Forum » Myślenice ZARABIE: zaniedbane - czy ktoś to widzi?

 • 31.03.2011 - 18:26
  Hehe.. nawet się pod tym artykułem nie podpisał bo by Go wszyscy śmiechem zabili :)))


  Burzenie to jedno co w Myślenicach i naturze i władzom idzie najlepiej, z budowaniem/odnawianiem/"rewitalizacją" JEST BARDZIEJ NIŻ ŹLE !
  Cytuj Zgłoś
 • 31.03.2011 - 18:49
  Kpina w żywe oczy, robienie z czytelników debili!
  Zarabie jest zaniedbane i nic się na nim nie dzieje, no chyba że za cały rozmach prac budowlanych ma robić jedna koparka i ciągnik zbierający gałęzie
  Cytuj Zgłoś
 • 31.03.2011 - 21:13
  Ale nasze władze chwalą się ile to nie zrobiły na Zarabiu od pierwszej powodzi (maj 2010). Za chwilę będziemy mieć 1 rocznicę a prace na Zarabiu aż w rękach się palą. Żenujące.
  Cytuj Zgłoś
 • 31.03.2011 - 21:37
  Podobno w pierwszą rocznicę powodzi delegacja z UMiG z burmistrzem i radnymi ma uroczyście złożyć wieńce na tym co kiedyś było wizytówką M-nic
  Cytuj Zgłoś
 • 31.03.2011 - 21:52
  Zarabie jest przykładem jak można zaprzepaścić szansę a czasy świetności ma za sobą.
  Jest przykładem do czego doprowadziły władze po 1989 roku gdy nie myśli się perspektywicznie tylko byle do następnych wyborów.Utopione miliony w coś co od początku skazane było na porażkę-rdzewiejący wyciąg,stacja narciarska i nieszczęsna strzelnica.Tym nie przyciągnie się turystów ani mieszkańcy też nie mają z tego wielkiego pożytku.Przecież nikt nie będzie przyjeżdżał tutaj postrzelać-to nie Dziki Zachód czy Palermo?
  Cytuj Zgłoś
 • 31.03.2011 - 23:12
  Stary wyciąg był niegdyś chlubą Myślenic - istotnie inwestycja była ok, w przeciwieństwie do błędnych decyzji tj. wyciąg narciarski, strzelnica....... co jeszcze ciekawego się tam pojawi?
  Cytuj Zgłoś
 • Zdzichó Kowal PJN 31.03.2011 - 23:19
  Szanowni Panowie!
  Nie wyssawajcierz z palc jakobysz nie zrobiono na Zarabie? A na co nibysz wydano dwa milion?
  zezpowarzamniem
  Zdzichó
  Cytuj Zgłoś
 • 01.04.2011 - 0:55
  Nie ma to jak wiosenny spacer po błotku na zarabiu wzdłóż raby i te zielone drzewa mmm...

  Żenada i smutek. Mieszkańcy powinni zorganizować pikietę na rynku przed urzędem miasta, odnośnie tego co nasze władze tam robią. Sądze że na burmistrzu wylądowało by niejedno jajko albo pomidor. Należy mu się. Osobiście jestem wściekły z powodu takiego stanu rzeczy. Minęła masa czasu od powodzi...
  Cytuj Zgłoś
 • 01.04.2011 - 5:58
  Zdzichó właśnie przypomniał istotną rzecz. Wszyscy narzekamy na bałagan na Zarabiu a przecież gmina wydała (jak sami głoszą) DWA MILIONY ZŁOTYCH na usuwanie skutków powodzi.
  Ta kasa dotyczyła całej gminy ale nie obejmowała na przykład odbudowy i zabezpieczenia brzegu koło coopera.
  Pytanie jest - na co konkretnie wydano te pieniędze skoro jest taki bałagan!
  Cytuj Zgłoś
 • 01.04.2011 - 9:23
  Idąc wzdłuż Raby w stronę Dolnego Jazu można się zaplątać w stosy śmieci. Widać, że są to jeszcze rzeczy naniesione przez wezbraną rzekę, bo część śmieci znajduje się na drzewach. Niektórzy mieszkańcy chyba postanowili dorzucić coś od siebie, bo przybywają nowe "świeże" odpady. Wstydźcie się!
  Cytuj Zgłoś
 • adzygmunt 01.04.2011 - 9:50
  Szedłeś prawym czy lewym brzegiem? Ja szedłem lewym gdzieś od wysokości stadionu w górę do dolnego jazu. Właściwie to jest nie do opisania. Muł, glina, żwir, krzaki obwieszone płachtami plastikowych firanek do wysokości 2 metrów, a pod nogami brud jak po tsunami poczynając od opon i lodówek po plastikowe dziecięce klapki i wiaderka!
  Cytuj Zgłoś
 • 01.04.2011 - 10:51
  Gascan napisał/a:
  Mieszkańcy powinni zorganizować pikietę na rynku przed urzędem miasta
  Tzn. kto to miałby być ???
  Weź pod uwagę % wyborców Ostrowskiego...

  Co się stało to szybko się nie odstanie, klamka (na wyborach) zapadła :(((
  Cytuj Zgłoś
 • 02.04.2011 - 22:27
  Cytuj Zgłoś
 • 02.04.2011 - 23:39
  No tak, a w Myślenickiej UMiG chwali się ile to w ciągu roku na Zarabiu zrobili. Żenująca postawa.
  Cytuj Zgłoś
 • 03.04.2011 - 21:11
  Jako tubylec i ja czuje potrzebę zabrania głosu w tej sprawie. Też mnie denerwuje widok /przerażający/ Zarabia. Ale czy czasem usprawiedliwienia tego stanu rzeczy nie należałoby poszukiwać w:
  - nieprzewidywalności zdarzenia / powodzi/ i w czasie w którym ono nastąpiło / realizacja budżetu, koniecznośc jego zmian - czas trwania, itd.../
  - skomplikowanej procedurze / tereny sąsiadujące z rzeką - chyba inny właściciel/
  - kosztach robót / mnie włos sie na głowie jeży jak słyszę o należnościach jakie pobieraja firmy za wykonanie inwestycji/.
  Zgadzam sie z ogólnym poglądem, że czas nagli i władze lokalne powinny dołożyć w2szelkich starań by jak najszybciej doprowadzić to zapyziałe Zarabie do właściwego stanu, by rzeczywiście stały się one wizytówką naszego miasta. Jak uda się ściągnąć przyjezdnych to inwestycje które powstały staną się zapewne dochodowe.
  Cytuj Zgłoś
 • 03.04.2011 - 21:18
  wszyscy narzekający, jak wam to tak bardzo przeszkadza to czemu nie pozbieracie tych śmieci sami? przecież do zrobienia porządku potrzeba dużej ilości osób,więc może Trzemeśnianie chętnie pomogą Myślenicom skoro przyjeżdżają tutaj na spacer
  Cytuj Zgłoś
 • 03.04.2011 - 21:22
  Proszę nie zapominać, że Raba ma dwa brzegi. Ten od strony kortów może również wstrząsnąć. Na ostatniej sesji wnioskowałem o jego uporządkowanie, a co z tego wyjdzie zobaczymy.
  Cytuj Zgłoś
 • 03.04.2011 - 21:31
  Pikiety o Zarabie....
  Zróbcie pikiety o ceny cukru! To i ja się przyłaczę. Ja tu kombinuje jak po wypłacie zrobic zakupy żeby z torbami nie pójść w cholere jeszcze tego samego dnia i wszyscy sie z tego cieszą. To Wam nie przeszkadza że Rząd wali nas za przeproszeniem w odbyt i ma z tego radoche? Lepiej płakać na forum że śmieci leżą koło jakiejś Raby na jakimś Zarabiu w jakiś Myślenicach... To sie da pozbierac! Wystarczy włozyć rękawice wampirki i do dzieła! Zamiast wylewać daremne żale które każdy w Urzędzie ma w tyłku. Płakać to trzeba nad tym szmbem które się na nas leje z wyższych pólek... Bo tu na własą rekę już nic nie poradzimy. Cukier na eksport idzie taniej niż do polskich sklepów... A Wy tu o błocie na Zarabiu piszecie...
  Cytuj Zgłoś
 • 03.04.2011 - 22:13
  lakukaraczia w szole nalzało się uczyć, wtedy byś nie miała problemów z dobrą pracą. Uzupełnie twoje braki z ekonomi i oświcę cie, że na wzrost żywności większego wpływu rząd nie ma. NAjważniejszym czynnikiem kształtującym ich ceny jest popyt i podaż na rynku Polskim i światowym a taże nieurodzaj (zeszłoroczne powodzie).
  Cytuj Zgłoś
 • 03.04.2011 - 22:26
  Osi, pracę mam dobrą. Ale duże wydatki. To primo. A secundo - jeśli uważasz że zeszłoroczna powódź jest przyczyną tego, że w miesiącu marzec 2011 roku cena cukru wzrosła o 200% to lepiej zostań dalej sobie w słodkiej nieswiadomości studencika ekonomii, teoretyka mechanizmów rynkowych. To twórcze, że odnosisz sie do rynków światowych gdzie pomimo wielu różnych czynników cena tego nieszczęsnego cukru jest niższa niż w Polsce. I gdzie polski cukier jest sprzedawany taniej niż do polskich hurtowni. Paliwa też mamy drogie przez powódź. Zapewne.
  Czy Ty nie widzisz że robią nas w balona? W niemczech paliwo kosztuje porównywalnie do naszego a zarobki sa 4-krotnie wyższe... To każdy wie A Ty uważasz, że trzeba sie pienić o błoto na brzegu raby po zeszłorocznej powodzi, bo cena cukru i benzyny jest u nas super i ok i zrozumiala? Prosze, Cie... Nie sprzedawaj mi ekonomicznych truizmów w imię POpulistycznej partii...
  Cytuj Zgłoś
 • 03.04.2011 - 22:33
  Przeraża mnie twoja lekkomyślność. Jeśli chodź trochę masz rozumu w głowie wiesz dobrze że za ostatnimi wstrostami cen paliwa stoi OPEK, wojna w Libii i niespokojna sytuacja społeczno-gospodarcza w krajach arabskich. W imieniu PO, przepraszac cię za to ze P.Tusk wywołał wojne w Libi.
  W odróżnieniu od ciebie mechanizmy rynkowe nie są dla mnie obce, dlatego nie szukam winnych w tych co nie trzeba.
  Co do ceny cukru - mam propozycję, przestań słodzić dwie łyżeszki po nie będzie cię to finansowo boleć i na tusze ci pomoże.
  Trzeba być kreatywnym !!!
  Cytuj Zgłoś
 • 03.04.2011 - 22:46
  OPEK... Wojna w Libii...
  Osi... dlaczego wojna w Libii nie ma wpływu na cene paliwa w Niemczech... we Francji... Nie taki jak w Polsce...
  Dlaczego Polska jako jedyny kraj środkowoeuropejski podpisała umowe z Gaspromem na prawie 40 lat? Dlaczego Czesi nie byli tacy głupi?
  Dlaczego Polska już pcha sie do Libii na pseudo-pokojową misje?
  Czy to Kwaśniewski czy Kaczynski czy Komorowski cała Polska polityka jest zawsze taka sama... Zgubna. Tyle lat historii i jesteśmy nikim w Europie. W Szwajcarii ryby są tańsze niż w Polsce która na całej niemal północnej granicy ociera się o morze...
  To wszystko są durne i nieodpoweidzialne decyzje polityków. Od wielu lat wstecz. Nie obwiniaj europy i świata i wojen na bliskim wschodzie za stan naszej gospodarki.
  Cytuj Zgłoś
 • 03.04.2011 - 23:03
  Nie będę komentować twojego postu bo musiałbym cię obrazić. Zapraszam na lekcję ekonomii.
  Cytuj Zgłoś
 • 03.04.2011 - 23:08
  Ja zapraszam na lekcje zdrowego rozsądku. Bo ekonomia to tylko.... ekonomia. Tego można sie nauczyć tak samo platonicznie jak historii w liceum. Ale nie mieć z tego nic.
  Pozdrawiam.
  Cytuj Zgłoś
 • 03.04.2011 - 23:34
  Dochodzę do wniosku , że masz pewne zaburzenia emocjonalne polegające na nie odróżnianiu dobra od zła, czarnego od białego ect.... Polecam psychologa.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 3:56
  Osi... widze że Ty i ekonomista i psychopatolog jesteś. Kwiat intelektualizmu polskiego. To dobrze, że ktos taki udzielił się na skromnym forum. Ciekawe, że potrafisz ocenić postrzeganie dobra i zła po wyrażeniu opinii na temat gospodarki i podwyżki cen. Bardzo profesjonalne podejście. Do tego zaburzenia emocjonalne... Hmm... Zastanowiłem sie nad tym chwile ale jednak nie. Żal mi Ciebie i Twoich teorii. Nic o mnie nie wiesz a smarujesz po mnie w taki sposób. Nawet nie zamieniłeś ze mna słowa jak człowiek a wyzywasz mnie wrecz od zaburzonych... Jesteś dla mnie człowiekiem zadufanym i straconym. Czyli nikim. Odejdź w swiat swoich teorii zamiast obrażać ludzi mówiacych co myślą. Człowieczku.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 8:14
  Nie wyzywam, tylko stawiam diagnozę.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 8:48
  Kiepska ta diagnoza ale widać nie trafią do ciebie żadne argumenty.
  Zamach na OFE które jeszcze do niedawna były najlepszą rzeczą z możliwych a teraz nagle są be też popierasz.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 8:52
  Zamach to może być terrorystyczny a nie na OFE - nie ośmieszaj się !
  To, że zakładający działalność mają ulgę przez 2 lata na ZUSie to też zamach na OFE ? Przecież skaładki jakie są odprowadzane za taką osobę są zminimalizowane.

  A co do OFE, zazdroszczę ci że liczysz na emeryturę z ZUS lub OFE.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 10:55
  Najwyższy czas skończyc z inwestowaniem w Zarabie. Inne regiony Myślenic też istnieją i na pewno nie będą krytykować tak jak Zarabianie, że coś się u nich robi!!!
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 13:40
  buhahaha osiedlowiec a co się robi na zarabiu mozesz mi to wyjasnic, bo jakos nie zauważyłam zeby cokolwiek się tam działo od jakiś ponad 15 lat przynajmniej?
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 13:51
  Teraz to troche Cie poniosło...
  Na Zarabiu wybudowano hale widowiskowo-sportową, strzelnice, wycieto połowe drzew w parku, zaczęto rewitalizacje plaży trawiastej (niestety przyszła powódź) teraz cos tam sie buduje, jakies koparki sie guzdraja...
  To wszystko co napisałem nie podoba sie większości użytkownikom tego forum ale nie o to chodzi w moim poscie. Kłamstwem jest, że nic się nie dzieje. Bo dzieje sie więcej niz gdziekolwiek indziej w Myślenicach. Nie istotne w tym kontekście czy na dobre czy na złe.
  A na osiedlu nie ma jak straz pożarna pod okna podjechać. O to tu chodzi.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 14:18
  mamy sie cieszyć ze wycięto polowe drzew w parku i nic poza tym?
  co do twojego stwierdzenia "teraz cos tam sie buduje, jakies koparki sie guzdraja...", to mowisz o tym małym murku który budują już rok?woooow ale sie dziejee no, no, no:) a gdzie ty te koparki widziałęś proszę oświeć mnie, bo albo to ja jestem ślepa albo to Ty masz jakieś omamy:)
  Co do strzelnicy to nawet nie chce mi się tego komentować, bo to idealny przykład zle wydanych pieniedzy.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 14:27
  Prosiłem w domyśle o nie skupianie sie na wartości materialnej wykonywanych prac tylko na zrozumieniu że zdanie "nic sie nie dzieje od 15 lat" jest wyrażeniem nieprawdziwym.
  Ten mały murek jest częścią powolnej co prawda inwestycji, ale jednak finansowanej domyślam się między innymi z mojej kieszeni. Nie narzekaj bo ja nie zarzucam Zarabianom że wysysaja pieniądze z gminy na swoje Zarabie które ja moge mieć np głeboko w tyle. Ale ok rozumiem że zarabie to wartościowa dzielnica. Napisałem tylko o pojazdach straży pożarnej i ich ograniczonym dostepie do mieszkań na osiedlu. gdyby tak w ten rejon ktos zainwestował te 2 miliony czy ile tam niby w Zarabie poszło to nie sądzę abym narzekał.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 14:32
  gość: lakukaraczia napisał/a:
  Teraz to troche Cie poniosło...
  Na Zarabiu wybudowano hale widowiskowo-sportową, strzelnice, wycieto połowe drzew w parku, zaczęto rewitalizacje plaży trawiastej (niestety przyszła powódź) teraz cos tam sie buduje, jakies koparki sie guzdraja...
  To wszystko co napisałem nie podoba sie większości użytkownikom tego forum ale nie o to chodzi w moim poscie. Kłamstwem jest, że nic się nie dzieje. Bo dzieje sie więcej niz gdziekolwiek indziej w Myślenicach. Nie istotne w tym kontekście czy na dobre czy na złe.
  A na osiedlu nie ma jak straz pożarna pod okna podjechać. O to tu chodzi.
  Ktoś już tak pisał przed wyborami i zapewniam że nie spod nicku "lakukaraczia"...
  "coś tam się buduje, kłamstwo że nic się nie dzieje bo dzieje się więcej niż gdziekolwiek indziej w Myślenicach."
  Zastanowił się ktoś dlaczego "dzieje" się właśnie tam? Dlaczego nie "dzieje" się na zaniedbanym Dolnym Przedmieściu? W "barakach" w Jaworniku? Zamiast artykułów o domniemanych morderstwach wolałbym przeczytać że gmina remontuje Ośrodek Socjalny, instaluje monitoring - skoro jest tam taki "kryminał". Z mojego punktu widzenia wydaje się że robi się wszystko żeby nic nie robić ale tak żeby wyglądało że coś tam sie robi. A czas biegnie nieubłaganie.

  Zresztą rozumiem opieszałość Burmistrza, odcięty od marszałkowskiego pępka będzie musiał liczyć pieniądze na inwestycje, inwestycje wyłącznie z budżetu Gminy. Trzeba "robić to co widać"! Zgodnie z troską o Mieszkańców. Mieszkańcy drugiej i trzeciej kategorii i tak głosu nie mają, udowodnili to na wyborach do samorządów...
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 14:42
  A stanę tu oporem. Bardzo wielu ludziom nie spodoba sie to co napisze i przykro mi bardzo z tego powodu. Uprzedzam, że treść nastepnego zdania nie jest przeznaczona dla ludzi o mocnych nerwach i słabych sercach:
  Baraki w Jaworniku to nie tylko dzieciaki dorastające w biedzie itd... To także siedlisko pijaków i marginesu, ludzi którzy przegrali swe życie bo wybrali wódke zamiast pracy. I ja mam charować na monitoring w barakach? Może jeszcze jacuzzi zasponsorować? Wybacz ale wolę dbać o swoje podwórko. Może to egoizm ale jednak.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 14:44
  gdyby nie ta biblioteka za ponad 5 baniek to kasy starczyło by nam i wam
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 14:46
  Do w/w...
  Może...
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 14:49
  a niech mnie tu ktos oświec przy okazji.
  Jak to mozliwe ze budowa biblioteki kosztuje ponad 5 melonów?
  To ludzie stawiają sobie wypasione wille za miliona a oni biblioteke za ponad 5?tam bedzie jakieś termalne jakuzzi czy cuś?
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 14:53
  Całość zbrojona, żelbeton masywny... Przynajmniej trzęsienie ziemi wytrzyma i sie książki nie wysypia...
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 14:56
  słyszałam ze będą tak posadzki marmurowe i złocone klamki...
  a tak już bez zartów, to naprawdę nie rozumiem dlaczego to kosztuje az 5 baniek:(
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 15:04
  dlaczego tyle?
  bo nie jest ważne ile to będzie kosztować... tylko ile wykonawca musi za to wziąć...
  Cytuj Zgłoś
 • Zdzichó Kowal PJN 04.04.2011 - 15:13
  Szanowni mieskańcy nie wierzcierz wew bzdury rze nie robio nic w Zarabie!
  Budujo rze hej dziemki Pan Burmiszcz Maciej!
  http://zdzicho.miasto-info.pl/258,wielkie-porzomdki-w-park-reliwitazacja.html
  zezpowarzamniem
  Zdzichó
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 15:14
  gość: lakukaraczia napisał/a:
  A stanę tu oporem. Bardzo wielu ludziom nie spodoba sie to co napisze i przykro mi bardzo z tego powodu. Uprzedzam, że treść nastepnego zdania nie jest przeznaczona dla ludzi o mocnych nerwach i słabych sercach:
  Baraki w Jaworniku to nie tylko dzieciaki dorastające w biedzie itd... To także siedlisko pijaków i marginesu, ludzi którzy przegrali swe życie bo wybrali wódke zamiast pracy. I ja mam charować na monitoring w barakach? Może jeszcze jacuzzi zasponsorować? Wybacz ale wolę dbać o swoje podwórko. Może to egoizm ale jednak.
  Tak? To dlaczego ci mieszkańcy którzy NIGDY NIE BĘDĄ korzystać ze strzelnicy zapłacili (ze swoich podatków) za jej powstanie????? Oni też chcą dbać o swoje podwórko ale nie w ten sposób!!! Wedłóg Ciebie można ubezwłasnowalniać jednych bo i tak płacą a traktować innych jak śmieci, tylko dla tego że nie są "produktywnymi" obywatelami?

  Nawet nie wiem jak to nazwać, chociaż w latach 1919-20 powstała taka organizacja która poglądami opierała się na podobnej wizji społeczeństwa. Czekam tylko na moment kiedy jedni i drudzy przejrzą na oczy i powiedzą dosyć.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 15:30
  Myśleniczaninie.
  Pryzmat wydarzeń i soczewka czasu wykazuje, że jak na razie strzelnica była BŁĘDNYM posunieciem z punktu widzenia ogółu. Niemniej jednak została stworzona dla wszystkich chętnych. To takie troche uwzględnianie zbioru pustego w dzlałaniu.
  Baraki to taki zbiór o ściśle określonej liczbie elementów. Czyli własność prywatna osób które tam zamieszkuja.
  Jestem jak najbardziej ZA poprawieniem jakości życia w barakach w Jaworniku. Ale pod małym warunkiem: najpierw skromny plutonik ZOMO z pałami i gazem robi selekcje i wszelkie tałatajstwo kijem po plecach na zakopianke linie malować. Zwolnić miejsca, dać mieszkania samotnym matkom, ofiarom przemocy w rodzinie.
  Żule robia sobie imprezy w mieszkankach socjalnych a niewinne kobiety nie maja dokąd od prześladowców uciec... Do takiego interesu nie będe sie dokładał. Nazwij to stygmatyzacją, dyskryminacją, nawet rasizmem.
  Ale sa osoby które zasługują na mieszkania socjelne. Bardziej niż ci którzy w nich mieszkają.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 16:13
  Pryzmat wydarzeń i soczewka czasu....
  Pamiętam jak lakukaracza szczekał tu na forum na Kielanowców.
  Można sobie ot tak wyrzucić w błoto 4,5 bańki publicznych pieniędzy i stwierdzić że po prostu się nie udało, hehehehheeh
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 16:17
  JAk ktoś był na spotkaniu z Markiem Sową marszałkiem to wie jak Pan MArszałek zrecenzował budowę kanalizacji Ostrowskiego.

  Strzelnica.
  PKS.
  Śmietnik.
  Strefa przemysłowa.
  Jawornik.
  Kanalizacja=ceny wody.
  Nie posprzątany burdel na Zarabiu.


  To tylko te najbardziej spektakularne strzały.
  Ile jeszcze będziemy musieli znieść ze strony Ostrowskiego jako społeczeństwo?
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 16:32
  Jestem gorącym przeciwnikiem Pana Kielana jako kandydata na burmistrza z uwagi na to iz podejrzewam, że jedynym powodem dla którego starał sie zasiąść na zaszczytnym fotelu burmistrza jest szeroko zakrojona prywata mająca na celu tylko i wyłacznie uzyskać dostęp do władzy i systemu decyzyjnego które dałyby mu możliwośc pozbycia sie wysypiska spod własnego domu. Sposób prowadzenia kampanii również wpłynął na moje postrzeganie kandydata.
  Co do strzelnicy - dla mnie jest to pomysł trafiony ale widzę po frekwencji, że jestem w znakomitej mniejszości. I potrafie to zrozumieć.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 17:20
  NA jakiej podstawie tak oceniasz Kielana, znasz go?
  A może Ostrowski Ci powiedział, że to prywatny interes Kielana tak samo jak Ci powiedział, że strzelnica przyniesie zysk?
  Dla mnie budowa śmietnika nie jest w interesie społecznym tylko wbrew niemu, więc Kielan działa nie tylko dla siebie ale dla wszystkich. To jeden wielki skręt a Kielan go zwalcza i za to go szanuję.
  Wszystkie działania Ostrowskiego okażą kiedyś swój rewers.
  A wtedy ludzie, którzy go kiedykolwiek poparli powinni się spalić ze wstydu. Ta cała grupa różnych popieruchów dla posadki, dzierżawki, sikawki i obiecanki.
  Boże jak to dobrze, że to nie mój kosmos.

  A Panu Kielanowi gratuluję, że nie został burmistrzem i nie musi teraz sprzątać tego rozrzuconego przez Maciusia gnoju.
  Cytuj Zgłoś
 • 04.04.2011 - 17:54
  gość: ciamciaramcia napisał/a:
  A może Ostrowski Ci powiedział, że to prywatny interes Kielana
  Nie. Po prostu to wynika logicznie samo z siebie. I gdyby nie wysypisko nie wojował by Pan Kielan z włodarzami, przez co być może nie popełniłby politycznej aspiracji.
  Ale nie mówmy o polityce w tym temacie a już najlepiej nie mówmy w ogóle. Każda władza kłamie i oszukuje. Każda władza musi spłacać kolesiowskie długi. Za tronem zawsze siedzi coś silniejszego od króla. I sa to układy. Dobrze o tym wiemy, że miłość, przyjaźń i jezuickie serce to nie są syninimy polityki. nawet na szczeblu samorządowym.
  Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz