Forum » Myślenice Carrefour Express

• 16.01.2011 - 2:03
    Co sądzicie o supermarkecie Carrefour Express ?
    3 3 Cytuj Zgłoś
  • Marek 16.01.2011 - 7:13
    Strasznie biedny ten "supermarket"...
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2011 - 11:08
    ekspedientki rękami bez rękawiczek pakują paluszki rybne, a po zwróceniu im uwagi -pani mówi-przecież mam badania sanepidu.
    6 2 Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2011 - 16:59
    Hmm :)

Jestem ciekaw czy tylko mnie spotkała tam kolejka , która trwała ponad 45 minut ? :)
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2011 - 18:10
    Zakupy w godzinach popołudniowych to męczarnia. Kolejka na pół sklepu i jedna (góra dwie) obsługujące na kasie panie.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2011 - 19:18
    gość: nalesnik napisał/a:
    Zakupy w godzinach popołudniowych to męczarnia. Kolejka na pół sklepu i jedna (góra dwie) obsługujące na kasie panie.
    Dokładnie..

Ostatnio czekałem 25 minut przy jednej kasie , po czym pani z niej zeszła bo 'czytnik' :? się zepsuł i musiałem podejść do 3 kasy , ponieważ przy 2 kasjer nie miał drobnych i szukał po całym sklepie , bo nie miał jak wydać .. : )
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2011 - 15:45
    Stanie przy kasie to jedno, ale jak tam jest brudno- istny syf. Dzrwi wejsciowe zasyfione tak ze szkoda gadac, jak topniał snieg to wody na podlodze bylo do kostek. Na polkach syf- nie nawidze brudu! W zadnym supermarkecie nie jest tak brudno.
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2011 - 21:05
    słaba organizacja Panie Kierowniku
    2 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2011 - 21:16
    Ten syf to ja wam powiem ścieka z tych co na busy czekają bo zrobili sobie tam poczekanie...
    Co do zakupów to wolę inne sklepy bo wyboru to tam za bardzo nie ma.
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2011 - 21:25
    No tak , Carrefour to duża sieć , która pewnie trochę lepiej 'obstawia' bardziej popularne markety :)

Jedynym atutem naszego jest jego położenie ;)
    4 Cytuj Zgłoś
  • 26.01.2011 - 19:13
    Ja kiedyś byłem no jest może i brudno ale dziewczyny które tam obsługują ,pracownicy ogólnie są bardzo grzeczne i miłe!!!Bywam tam często i klienci są dużo gorsi!!!bezczelni,chamscy.Ludzie a co Wy myślicie za takie marne!!!!wypłaty sami byście się nie starali!!!!
    7 Cytuj Zgłoś
  • 26.01.2011 - 21:08
    Robercie- jaka praca taka płaca!
    1 8 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 26.01.2011 - 23:35
    od dawna mnie uczono i tak mi zostanie. Pracę należy wykonywać nie tak jak płacą a należycie i starannie.
    Rozumowanie jaka płaca taka praca dobra była może za okupacji i komuny. Teraz się wszystko zmieniło tylko nie nawyki!
    Nie masz twoim zdaniem należytej zapłaty za pracę odejdź z niej, poszuka bardziej płatnej, przejdź na "własny garnuszek", zwolnij to miejsce dla tych co będą pracować na chleb.
    Oczywiście, że wynagrodzenie powinno dostosowywać się do poziomu Europy, lecz to już inna kwestia!
    2 9 Cytuj Zgłoś
  • 27.01.2011 - 0:01
    Serek --> kilka lat temu zatrułem się serkiem pleśniowym z tego sklepu, o dziwo jego termin ważności mijał za 2 dni; nie był jeszcze wrzucony do koszyka z przecenami, ja nie zawsze zwracałem kiedyś uwagę na terminy ważności. Teraz w tym zakresie raczej się poprawiło.
    Rowerek --> gdy ruszył z wielkim hukiem program Rodziynka w jednym z pierwszych katalogów dwukołowy wynalazek kosztował 5000 punktów + 60 zł; teraz trzeba dopłacić 160 zł. Co to ma być??? Zaczęliśmy zbierać na ten cud techniki, za późno na zmiany... nas interesował będzie ten typ roweru, który kosztuje 60 zł. Może Dyrekcja Carrefour'u napisze coś na ten temat?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2011 - 10:50
    Dyrektora Carrefoura to obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. raz slyszałem bedąc na zkupach jak ten dyrektor czepiał sie kierowniczki sklepu że pizza mrożona jest ulozona poziomo a nie pionowo. Może lepiej zatrudnił by jakichs kasjerów bo kolejki są nieziemskie a nie czepial się takich głupot!
    4 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2011 - 10:56
    Witam. co do programu Rodziynka mam mieszane uczucia :) jednak bardziej pozytywne, w sumie to fajna sprawa i tak robisz zakupy więc dlaczego nie skozystac na tym. jesli chodzi o problemy z nagrodami to sama miałam taki i zadzwoniłam na infolinię klienta i wszystko wyjasnili podaje nr. 801200000 albo 223491400 te numery sa na takich książeczkach z punktami które Carrefour wysyła.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2011 - 11:12
    Będę wyjaśniał w odpowiednim czasie, gromadzenie punktasków trochę jeszcze potrwa. Stary katalog z dopłatą 60 zł mam i w tej cenie roweru domagał się będę. Infolinia tj. piszecie, jeśli nie to może Powiatowy Rzecznik Konsumenta...
    1 Cytuj Zgłoś
  • 30.01.2011 - 10:02
    Niem macie co robić tylko o innych pisać ,spujsz w lustro i zobacz czy ty jesteś wpożądku!!!!Łatwo innych szkalować !!!napiszcie o sobie jacy jesteśćie pracowići!
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 30.01.2011 - 11:32
    -halo, dyrektor?;-)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 01.02.2011 - 5:59
    Carrefforur? Cała noc zarwana. Rozpoczęło się od wymiotów, później biegunka. Rzadko kiedy miewam takie sytuacje gdyż raczej zwracam uwagę na żywność. Tym razem wpadłem...
    Kupiłem mrożoną rybę Tilapię w Carrefourze oraz brokuły na patelnię, dodałem swoje ziemniaki i zrobiłem obiad. Później już nic nie jadłem, czułem dziwny ucisk w żołądku a w nocy się zaczęło.
    Zwracam się do kierownictwa Carrefouru o nie ryzykowanie zdrowiem klienta, bo podejrzewam że któryś z tych produktów był ponownie zamrażany. Przestrzegam inne osoby przed kupowaniem mrożonek w ogóle po tym co mnie w nocy spotkało. Na razie nie wydaje się, żeby zatrucie przerodziło się w ostry objaw, na szczęście.
    1 4 Cytuj Zgłoś
  • 01.02.2011 - 14:23
    a może to jest zwykła grypa zołądkowa a ty od razu na jedzenie składasz wine
    5 Cytuj Zgłoś
  • 01.02.2011 - 18:07
    Od kiedy to grypa żołądkowa trwa 5-6 godzin?
    2 Cytuj Zgłoś
  • 01.02.2011 - 22:33
    szlag mne trafia, jak wchodząc muszę pełzać między regałami zeby znaleźć jakiś koszyk... pseudo ochroniarz mógłby ruszyć się i zbierać koszyki w miejsce stosowne. A i klienci zamiat oddac na miejce (JA TAK ROBIE!!!!) to zostaiają koło kasy. ech...
    3 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2011 - 21:23
    adzygmuncie!
    Właśnie wróciłem z roboty i przeczytałem coś napisolł;odp:
    Dawno to zrobiłem,gdybym dłużej tam pracował to niestety ale moje dzieci i zona musiały by żyć na powietrze albo bez domu.I z tego co wiem to długi czas czekaliście żeby ktoś się zjawił ha ha ha ,zdążyli się dyrektorzy,kier,zmienić!!Szkoda mi tylko tych ludzi co z nimi pracowałem bo nie ma kto ich docenić.Znalazłem pracę za lepsze pieniądze i szacunek i tak samo pracuje jak pracowałem.
    a OKI jak ty tak robisz jak ci płaca to ty ***** robisz w tej robocie!!!ty zwolnij miejsce innym ktorzy chca na chleb robić.sory za brzydkie słówko.
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 03.02.2011 - 23:03
    Adresatem postu jestem ja? Nic nie zrozumiałem, mógłbyś jaśniej?
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2011 - 19:55
    Radzę sprawdzać ceny. Inne widnieją na towarze, inne okazują się przy kasie.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2011 - 20:28
    ..dodatkowo jak czytać niektórymi rzeczami można się zatruć, heh. Dla pieniądza wciska się do jedzenia wszystkie świństwa które ludziom szkodzą (konserwanty, barwniki). Dla pieniądza sprzedaje się artykuły nie nadające się do spożycia jak wyżej. Dobrze że chociaż już tych kurczaków z rożna nie sprzedają, fuuuj.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2011 - 15:00
    w Carrefurze zmieniło się odkąd odeszło stare kierownictwo. Dawniej było zdecydowanie lepiej, pod każdym względem. Teraz jest okropnie, brud, brud, ogromne kolejki i brak koszyków. I za wszystko odpowiedzialny jest Dyrektor oraz obecna kierowniczka carrefura. Nie wincie za nic tych biednych srzedawców - to nie jest wina, że jest ich tak mało, że trzeba stać po 10 min. w kolejce. A pan chory niech nie wini carrefoura, że się zatruł. Tak na marginesie grypa żołądkowa może trwać od 2-ch do 48 godzin
    4 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2011 - 16:07
    Dokładnie, odkąd zmieniła się kierowniczka wszystko jest gorzej. Dawniej i na kasach było dużo kasjerów i na sklepie taż miał kto robic a teraz? rano ciężko przejść między wielkimi wózkami z towarem, i jedna dziewuszka to wszystko rozkłada, to jest chore!!! a kasy - szkoda gadać, dwie kasjerki i tyle gdyby więcej ludzi pracowało to jestem pewna ze sklep by lepiej wyglądał i przyciągał więcej klientów. a tak każdy woli iść gdzies gdzie jest czysto i nie ma kolejek. Oczywiście zgadazam sie z poprzedniczką pracownicy nie sa niczemu winni, zresztą pracujące tam panie są bardzo miłe i zawsze pomogą.
    3 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2011 - 16:22
    Mam nadzieję, że następnego razu nie będzie, bo będę stronił od mrożonek z tego sklepu, lecz jeśli się zdarzy, przyniosę orzeczenie lekarskie i wytrę oczy.. zrobię to jeśli sytuacja się powtórzy w jakimkolwiek sklepie..................
    2 Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2011 - 17:54
    Po Pierwsze to nie Carrefour Express ale Carrefour Market. Czy nie widzicie, że wszelki nieporządek oraz kolejki przy kasach to nie wina pracowników czy Kierownictwa. To wina braku personelu, jest ich coraz mniej. Doceńcie ludzi, którzy tam ciężko pracują, zlitujcie się nad nimi, dajcie im żyć.
    6 Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2011 - 18:31
    dobrze się ocenia.. ale może to nie wina zmiany kierownika że jest mniej pracowników.. a poza tym teraz większość pracowników to woli chorobowe załatwić niż się przepracowywać i co wtedy kierownik ma zrobić? A co do braku koszyków to byłoby ich więcej gdyby klienci nie zabierali sobie ich do domu.. Sama widziałam kiedyś Pana który z koszyczkiem wyszedł ze sklepu bo szkoda paru groszy na reklamówkę..
    4 Cytuj Zgłoś
  • 02.03.2011 - 18:57
    Młoda koszyków jest dość tylko trzeba chodzić i szukać, nie ma ich na miejscu tam gdzie powinny być ,ale koło kas jest ich pełno, tylko trzeba sobie samemu przynieść. Myślę że ochrona mogłaby o to zadbać.
    3 Cytuj Zgłoś
  • 08.03.2011 - 11:40
    gdzie stara załoga??? pozbyli się porządnej a teraz mają problemy, kasjerki niewykwalifikowane mylą się i motają chyba czas błagać o powrót stary personel!!!! a i kierownictwo mało skuteczne syf,kiła i mogiła a gdzie sanepid , nie widzi co tam jest!!! powinien zamknąć i wymusić remont,malowanie!!!
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 08.03.2011 - 11:44
    Helllooo! Przecież ten temat jest niezgodny z regulaminem! Miało być wszysto w jednym temacie: Myślenickie Sklepy :-) Wiem, złośliwy jestem, ale ja już nie wiem jak ma być...
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 08.03.2011 - 16:34
    Pozdrowienia dla Roberta:) Niestety ale mnie tez zal byłej ekipy Było roznie ale lubiałam swoją prace chociaz zarobki smieszne,ale ekipa naprawde była zgrana i sumienna Wiekszosc trzymała sie razem i było miło Ale niestety po czasie albo trzeba było znalesc lepiej płatną prace chcąc utrzymac rodzine albo poprostu Cie wywalili nieprzedłuzyli umowy bo tam lezy stos podan o prace...
    4 Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2011 - 23:17
    a ja tam lubię robić zakupy, ekspedientki są miłe. ostatnio w ogóle jest tam jakoś lepiej.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 14.06.2011 - 17:24
    Nie bardzo rozumiem dlaczego jest tam kasa pierwszeństwa skoro nie jest ona wykorzystywana. Niejednokrotnie zmuszona byłam stać w kolejce w zaawansowanej ciąży tylko dlatego,że albo kasa nieczynna albo panie kasjerki Cię nie wpuszczą. Zenada!
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • waligóra ogrodowy 15.06.2011 - 11:58
    Myślenicki karfur dostosował się do poziomu hałastry, która go odwiedza! Chamstwo, brud, smród, wulgarne zachowania i niski asortyment towarów - wszystko to sprawia, że sklep ten utrzymuje się tylko dzięki dogodnej lokalizacji.

Podobno kilku radnych chciało go zlikwidować i otworzyć tam muzeum historii naturalnej Myślenic. Prawda to?
    6 5 Cytuj Zgłoś
  • 15.06.2011 - 15:12
    Padnie jak tylko zlikwidują busy. Zresztą nie żal tego sklepu bo takiego syfu jak tam to dawno nie widziałem i jeszcze ten spęd oczekujących na busa w przedsionku i często jak nie ma miejsca to nawet przy wyjściu z kas.
    Najgorszy sklep w Myślenicach zaraz po
    4 5 Cytuj Zgłoś
  • 17.06.2011 - 13:10
    a ja jedyne czego tam nie trawię to ludzie , robiący zakupy. A konkretnie bułki. Idzie taka jedna z druga i maca każdą bułkę tymi brudnymi łapskami. Jakby nie można kurde wziąć prze rękawiczkę sprawdzić czy świeża.
    Nie mam już cierpliwości do upominania bezmyślnych ludzi, więc nie będę tam chodzić.
    10 Cytuj Zgłoś
  • 17.06.2011 - 22:37
    Azazel nie martw się że padnie,bo nie TY nim zarządzasz ,bo czytając Twój post to można osądzić kim jesteś. Nic dodać nic ująć.
    2 5 Cytuj Zgłoś
  • 26.07.2011 - 23:10
    Podoba mi się że arbuzy są pokrojone i zważone - tylko brać. w biedronce niechętnie i z wielką łaską panie ekspedientki pokroją arbuza, patrząc na klienta jakby to jego chciały pokroić. :)
    9 2 Cytuj Zgłoś
  • 18.08.2013 - 20:41
    Tez mi supermarket, jesli chodzi o pracę tam, to jest daleko od super, wielu ludzi narzeka sa tematy wypełnione negatywami jak: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,6664 tylko spójrzcie na ta liczbę opinii!
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 09.12.2013 - 21:47
    Dziś obok kasy leżała zapiekanka makaronowo - pieczarkowa mrożona , dotknełam jej i była całkowicie rozmrożona , aż ciepła , musiała tam leżeć chyba od rana , tak to wyglądało jakby jakiś klient włożył ją do koszyka , a przy kasie się rozmyślił ( lub mu brakło kasy ) i kasjerka odłożyła na bok ,
    oczywiście do zamrażarki nikt nie odniósł.
    Tylko czy oni ją wyrzucą , czy zamrożą ponownie , to tego nikt nie wie ;/

Obok zapiekanki leżał też jogurt , typu: deser z koroną ( tak to się chyba nazywa ), taki waniliowy z bitą śmietaną na wierzchu , też musiał tam dłuuuuugo leżeć , był ciepły i taki jakby rozwarstwiony/ rozbełtany trochę

Też miałam jogurt w koszyku , ale odniosłam , nie mam pewności ,czy ten który zabrałam z chłodni też wcześniej nie wyleżał się przy kasie cały dzień ;/

Upewniłam się tylko w przekonaniu , że jeśli już tam zakupy , to tylko suche rzeczy ( makaron , herbata itp) lub chemiczne ( domestos , płyn do naczyń , mydło itp ) ,
    rzadko tam chodzę - mimo,że mam blisko - bo prawie zawsze jest coś nie tak ,
    kiedyś w chłodni , która była chyba odłączona , były miękkie lody , całkowicie ciapowate
    i bardzo w to wątpie , czy całą ta zawartość wyrzucili ;/

Jak ktoś ma możliwość kupować gdzie indziej , to naprawdę radzę omijać ten sklep lub kupować tam tylko suche rzeczy.
    8 3 Cytuj Zgłoś
  • 09.12.2013 - 23:32
    Nie chodzę tam na zakupy bo drażnią mnie ich super akcje promocyjne, zresztą Tesco robo to samo...wrzucają na przykład schaba na gazetkę, cena super, jak najbardziej przyciągnie klienta....i przychodzi taki klient a schaba nie ma, i nie wiadomo czy jeszcze będzie, bo w danym dniu dostali powiedzmy 50 kg w tej cenie i wszystko poszło do godz.11. A wychodzą z założenia że taki klient który przyjdzie po tego schaba i go nie dostanie kupi inne mięso, na wyższej marży, lub kupi cokolwiek skoro już tam jest. Robienie ludzi w balona, tylko ciekaw jestem jak długo ludzie będą się na to łapać...
    5 4 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 10.12.2013 - 8:32
    szUsty napisał/a:
    Robienie ludzi w balona, tylko ciekaw jestem jak długo ludzie będą się na to łapać...
    Już 20 lat nabierają się na to, więc szybko się to nie zmieni ;)
    Tak samo jest z promocjami, gdzie w innym sklepie (że o internecie nie wspomnę) cena bez promocji bywa niższa.
    Jak iść na zakupy, to z listą, wtedy kupujesz to, co chciałeś (ale konsekwencja wymagana!)

Żeby było na temat, zakupów w CE nie robię, ja jestem porzuconym dzieckiem Jana Starej Cegielni adoptowanym przez Biedronkę, a teraz także Tesco.
    5 2 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz