Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 2 lut 2012

    A co ze snowparkiem???

    2 Cytuj
  • 2 lut 2012

    [quote=gość: Mickiewicz]A pamieta ktoś jeszcze czasy starego forum marylda i afgana , jak wszyscy się cieszyli jak przyleciał helikopter i stawiano słupy. Kiedy pierwszy raz stok. A juz bodajże w piatek otwarcie legendarnej juz dwójki. :D
    [/quote]

    Ja pamiętam:) Stare czasy, jakieś 6 lat temu.
    Szkoda tamtego tematu i jego treści.

    9 Cytuj
  • 2 lut 2012

    sa tacy co pamietaja --jeszcze zyja...a i"dwojka " sie jechalo...

    3 Cytuj
  • 2 lut 2012

    trawka znowu popalila--i -medrkuje--najwazniejsza prawda....

    2 2 Cytuj
  • 2 lut 2012

    pozdrawiam starą ekipę

    3 1 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Dwójka rusza dziś o 16-17 i będzie jeździć równolegle do jedynki:) Po raz pierwszy odkąd powstała stacja ruszą wszystkie stoki:) W końcu!!:)

    7 5 Cytuj
  • 3 lut 2012

    dwójka rusza od 16 albo 17 :) xxx napisałeś jakby miała być otwarta przez godz :P

    2 1 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Witam. Na myślenickim stoku byłem ze 4 razy. Teraz będzie tak że po wyjeździe na góre w prawo będzie ten nowy stok a w lewo "stary" ? Jakie obecnie warunki ? Śmigał ktoś ostatnio przy tych temperaturach ?

    1 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Teraz nie ma wątpliwości: xxx działa jako rabatteur

    3 3 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Rabatteur--ladnie brzmi --ale znaczenie nie prawdziwe-reklama jest dzwignia biznesu..i tyle
    byle bylo oparte na prawdzie ....

    1 3 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Spółka ECO-Sport, B. Jania, który podpisuje się jako xxx, właściciel karczmy na górze, a może i stoku?
    Więc xxx daj sobie spokój i przestań się tutaj reklamować, dobrze? -Jak niektórzy zauważali masz na to miejsce w innych działach i na swoich stronach. Skoro Redakcja pilnuje tej dyscypliny w innych tematach, zapewne dopilnuje tego też tutaj.

    7 8 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Po pierwsze spólka eco-sport nie ma juz nic do stoku, po drugie nie jestem właścicielem Karczmy, po trzecie nie reklamuje tu stoku a po czwarte jako xxx jestem tu dłużej niż ma coś do czynienia ze stokiem.
    Pokaż mi jeden mój post w którym reklamował bym stok? Do reklamowania jakich kolwiek działań używam innych działów. I może przestań mówić adminom co mają robić

    8 7 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Istniejesz w przy danych kontaktowych do karczmy przy stoku: b.jania@eco-sport.pl
    Każdy może sprawdzić na stronie:
    Ta dyskusja nie ma sensu, ja wyczulam naszą Redakcję i Forumowiczów na tą sprawę

    7 7 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Na zimowej wersji strony także jestem przy kontakcie do karczmy i co z tego?
    Na tym forum w żaden sposób jej nie reklamuje ani nawet o niej nie pisze! Pisze tu jako narciarz i moje posty dotyczą stoków. Jeżeli oskarżasz mnie o krypto reklame to pokaż proszę gdzie na tym forum reklamuje karczme czy stok??

    9 6 Cytuj
  • 3 lut 2012

    A co do uczulania Redakcji i Forumowiczów...
    Jeden post w artykule o ratraku ,dotyczący mojej osoby, z głównej już Ci usunięto, a forumowicze wypowiedzieli się w tym temacie kilka postów powyżej.

    7 5 Cytuj
  • 3 lut 2012

    [quote=xxx] pokaż proszę gdzie na tym forum reklamuje karczme czy stok?? [/quote]
    Choćby wczoraj: "W każdym razie dwójka chyba ruszy jutro, a środę na stoku będzie dzień otwarty dla mieszkańców Myślenic. Na hasło "Myślenice" będą karnety całodzienne w cenie karnetu godzinnego:) Chyba całkiem nieźle:)"
    Zainteresowani mogą sobie prześledzić historię.

    5 7 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Mylisz informację z reklamą:)

    Robimy dzień otwarty dla mieszkańców! Nie po to żeby zarobić! a po to by pokazać jak wiele się zmieniło!

    11 7 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Dobrze, jako osoby związane bezpośrednio z komercyjną firmą informujcie o tym w dziale dla firm albo w ogłoszeniach na stronie głównej jak robią inni i wszystko będzie git.

    4 4 Cytuj
  • 3 lut 2012

    xxx, bardzooo dobrze że piszesz na bieżąco co dzieje się na stoku, często czekam na taką wiadomośc tutaj :) a jakimiś burakiem nie przejmuj się ;)

    13 3 Cytuj
  • 3 lut 2012

    A to wejście wcale nie jest jutro za friko, jak sam piszesz - to jest oczywisty marketing.

    4 7 Cytuj
  • 3 lut 2012

    @cvn puknij się w czoło! Jako, że stok jest w Myślenicach i chcemy zrobić ukłon w stronę mieszkańców Myślenic, i tyle!

    7 7 Cytuj
  • 3 lut 2012

    cvn--znasz bajke o rolnikach"zeby i jemy wszystko zdechlo"..
    co cie tak boli watroba --ze ktos cos chce zrobic---wszystko na nie...
    wreszcie ktos co czuje narty zaczal cos robic ...a ""ludziom""zawsze zle....

    11 4 Cytuj
  • 3 lut 2012

    [quote=xxx] @cvn puknij się w czoło! Jako, że stok jest w Myślenicach i chcemy zrobić ukłon w stronę mieszkańców Myślenic, i tyle! [/quote]
    No i co, garną się? Dwoicie się i troicie, zwłaszcza na forum. Żenujące to tak samo jak wpisy pracowników McGregora w temacie o języku angielskim.

    6 6 Cytuj
  • 3 lut 2012

    [quote=gość: markx] xxx, bardzooo dobrze że piszesz na bieżąco co dzieje się na stoku, często czekam na taką wiadomośc tutaj :) a jakimiś burakiem nie przejmuj się ;) [/quote]

    Popieram a buraki na drzewo i niech nie czytają tego działu hej

    12 2 Cytuj
  • BEata 5 lut 2012

    http://www.myslenice.pl/mieszkaniec/aktualnosci/678-dzien-otwarty-stacja-narciarska-myslenice
    Tutaj więcej info, nie wybrzydzajcie tylko przyjdzie. Mamy stok i możemy w pełni z niego korzystać i to jeszcze w takiej cenie. Hmmm może jednodniowy urlop i cały dzień na deseczce :)

    5 2 Cytuj

Odpowiedz