Forum » Myślenice

STAROSTA?

  • 2 gru 2010

    Czy ktoś wie jak przebiegły wczoraj wybory na Starostę?

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    Starosta- Józef Tomal, Wicestarosta- Tomasz Suś

    1 Cytuj
  • 2 gru 2010

    Po prostu paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!

    1 Cytuj
  • 2 gru 2010

    jak że to możliwe, że PiS - ory nie wzięły stołka przecież mnogo ich w tym powiecie???

    1 Cytuj
  • 2 gru 2010

    bardzo dobrze się stało że p. Tomal będzie dalej starostą. A PiS hehe no cóż chyba nikt ich nie lubi .. ale jak to możliwe????

    2 Cytuj
  • 2 gru 2010

    masakra!!!!!!! Tomal starostą - wstyd dla powiatu!!!!

    4 2 Cytuj
  • 2 gru 2010

    Znów Tomal. Dramat

    4 2 Cytuj
  • 2 gru 2010

    Dlaczego???? Sądzę, że każdy PiSior byłby gorszy.

    1 Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 2 gru 2010

    Najwarzniejszo porzytecznoś po wyborze rze siem nic nie zmienio. Kturen momdry mieskaniec by chciał jaki zmiany?
    Pan Burmiszcz z Panem Starostom znowusz udekorujo gazet Pana Staszka na kademcje, gdzie z oglomdania tyh facjatuw zadowolnione wszyskie paniemki miast Myślenice.
    Jedny przystojmniejszy od drugi, oba prawiesz jak Pan Zdzichó. Rzeby ino kturen nie poszed w posły, ranyboskie!
    pozdrawiam
    Zdzichó
    pod skriptum: dobrze rze tu siem szlahetnościo wykazano popoprzez Pan Pajka, jako odwarznoś i lojalnoś zasadom.

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    Napisałam to już w innym miejscu, ale ponawiam prośbę:
    Sądzę, ze spostrzeżenia Zdzicha są bardzo interesujące, niestety nie przebrnęłam przez pierwszą linijkę. A naprawdę chciałam. Myślę, ze zapis zgodny z zasadami języka polskiego byłby bardziej dostępny dla "maluczkich". Pozdawiam .

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 2 gru 2010

    tlumaczenie zdzicha na polski

    najwazniejsze ze sie nic nie zmienia. kto madry ten nie lubi zmian - mowi zdzich.

    trzeba czytac prase. najlepiej ta ktora mowi prawde o wlodarzach a najlepiej internet.

    w internecie jak w samorzadzie jeden przystojniejszy od drugiego - pisze zdzichu

    na koncu zdzichu pozdrawia

    p.s dobrze ze wyborcy sa odwazni i szlachetni i poszli glosowac a zdzichu twierdzi ze to jego ostatni wpis zeby nie urazic nikogo

    Cytuj
  • adzygmunt 2 gru 2010

    Mam wrażenie, że Zdzichó pogubił się w tym dziwactwie, Czasem go zupełnie nie rozumiem, czasem trudno mi się doczytać końca.
    I kiedyś czytałem go ze zdumieniem, potem przywykłem, teraz po jego przerwie odwykłem od czytania ze zrozumieniem.
    Zdzichó poszedłeś w zaparte?
    Daj się poczytać!!! Trochę mniej tych dziwactw!
    Jak tak będzie dalej, to zacznę czytać co drugi post!!!

    1 1 Cytuj
  • 3 gru 2010

    masakra- powiedziało co wiedziało- HO! HO! HO! nie rób wstydu sobie i rodzinie i nie pisz więcej......

    Cytuj
  • 3 gru 2010

    A mnie Tomal pasuje. Natomiast co do Zdzicha, to taki nasz Nikifor i mam gorącą prośbę. Kto nie chce niech nie czyta ale ZDZICHÓ MA PISAĆ NA KAŻDY TEMAT

    2 3 Cytuj
  • adzygmunt 3 gru 2010

    Nie mam nic przeciw, czytałem zawsze z zainteresowaniem o czym wiele razy Zdzichó miał okazję się przekonać. Mógłby tylko bardziej wygładzić i trzymać się jednego wzorca.
    Wszak Nikifor stale był jednakowy, nic na gorsze mu się nie zmieniało!!!

    Cytuj
  • 4 gru 2010

    żeby jakiś młody lisek łasy na kasę tak zdradził to bym zrozumiała , ale stary chłop zaufany naszego wspaniałego posła? Jakoś dziwnie też nie słychać larum ze strony posła w tej sprawie-jak to rozumieć? Społeczność dała silne wskazanie na to aby PIS wdrażał swoje ideały w powiecie , a może i w gminie. Niestety działania przedstawicieli PISu w myślenicach są bardzo POPISowe. Ciekawe czy ludzie jeszcze raz im zaufają, jak oni dosłownie jednego radnego nie chcieli przyciągnąć do siebie nawet za cenę najlepszego stołka w powiecie aby realizować choć część swojego programu o który chodziło ludziom i związkom. I co teraz będzie robić przez cztery lata tyle luda z PIS w radzie powiatu? Przyklepywać? Przypatrywać się jak PO realizuje swoje? Oj chyba zmarnowane tyle głosów i tyle pieniędzy na diety.

    1 Cytuj
  • 4 gru 2010

    Najgorsze ze tego gościa wybrał PiSowsi Pcim, którego wójt Obajtek też jest z PiSu i ogólnie raczej się nie popisał pan Bolesław, bo ludzie na niego głosowali, a on teraz ma ich w dupie... na to wyszło.

    1 Cytuj
  • 4 gru 2010

    własnie mówię,że Absurdalna sprawa jest w Pcimiu. Tam wyborcy w 100% zaufali i postawili na PIS. Weszło 3 radnych z pisu na 3 możliwe mandaty. Zastanawiam się jak poseł Łatas no i ten pan radny Pajka co podobno odrazu za stołek w zarządzie odstapił od PIsu przeszedł na przeciwna stronę, spojrzą ludziom w oczy? Jak teraz widzę to Pan Pajka otrzymał od Łatasa pierwsze sztandarowe miejsce na liście do powiatu. Jak tak sie robi , to chyba ludzie tak z lewa jak i z prawa nie maja już wątpliwości dlaczego PIS się sypie.

    1 Cytuj
  • 4 gru 2010

    Mnie się wydawało to już wcześniej podejrzane, że PiS poparł Ostrowskiego !

    teraz 'niechcący' (a może chcący?) PiS poparł również byłego Starostę i przez najbliższe 4 lata mamy to co mieliśmy, czyli inwestycje (o ile w ogóle), które sobie wymyśli władza bo z ludźmi to już dawno przestali się liczyć i konsultować swoje zachcianki..

    1 Cytuj
  • 4 gru 2010

    I bardzo dobrze !!!! Głosujcie sobie dalej na tych PiSowców !!!!

    1 Cytuj
  • 4 gru 2010

    Widzę że aby być trendy należy byś anty PiS,nieważne o co chodzi byleby przeciw.
    Fakt,PiS w Myślenicach skompromitował się całkowicie i to nie tylko przez jabłka ale to nie znaczy że oni są najgorsi i należy zawiązywać koalicję z kimkolwiek byleby nie dopuścić ich do władzy.
    Taka polityka ma krótkie nogi i aby nie obudziliśmy się z "ręką w nocniku".
    Ale aby się przekonać kto jest kim wystarczyło kilkanaście dni ?
    Oni naprawdę mają nas za idiotów.W następnych wyborach znowu inne ugrupowanie i znowu wyborcy zagłosują za kandydatem który załatwił kawałek chodnika itp. duperelę którą władza powinna zrobić nie z okazji wyborów tylko dlatego że to ma być zrobione.

    Cytuj
  • 5 gru 2010

    Koniec bawienia się w kotka i myszkę , ja już do wyborów więcej nie pójdę, nie doczekanie ,Oni i tak robią swoje.

    2 2 Cytuj
  • 5 gru 2010

    P Bolesław pokazał swoje oblicze , jestem prawie pewny że chodzi mu tylko o dietę, wyborców ma w nosie - SKANDAL chłopku SKANDAL

    2 Cytuj
  • 5 gru 2010

    Gdyby był człekiem z j*j*mi (czyli mając odrobinę honoru) to przeprosiłby za ten wybryk (błąd, "pomyłkę") i odszedłby w siną dal.

    No ale dla stołka widać do czego jest w stanie się posunąć, więc powyższe raczej niemożliwe.

    Nie zmienia to jednak SEDNA sprawy, że tomal nie jest człowiekiem z wyboru tylko wynikiem politycznej gierki !

    2 Cytuj

Odpowiedz