnął za to plastikowy uchwyt do firanek :D Ciekawe co jeszcze dodają do mięsa, idą najwyraźniej na ilość.
    hahaha plastikowy uchwyt od firanek? chyba sam sobie go tam wsadził.. pokaż mi w ktorym miejscu sa tam firanki.. jak ktos chce zrobic komus zła renome to własnie takie pierdoly pisze jak Ty... uchwyt od firanek... dobre sobie hahah
    no rzeczywiście bardzo śmieszne. Prawdą jest, że nie ma tam firanek, tym bardziej dziwne było to, co tam znalazł. Być może nie z mięsa, a z sałaty to się wzięło. W każdym razie nie wymyśliłem sobie tego jak Cię to satysfakcjonuje i nie mam za przeproszeniem gdzieś, czy Ty w to łaskawie zachcesz uwierzyć, czy nie. Twój problem, ja ten plastik na własne oczy widziałem ;)
    Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2009 - 20:44
    to jest forum chłopaczki
    takie przegaduszki to sobie na gg urządzajcie
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 17.04.2009 - 21:07
    Racja SILWIO.
    Przepraszam wszystkich,którzy zostali zmuszeni do czytania moich słownych przepychanek z niejakim "gg".Tym bardziej mi głupio,bo zniżyłem się do poziomu,którym osobiście gardzę.Dlatego proszę o usunięcie wszystkich postów niezwiązanych z tematem.
    A do "gg",no cóż.Gdybyś przeczytał wszystkie posty o kebabie,to może byś zauważył,że swoje zdanie wyrażałem dużo wcześniej od Ciebie. :)
    Koniec (przynajmniej z mojej strony)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2009 - 16:42
    SILWIO chyba własnie po to jest FORUM!!!!!
    1 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2009 - 17:00
    gg nie mam zamiaru się z Tobą "przekrzykiwać" lepiej wyjdż na pole i dotleń się troszkę bo oślepniesz od tego komputera:)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2009 - 17:23
    Oj no współczuje Ci takiej fantazji a o moje oczy sie nie martw -mam świetny wzrok.. Ty powinieneś się dotlenić bo coś zaczyna Ci mozg szwankować a jeśli nie wiesz na czym opiera się forum to milcz jak do mnie "mówisz"... Przestań się czepiać bo tylko nie potrzebny zamęt rozsiewasz!!
    1 Cytuj Zgłoś
  • 24.04.2009 - 22:26
    To ja włorzę kij w mrowisko. KEBAB NIE JEST DOBRY. Choćby był podany na złotej tacy w najekskluzywniejszym lokalu z najmilszą atmoswerą, to wciąż będzie to kebab- najbardziej niezdrowe zapełnianie żołądka, na równi z wieśburgerami. Jedząc to gówno 2-3 razy w tygodniu możecie być pewni, że w wieku 40 lat będziecie chorzy na otyłość, nadciśnienie i chorobę wieńcową. Wiem to z autopsji i chcę was ostrzec- nie popełniajcie tego błędu co ja. Potem będziecie tego żałować, a będzie za późno na poprawę. Jedzcie zdrowo.
    Cytuj Zgłoś
  • 24.04.2009 - 23:18
    To akurat nie jest prawdą.Kebab jest "najzdrowszy" z wszystkich tego typu dań.Mam na myśli hamburgery,zapiekanki,pizze,hot-dogi.Dlaczego?Po pierwsze mięso w kebabie to kurczak(m.in. wysoka zawartość białka),reszta to warzywa to wiadomo ,że to nie jest źrodłem kalorii tylko witamin.Nie wiem czy sosy są robione na bazie majonezu ale jeśli tak jest to majonez jest w miare zdrowym tłuszczem.Jedynie ta "bułka" to białe pieczywo ,węglowodany proste od których łatwo tyjemy.Tak więc kebab ma najlepsze wartości odżywcze choć oczywiście nie popieram codziennego jedzenia.Myślę ,że raz na jakiś czas można sobie pozwolić na kebab.

Wracając do tematu kebab w Turcji jest moim zdaniem najlepszy.Byłem tam już kilka razy o różnych porach i nigdy się nie zawiodłem.Dużo mięsa i innych składników ,a co najważniejsze dla mnie - jest ciepły.Także zdecydowanie polecam.
    Cytuj Zgłoś
  • M G 25.04.2009 - 12:49
    Dla mnie kebab nie jest chlebem powszednim , tak ze 3-4 w miesiącu mi wystarczą.
    Może nie umrę przedwcześnie...? ;)
    Cytuj Zgłoś
  • 27.04.2009 - 15:32
    dokładnie u waldiego ciezko to nazwac pizzą spalone grube coasto bez smaku na dodatek skladników na placku trzeba szukac, zamiast szynki dają troche mielonki masakra
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 18.06.2009 - 20:21
    W miejsce dawnego kiosku "Ruchu" obok strażnicy na Zarabiu powstała nowa kebabownia.Czy ktoś już próbował?
    Cytuj Zgłoś
  • 19.06.2009 - 18:40
    pizza tylko w Armado
    Cytuj Zgłoś
  • 19.06.2009 - 18:55
    Do Kaper - Kebab na Zarabiu
    Jadłem i powiem Ci, że lepszego w okolicy nie dostaniesz (polecam zwłaszcza wieprzowy).Jeśli się nie zepsują to będzie miała konkurencja kłopoty :)
    Cytuj Zgłoś
  • 19.06.2009 - 19:09
    NAJLEPSZY... ALE NIE KEBAB TYLKO GYROS OTWORZY SIĘ JUŻ WKRÓTCE...
    Cytuj Zgłoś
  • 19.06.2009 - 23:45
    Jak KEBAB to TURCJA :) Polecam w 100% ale przecież każdy ma inny gust ;)
    Cytuj Zgłoś
  • 20.06.2009 - 7:33
    smakosz, a drobiowy kebab tez tam jest??
    Cytuj Zgłoś
  • 20.06.2009 - 10:10
    jaoluniaaa tam chyba jest tylko taki, nie wiem na pewno a ciężko mi poznać mięso po smaku/wyglądzie :P
    Cytuj Zgłoś
  • 20.06.2009 - 16:37
    jaolunia :)
    mają wieprzowy i drobiowy , do wyboru do koloru, a bułeczka też jest super ....mmmm
    Cytuj Zgłoś
  • 20.06.2009 - 18:28
    Zdecydowanie na zarabiu najlepszy! wyciągnął mnie znajomy ostatnio, w międzyczasie zjadłem już tam 3 kebaby i ani raz się nie zawiodłem. póki co najlepsze jakie w życiu jadłem! Polecam!
    Cytuj Zgłoś
  • 21.06.2009 - 15:20
    a ja mam pytanie z innej beczki ostatnio znajomy widział auto z chińskiej. Czy takowa knajpa jest gdzieś w myślenicach ? a na dodatek rozwozi jedzenie ? zna ktoś jakieś szczegóły ?
    Cytuj Zgłoś
  • 21.06.2009 - 15:46
    xxx
    zapewne z zarabia "Pod Blachą"
    polecam bo naprawdę dobre
    Cytuj Zgłoś
  • 22.06.2009 - 9:24
    Co do kebaba na zarabiu w tym kiosku "ruch" co niedawno otworzyli to jak dla mnie w skali od 1 do 10 to daje zaledwie 3.Dalej niema dobrego kebaba w mieście, mimo że jest taki spory wybór.
    Cytuj Zgłoś
  • 22.06.2009 - 18:18
    do kebeba dają mięso z KURCAKA Z TAAAAKIM OGONEM (jakby kto nie wiedział )
    Cytuj Zgłoś
  • 24.06.2009 - 21:43
    Hej! Przypadkowo odwiedziłem Budkę na Pardyaka. Kebaby gorące, dużo mięsa - większość Kebabów Krakowskich daje prawie samą kapustę. Można polecić!
    Cytuj Zgłoś
  • 24.06.2009 - 22:21
    musze sie zgodzić z powyższym postem... kebaby na pardyaka są wyśmienite!!! serdecznie polecam!!
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 24.06.2009 - 23:00
    Jadłem dzisiaj kebab wieprzowy "z kiosku Ruchu" ;) i daję mu 5 w 1-10.Natomiast z kurczakiem był faktycznie na 3.
    Półostry jest naprawdę półostry,nie wiem jak w innych przypadkach.I mam nadzieję,że po złapaniu klientów właściciele nie pójdą na masówkę z racji obecności szkół,tylko przebiją konkurencję.Czego im i sobie życzę :)
    Cytuj Zgłoś
  • 25.06.2009 - 9:03
    Kebab Turcja... duzo miesa i przynajmniej widac z czego jest zrobiony:P a co do pizzeriiii... polecam Armado i najlepsza pizze w myslenicach czyli Diablo:> mówie wam... pizza jest the best..:)
    Cytuj Zgłoś
  • 25.06.2009 - 9:28
    Kaper napisał/a:
    Jadłem dzisiaj kebab wieprzowy "z kiosku Ruchu" ;) i daję mu 5 w 1-10.Natomiast z kurczakiem był faktycznie na 3.
    Półostry jest naprawdę półostry,nie wiem jak w innych przypadkach.I mam nadzieję,że po złapaniu klientów właściciele nie pójdą na masówkę z racji obecności szkół,tylko przebiją konkurencję.Czego im i sobie życzę :)
    Oni tam nie robią tego kebaba, tylko odgrzewają przywiezione składniki. Generalnie jestem na NIE.
    Cytuj Zgłoś
  • 25.06.2009 - 10:13
    Ja wyzej pisałem o tym kebabie z zarabia z kiosku na rzeciwko boiska do koszkówki... nie umiem fachowo tego miejsca nazwać... dla mnie tamten najlepszy, tu koło dalinu jeszcze nie jadłem.
    Cytuj Zgłoś
  • 25.06.2009 - 23:11
    Jak chcecie zjesc dobrego kebaba to jedzcie do Krakowa na rynek do pierwszej lepszej budki. W myślenicach mozna sie tylko sałaty najeść! Co to za problem zrobic dobrego kebaba? A w tym nowym na zarabiu "z kiosku ruchu" to nawet nie umieja bułki i nalesnika zapakowac tak zeby sie nie rozlatywalo a mieso suche jak trot! ble... a królikiem nie jestem zeby jesc sałate...;) juz lepiej niech podniosa cene ale nich daja wiecej miesa..
    Cytuj Zgłoś
  • 25.06.2009 - 23:36
    Jak chcecie zjesc dobrego kebaba to jedzcie do Krakowa na rynek do pierwszej lepszej budki. W myślenicach mozna sie tylko sałaty najeść! Co to za problem zrobic dobrego kebaba? A w tym nowym na zarabiu "z kiosku ruchu" to nawet nie umieja bułki i nalesnika zapakowac tak zeby sie nie rozlatywalo a mieso suche jak trot! ble... a królikiem nie jestem zeby jesc sałate...;) juz lepiej niech podniosa cene ale nich daja wiecej miesa..
    Otóż to.
    Cytuj Zgłoś
  • 26.06.2009 - 3:28
    Ja natomiast jem "w kiosku na zarabiu " prawie codzienne i niech mi nikt nie opowiada że jest tam mało mięsa.Pojedźcie do Turcji lub do innych to się przekonacie gdzie jest najwięcej.Ja tylko chciałbym wiedzieć skąd mają takie chrupiące bułki do kebabów.Wieprzowy na 7 w skali 1-10 a drobiowy na 5.A pozatym który kebab w myślenicach dowozi do domu.
    Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 26.06.2009 - 9:05
    Nie zgadzam się Smakosz.W kebabie z kiosku miałem dużo mniej mięsa,niż z Turcji.
    Natomiast dowóz,to wielki plus.Ale podobno powyżej 15zł.Co jest logiczne.
    Cytuj Zgłoś
  • 26.06.2009 - 19:41
    A ja wam powiem tak nie mamy co narzekać bo jak bym miał porównać nasze kebaby to kebabów w centrum Krakowa to są wyśmienite. Co do smaku to jadłem w kebabie na przy rynku kilka razy i za każdym razem mięso smakowało troszkę inaczej no i tłustość mięsa sama za siebie mówi jak ktoś jadł to wie, osobiście dość długo stołuje sie w Turcji i nie narzekam ale w tym nowym za Zarabiu jeszcze nie byłem ale wybieram się w niedziele coś przekąsić i ocenić gdyż znajomi mi powiedzieli że smak mięsa jest bardzo zbliżony do kebaba w Skawinie (jak ktoś tam jadł to wie co to porządny kebab). Wyczytałem też że mięsa w tym nowym nie robią sami hm.... ale sami się zastanówcie jakie to ma znaczenie? liczy się przede wszystkim smak, sytość, wygląd i cena (a tam maja patrząc na ulotkę chyba najtańsze w mieście i oby to się nie zmieniło), no i dowóz więc jeśli chodzi o kebab to też bardzo duży plus. Oki nie zanudzam napisze ocenę smaku itd. jak zjem. Na razie Turcia nr1 :)
    Cytuj Zgłoś
  • 26.06.2009 - 20:49
    Kebab za zarabiu to taki syf że nawet Uderzwstol'owi bym go nie dał
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz