Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 11 sty 2011

    Wybrałem się dziś na Chełm... i stok trzyma się świetnie:) tak na oko ok 100 cm śniegu, mało ludzi więc stok po południu piękny i równiutki:) pijąc napój "rozgrzewający" w karczmie spotkałem znajomego, który powiedział mi że Kasina nie działa ponieważ ma duże przetarcia... Po powrocie z ciekawości sprawdziłem... Rzeczywiście Kasina nie działa!! tak więc na POCHYBEL tym którzy narzekali , że Kasina jeździ a chełm nie!!! Gdyby chłopaki z chełmu słuchali "znawców" Chełm by już nie działał. Chłopaki wiedzieli swoje, śnieżyli sobie spokojnie i teraz odwilży się nie boją:) szacun:) i oby tak dalej:)

    Cytuj
  • 12 sty 2011

    Wszystko o stoku i warunkach jest tutaj :http://www.zima.zarabiesport.pl/

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    byłam dzisiaj i tragedia na chełmie, nie da się jeździć po stoku bo rzekomo ratrak się popsuł - trzeba było dać inform. na stronie !!!

    Cytuj
  • Marek Kosiba 13 sty 2011

    [quote=kmark1][quote=marfot.com] krusiek napisał/a: widzialem jak je robiles dlaczego nie mozesz -kto Ci zakazal??
    Nie wiem kto? Podpisał(a) się "Redakcja", skasował(a) mojego posta z linkiem do zdjęcia Myślenickiego Rynku i zarzucił(a) mi spamowanie. Być może on(a) był(a) tam na tym zdjęciu w jakiejś niewygodnej sytuacji i dlatego nie pozwolił(a) żeby inni go/ją widzieli:) [/quote]

    prześlij do mnie linki to wstawię.[/quote]

    No i widzisz. Wstawiłeś link i go od razu skasowali. Mam tutaj embargo na prezentowanie zdjęć Myślenic. Nie tylko ja sam nie mogę pokazywać swoich zdjęć Myślenic, ale nawet jak ktoś inny będzie chciał pokazać moje zdjęcia, to też skasują. Czy ktoś wie o co chodzi? Konkurencja?
    A panoramy z Chełmu są już dostępne na stronie Urzędu Miasta. Pozdrawiam:)

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    Nie, nie ma Pan embarga ani zakazu. Do tej pory poprosilismy tylko, aby nie wklejal Pan linkow w kazdym temacie. W wiadomosci prywatnej kilkakrotnie prosilismy o zaprzestanie pisania jakoby mial Pan zakaz, bo takie opinie sa krzywdzace wzgledem nas . Pan jednak nieustannie w kazdym kolejnym poscie twierdzi, ze zabraniamy Panu publikacji zdjec. Dlatego po raz ostatni i publicznie prosimy o zaprzestanie takiego dzialania. Kolejne wpisy mowiace o rzekomym zakazie beda usuwane. Wszelkie pytania i uwagi dotyczace tego postu prosze kierowac za posrednictwem poczty wewnetrznej.

    Cytuj
  • Marek Kosiba 13 sty 2011

    [quote=Redakcja] Wszelkie pytania dotyczace tego postu prosze kierowac za posrednictwem poczty wewnetrznej. [/quote]

    Niestety nie czytacie poczty wewnętrznej. Zadałem kilka pytań, niektóre po kilka razy i nie otrzymałem odpowiedzi. Dobrze, nie będę używał słowa z...z, ale faktem jest, że usuwacie wszystkie moje zdjęcia z ważnych wydarzeń w Myślenicach, obojętne czy ja sam je wkleję, czy którykolwiek z forumowiczów.

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    słyszałam że maja zamykać po weekendzie czy to prawda ??

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    Przejeżdżałem dziś tamtędy (dolna stacja), temp. 0 C, strugi topniejącego śniegu. W okolicach 18 stały jeszcze 3 samochody. W ciągu 10 min zjechało kilku nastolatków.. Grubość pokrywy istotnie ok. 1 m, nie jestem raczej górołazem niż narciarzem, lecz ten bardzo mokry śnieg nie przypadł mi do gustu, ale jeśli ktoś lubi?

    Cytuj
  • 16 sty 2011

    Parking nie powinien być płatny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    [quote=gość: janpol] Parking nie powinien być płatny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]

    To jedyny płatny parking przy wyciągu w Małopolsce , nie są to duże kwoty ale sam fakt płatności jest zdecydowanie irytujący.

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    dzisiaj stok byl doskonaly--twardy-5 cm zmarnietego po ratraku sztruksu---do 12.oo stok wogole nie puscil a sloneczko swiecilo...

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    Ech, pogoda cudowna dziś.. mniam mniam. Co do Parkingu, zatrzymałem się wczoraj przy dolnej bazie między 16 a 17, żadnego parkingowego akurat nie stwierdziłem. Miałem chyba farta, zresztą przyjechałem jedynie się rozejrzeć.

    Cytuj
  • 18 sty 2011

    jak się dziś jeździ? miałem się z dziewczyną rano wybrać ale zrezygnowalismy;/ Włączcie Kamerki!!!

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Wczoraj na stoku rewelka:) Dziś z tego co w kamerkach widać także a i na fb pojawiła się informacja o imprezie:)
    http://wydarzenia.miasto-info.pl/1459,myslenicki-zjazd-na-bele-czym.html

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    warunki na stoku znakomite
    p.s panie z karczmy na górze powinny wziąść się do roboty a nie ludzi oszukiwać !! miałem kupon rabatowy a one mi go nie zwróciły !!

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    co jest znowu z kamerkami na stoku że nie działają??? chcę się wybrać i chciałem zobaczyć ilu ludzi jeździ!!!

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    drogi 'jasiu' informuje ze kupon rabatowy jest JEDNORAZOWY;-) Pani w karczmie mogła najzwyczajniej w świecie zapomnieć Ci go oddać! a tak poza tym trzeba było po prostu się upomnieć!!!!! Pozdrawiam :-)

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    obecnie na stoku warunki dość trudne, nawet bardzo trudne. Godzina 15 a stok wyglądał jak po przejechaniu kilku tysięcy narciarzy. Muldy po kolana i wylodzone. Śnieg sztuczny! Dużo, dużo lodu no i dość wąsko. A na stoku może z 10 klientów, więc o kolejki się nie martwcie. Słyszało się od ludzi, pytania, "czy tu ratrakują"? :) Nie zmienia to faktu, że pojeździłem, ale trudno porównać to do jazdy na przygotowanych stokach. Trzeba dobrze jeździć albo być ostrożnym. Pozdro i

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    POLECAM MAŁE CICHE .:)
    STOK DŁUŻSZY O 400-sta metrów od tego na Chełmie , i tańszy w opłatach.

    Cytuj
  • 19 lut 2011

    Jak tam z warunkami na Chełmie? Jeździł ktoś dzisiaj?

    Cytuj
  • 19 lut 2011

    na Chełmie jest zjazd po byle czym

    Cytuj
  • 19 lut 2011

    KAŻDY pyta JAKIE WARUNKI- NIKT NIE WIE BO SKĄD-KIEDYŚ MIELI ALE KIEDY TO BYŁO:) WYŚWIETLACZ LEDOWY PRZY ZJEZDZIE NA ZARABIE -PYTAM :PROBLEM TO ZROBIĆ?
    KAŻDY ZAINTERESOWANY TO ZOBACZY -POŁOWA LUDZI MNIEJ NA FORUM PYTAJĄCYCH O TEEEEEEEE
    WAAAAAAAAARRRRRRRRRRUUUUUUUUKKKKKKKKIIIIIII.wielka ameryka -nie? pozdro

    Cytuj
  • 19 lut 2011

    Jaki wyświetlacz? cały rok pokazywałby 150cm. i warunki bardzo dobre:) Oni nawet nie potrafią solidnie prowadzić strony internetowej, aktualizacja warunków odbywa się średnio z 3 tygodniową częstotliwością! :) Wyświetlacz elektroniczny znajdujący się przy dolnej stacji, od zeszłego sezonu niezmiennie wzkazuję 0 st. C. Kamerki nie działają od 3 tygodni, itd...
    Póki co ta stacja jeszcze jakoś wygląda, bo wszystko w miare nowe za grube miloiny.
    Strach pomyśleć jak przy obecnym inwestorze będzie to wyglądać za 10 lat.

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Ale jaja, naprawili kamerki:) Był ktoś na stoku? Są muldy i lód czy można śmigać?

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    Byłem wczoraj 19-21. Warunki do jazdy naprawdę dobre Jest trochę lodu ale cały czas śnieżą więc jest posypywany świeżym śniegiem. Osób może z 10-15 Nic tylko jeździć:)

    Cytuj

Odpowiedz