Forum » Myślenice

najlepszy ciucholand w myślenicach:)???

  • 5 sty 2012

    do modliszki... wysłałam ci info

    1 3 Cytuj
  • 5 sty 2012

    [quote=wiki_ok] do modliszki... wysłałam ci info [/quote]
    oki...

    1 3 Cytuj
  • 5 sty 2012

    ;-)

    2 Cytuj
  • 10 sty 2012

    koło wc otwarli ale nie ma szału kiedyś były fajniejsze ciuchy

    1 4 Cytuj
  • 10 sty 2012

    co tam otwarli tam był cały czas ...ale to co puzniej tam było to rzeczywiście do bani/////

    1 2 Cytuj
  • 11 sty 2012

    nie wiem ktos dlaczego szemiesliie zmienila obsługa w szmateksie na rzemieślniczej nad lisem????
    całkiem nne panie sprzedaja zarówno na kasie jak i obsługa na slepie>>>????

    4 Cytuj
  • 11 sty 2012

    a ty muza nie bądz taka złosliwa bo pewnie pierwsza sie tam w kolejsce ustawiasz....jak nie masz nic do powiedzenia sensownego to lepiej nie pisz

    3 3 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Sorki wygłupiłam się nie ładnie tak atakować innych

    3 Cytuj
  • 11 sty 2012

    [quote=gość: ONa nie wie] nie wiem ktos dlaczego szemiesliie zmienila obsługa w szmateksie na rzemieślniczej nad lisem????
    całkiem nne panie sprzedaja zarówno na kasie jak i obsługa na slepie>>>???? [/quote]
    powtarzam raz jeszcze podupadły na zdrowiu od smrodu szmat. I pytanie do moderatora dlaczego tej treści usunięto wcześniej mój post ????????????????????????????????????????

    2 6 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Potwierdzę że w małym ciucholandzie ''MODNIE I TANIO''obok jarko są super ubrania wyprasowane i nie jest drogo

    2 1 Cytuj
  • 23 sty 2012

    Ciuszki kupuję tylko w odzieży używanej (oprócz bielizny), są taniutkie a jakościowo rewelacyjne i oryginalne. Poza tym nie żal wyrzucić gdy się znudzi. Ja polecam ten duży sklep koło "chemika" nad sklepem zabawkowym.

    1 4 Cytuj
  • 24 sty 2012

    na Kazimierza Wielkiego są fajne ubrania czasem ale obsługa do wymiany każdego klienta traktują jak potencjalnego złodzieja bardzo niesympatyczna obsługa :/

    3 Cytuj
  • 24 sty 2012

    tylko VESTO modne i tanie zajebisty sklep

    3 3 Cytuj
  • 24 sty 2012

    właśnie że na Kazimierza obsługa niczego sobie POMOGĄ DORADZĄ SUPER DZIEWCZYNY

    3 2 Cytuj
  • 24 sty 2012

    TYLKO VESTO NAJLEPSZY SHOP SEKEND HEND

    2 4 Cytuj
  • 24 sty 2012

    a który to sklep na Kazimierza Wielkiego ?

    2 Cytuj
  • 24 sty 2012

    nie boicie się że od tych ciuchów coś złapiecie? nie wiadomo kto to nosił itd itd

    4 5 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Ja tam lubie sobie powachac takie ciuszki pod paszkami spodniczki ew spodnie MHmmm rewelcia

    3 3 Cytuj
  • 25 sty 2012

    gdzie jest ten VESTO??

    2 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    kiedy naprzeciwko lisa mają nowy towar?

    3 Cytuj
  • 8 lut 2012

    dziś

    1 3 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Podobno jest nowy ciuchland w naszych Myśl. :)
    Nie wiecie gdzie otwarli??????

    2 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    TYLKO VESTO DZIS OTWARCIE NOWI WŁASCIELE NOWY TOWAR TYLKO VESTO

    2 3 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Gdzie jest?

    2 3 Cytuj
  • 8 lut 2012

    A teraz wszyscy razem jak w reklamie biedroneczki jedziemy ....DAJ SIE ZASKOCZYC JAKOSCIA VESTO CODZIENNIE NISKIE CENY DAJ SIE ZASKOCZYC JAKOSCIA VESTO CODZIENNIE NISKIE CENY

    4 3 Cytuj

Odpowiedz