Forum » Myślenice

STAROSTA?

  • 12 sie 2012

    Nie akurat to miałem na myśli bo nie znam dokładnie tematu tylko czytając forum da sie odczuć że wszystko co związane z PiS jest be.

    2 3 Cytuj
  • 12 sie 2012

    demokracja to taki ustrój :) który 3 żulom z pod budki z piwem daje 3x wiecej glosów niż profesorowi :)

    efekt...... hahahah cóż......

    3 Cytuj
  • 14 sie 2012

    [quote=gość: zacofany] Nie akurat to miałem na myśli bo nie znam dokładnie tematu tylko czytając forum da sie odczuć że wszystko co związane z PiS jest be. [/quote]
    nie program PiS, tylko przedstawiciele naszego powiatu i nie tylko, źle czytasz: poseł, Obajtek, Pajka, czy trzeba ciągnąć dalej. Ludzie głosują na PiS a wyskakują oni. Wybierają ich ci, co ich nie znają. to przeczy demokracji i tyle.

    2 1 Cytuj
  • 14 sie 2012

    [quote=gość: pisoludki] nie program PiS, tylko przedstawiciele naszego powiatu i nie tylko, źle czytasz: poseł, Obajtek, Pajka, czy trzeba ciągnąć dalej. Ludzie głosują na PiS a wyskakują oni. Wybierają ich ci, co ich nie znają. to przeczy demokracji i tyle. [/quote]
    Czyli co, mam głosować na złodziei (czytaj Platformę Oszustów) bo moja partia (PiS) ma takich ani innych "przedstawicieli" w powiecie ?
    NIGDY !!!

    Już wolę takich !

    2 3 Cytuj
  • 14 sie 2012

    Pajka Obajtek Łatas to serce PiS-u, gorące serce. To nasza chluba, hlóba Ziemi Myślenickiej i Raciehowickiej. Tylko Paprykarz Stanisław im w Polsce dorównuje. Przykryć czarną folią i wywieźć jak najdalej, aby wstydu oszczędzili.

    3 2 Cytuj

Odpowiedz