Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 29 paź 2008

    który kebab najlepszy w myślenicach?
    moim zdaniem zdecydowanie na piłsudskiego "Turcja" na przeciwko cybucha. najlepszy kebab, mnóstwo zapiekanek i oczywiście PANINI :))
    A tak wogóle to po co jest to szklane?

    13 8 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 29 paź 2008

    najlepszy na zarabiu przy dirtach <mniam>

    4 8 Cytuj
  • 29 paź 2008

    kebab to syf i wiocha

    17 28 Cytuj
  • 29 paź 2008

    Kebab jest bardzo dobry :) Moim zdaniem tam jak się idzie na rynek :P Na dodatek bardzo zabawna obsługa ;D

    9 19 Cytuj
  • 30 paź 2008

    [quote]Kebab jest bardzo dobry :) Moim zdaniem tam jak się idzie na rynek :P [/quote]

    Popieram - chyba najlepszy jaki jadłem w Myślenicach.
    Co do tego naprzeciwko Cybucha - raz tam jadłem i już nigdy więcej tam nie zjem, dostałem tyle kapusty, że czułem się jakbym bigos jadł tyle że na surowo [łe]

    17 7 Cytuj
  • 30 paź 2008

    ja natomiast w rynku nie zjem, ponieważ kiedyś ktoś mi opowiadał że dostał surowe mięso...
    natomiast z tego co słyszałem od znajomych to najlepszy tam na przeciwnko cybucha

    7 7 Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 30 paź 2008

    rzadko jadam kebaby, ale popieram, najbardziej smakuja mi na rynku..a i Najlepsze kasztany rosną na Placu Pigalle...:-))))

    8 5 Cytuj
  • 31 paź 2008

    ciekawe czy to mięso co ładują do kebaba to też ... made in China?
    powinna być chyba baranina ale czy w Chinach mają?

    1 6 Cytuj
  • 1 lis 2008

    najlepszykebab daje bolekna rynku ,kiedyjest po przepiciu,jest wtedy takidelikatny*:

    6 6 Cytuj
  • 6 lis 2008

    najbardziej chrześcijański kebab jest na rynku, podobno co piątek mają wigilie..

    3 4 Cytuj
  • 8 lis 2008

    Zdecydowanie kebab na Kościuszki !! a w turcji są nie dobre sosy które robią na bazie majonezu bleee strasznie zamulają.

    1 10 Cytuj
  • 8 lis 2008

    syf i ameryka kkseroboje idziemy zla droga dawniej tego nie bylo a teraz wlasinie przez takie cos wioska sie zjezdza ismierdzi a potem demoluja miasto

    2 9 Cytuj
  • 10 lis 2008

    Polskie bary mleczne upadaja, a my kebaby jak dzikie swinie...

    13 3 Cytuj
  • 11 lis 2008

    zaden!!!

    4 5 Cytuj
  • 13 lis 2008

    popieram zaden wszystkie kebaby w myslenicach sa obrzydliwe najlepszy kebab jest w skawinie i w kalwarii zebrzydowskiej bo to tego samego wlasciciela mniam do niego myslenickie kebaby sie umywaja wogole nie wiem czym ludzie sie zachwycaja tymi obrzydliwymi kebabami myslenickimi hihihihihihihihihihi...........

    7 7 Cytuj
  • 14 lis 2008

    A KTÓRA PIZZERIA W MYŚLENICACH NAJLEPSZA??? MOIM ZDANIEM LISIA ŁAPKA!:):):)

    12 9 Cytuj
  • 15 lis 2008

    Ja najchętniej jadam w "Turcji". Dobry jest też w drodze na rynek. Jak szukacie dużego i dobrego to polecę taką budkę na przeciwko technikum (ul. rzemieślnicza).

    Z pizzerii najlepsze Legendario a potem Armado. Jak się chce porządnie pojeść to Waldi ;)

    1 13 Cytuj
  • 15 lis 2008

    moim zdaniem italia pizze sa naprawde dobre a co do waldiego to ohyda...............

    5 5 Cytuj
  • 15 lis 2008

    Armado nigdy w życiu !!! bez smaku....
    Legendario nie zła ale droga
    U Waldiego też nie zła ale tylko żeby sie napchać

    Zjeść pizze ze smakiem to tylko w pierwszej pizzerni w Myślenicach czyli tej koło policji. Szkoda tylko ze lokal maja taki obskurny.

    4 4 Cytuj
  • 15 lis 2008

    jak ja byłem młody, to wczoraj
    jadłem u was, chłopaki!
    dobrze, że jesteście, obok nas!
    Teraz siedzę i piszę, i wiem,
    który kebab jest Najlepszy. Hahaha!
    Taka zabawa jak jest na Kościuszki nie ma nigdzie...

    5 Cytuj
  • 15 lis 2008

    Kebab "Turcia" jest najlepszy w kwestii kebabów lecz z racji obserwacji jeśli chodzi o obsługę to nie ma chyba lepszej i zabawniejszej niż jest w kebabie na ul. ościuszki.

    2 9 Cytuj
  • 16 lis 2008

    pierwsza pizzeria w myslenicach to byla lisia lapka a nie italia ale obydwia te pizzerie maja super pizze mniaaaaaaaaaaaam

    8 Cytuj
  • 17 lis 2008

    w "lisiej" mi nie podchodzą, jakieś takie dziwnie małe no i to nie jest prawdziwa pizza

    5 2 Cytuj
  • 17 lis 2008

    najlepsza w legendario:)

    1 5 Cytuj
  • 19 lis 2008

    Kebab w Turcji jest najlepszy, ma najwięcej dodatków i smaczne mięso drobiowe (w przeciwieństwie do tego na Kościuszki - nie wiem jakie tam mają mięso ale na pewno nie drobiowe, no chyba, że coś się zmieniło. :P ).

    Baraniny do naszych kebabów nie dodaje się z prostej przyczyny - cena takiej "potrawy" byłaby dużo wyższa. Poza tym obawiam się, że większość zjadaczy fast foodów, która delektuje się mięsem z kurczaka bardzo by się zdziwiła jedząc baraninę.

    2 4 Cytuj

Odpowiedz