Forum » Myślenice

najlepszy ciucholand w myślenicach:)???

  • 2 mar 2011

    eeeeeeee byłam tam n ic rewelacyjnego ceny tez duze..........

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    polecam nowo otwarty ciucholand w rynku ,poniżej banku AIG,po schodkach do góry.Jak narazie maja tam fajne ciuszki dla dzieci a z biegiem czasu ponoć dla dorosłych.polecam ceny też przystępne .

    2 2 Cytuj
  • 2 mar 2011

    byłam tam dzis ten ciucholand to jakas pomylka totalna

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    [quote=gość: lusia] Najlepszy ciuchland znajduje się na Żwirki i Wigury -idąc w stronę szpitala. Ciuszki bardzo fajne, zawsze czyste i nie zniszczone. Ceny przystępne,warto. [/quote]
    Poszłam dizs tam i co zamkniete .................
    wiec jak tu sprawdzic ciucholand jak zamkniete.......
    ale mam nowine w kwietniu otwiera sie kolejny na 3-go maja ............hurrrrrrrrrrrrrrrra

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    Przestałam chodzić do ciucholandu na Pardyaka naprzeciwko przedszkola nr.6, a to z tego względu, że dziewczyny tam pracujące są tak nachalne, że aż zniechęcają do zakupów. Szkoda, bo zawsze tam coś fajnego wyszukałam, zwłaszcza dla dzieci, ale ta nachalność doprowadzała mnie do szału.

    4 Cytuj
  • 2 mar 2011

    po twoim nicku wnioskuje ze duzo chodzisz po ciuchlandach.............. ja nie dawno przeprowadzilam sie do myślenic powiedz gdzie fajne ciuchy znajde ............ bo bylam dzis na żwirki i wigury to zamkniete, bylam w rynku masakra,
    bylas w tym na ogrodowej............................... chwalą go .... warto tam zajrzec.........

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Fajne są ciuszki w takim małym ciuchlandzie obok Jarko(na przeciwko Konika)

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    Potwierdzam, ale niestety ceny nie są rewelacyjne..

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    Ja rozglądam się zwykle za ciuszkami dla dzieci, dla siebie to tak przy okazji :-) Na Ogrodowej koło "rybki" super dziecięce rzeczy, ciucholand na Gałczyńskiego koło "dziupli" z zapiekankami, w takiej drewnianej bramie, rzeczy mają super dla dorosłych i dla dzieci, głównie z Anglii ale ceny ciut wyższe niż w innych sklepikach. Na osiedlu koło bloku 18 też fajne rzeczy. Zwykle odwiedzam te trzy ciucholandy, do reszty zaglądam tak przy okazji :-)

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    dzieki za opinie.................. zajrze tam jutro i podziele sie opinią..............

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Bardzo duży wybór rzeczy używanych dla dzieci jest w sklepie na 3-go Maja, na rogu zaraz przy skrzyżowaniu. Do niedawna w tym lokalu były okna. Sklep przenieśli ze Słowackiego, koło geodezji. Chodzę tam już od jakiegoś czasu i bardzo często udaje mi się coś fajnego kupić. Ubranka tylko z Anglii, znane marki, odzież w świetnym stanie, warto zajrzeć, tym bardziej, że mają jeszcze zabawki i inne akcesoria dla dzieciaków

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    oooo to muszę tam zajrzeć ;-)

    1 Cytuj
  • 3 mar 2011

    poszłam dzis domtego nowego na 3go maja ten przeniesiony ze słowackiego ......... fajne ciuchy ale drogo.......... poszlam do tego na ogrodowej to jest jakas mega wyprzedaz............. po 5 i po 3zł.......... babki tam mówily ze do nastepnej srody maja taka wyprzedaż jeszcze chyba przez tydzien......... ja sie za 48zł obkupiłam i jestem zadowolona wyszłąm z dwom a siatkami...........

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    A gdzie jest dokładnie ten ciuchland na ogrodowej?to jest na OSiedlu?

    1 Cytuj
  • 4 mar 2011

    to jest na przeciwko Domu Rzemiosła.............. obok sklepu Rybka.........
    ale byłam tam dzis i ona sie przenosi na 3go maja.............

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Mam dziwne wrażenie, że Pani z Ogrodowej jest bardzo aktywna na tym forum :) Bez urazy, ale strasznie Pani kropkuje..... - ja_ok, ole, eeeeeee, Agnieszka;_, eeee_ok - wszystkie te posty są pisane w ten sam sposób :) Fajna autoreklama.

    4 Cytuj
  • 4 mar 2011

    tu sposób podpisywania jest strasznie prosty....... kazdy w jakiś sposób podpatruje przedmówczynie co do niku

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    do iza15 ten sklep ze słowackiego funkcjonuje na 3- Maja od 1 marca więc jak możesz do niego chodzić od jakiegoś czasu.............. a po drugie ceny są dość wysokie jak na produkty z drugiej ręki

    1 Cytuj
  • 5 mar 2011

    nie chodziło mi o nicki tylko o wielokropki.............

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    to widocznie ty tez jesteś nią. Też stawiasz wielokropki, twoja przedmówczyni również.
    Zajrzyjcie do sklepy na Zwirki i wigury

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    ja zrobiłam te wielokropki ironicznie .......... :))))

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    a jeżeli chodzi o ciucholandy to polecam ten mały na przeciwko Konika, ciuszki suuuuuper

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    Nie za bardzo zajarałem o czym tu piszecie,czy o sklepach z odzieżą ,czy o tych śmierdzących sklepach ze starymi szmatami.Bo jak tu wszedłem to tak dziwnie zapachniało,,

    1 Cytuj
  • 5 mar 2011

    No własnie jak wszedłes to zaczeło brzydko pachnieć. Nie dziwi cię to?

    4 Cytuj
  • 6 mar 2011

    do miska przecież ten sklep na 3 maja nie jest nowy tylko przeniesiony. Miałam na myśli że chodziłam dość często na słowackiego. Co do cen to maja troszkę drożej, ale ciuchy mają jak nowe. Bardzo często można znaleźć nowe z metką. Dodatkowo dużo większy wybór odzieży dla dzieci bo oni mają tylko dla dzieci. A największym plusem tego sklepu to to, że jest tam bardzo ładnie, czyściutko i nie śmierdzi!!!! Jak weszłam tam pierwszy raz to myślałam, że są to nowe rzeczy.

    1 Cytuj

Odpowiedz