Forum » Myślenice

Awarie/naprawy

  • 31 sty 2011

    Typowe i nietypowe sytuacje awaryjne.

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    Gdzie można zregenerować akumulator, ewentualnie wypożyczyć na czas reklamacji swojego? Być może miał ktoś podobną sytuację. Dzięki z góry;-)

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    Kilka lat temu można to było zregenerować akumulator w Gdowie ,a czy teraz nie wiem ,ale zobaczyć można

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    Ok, dzięki. Popytam tam, nie wiem czy to sie jeszcze kalkuluje.

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    typową awarią jest fakt że jak ci pada telefon komórkowy a masz np.umowe w plusie i masz gwarancję to oni mogą ci zapewnić telefon zastępczy ale to są takie modele ze byłby problem z rozpoznaniem klawiszy-odbierz lub odrzuc-więc trzeba się po znajomych pożyczać...absurd!

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Gdzie u nas lub w okolicach można naprawić ładowarkę/prostownik samochodowy? Zna ktoś złotą rączkę która dobrze sobie radzi z elektrycznymi zawiłostkami. Prostownik nie działa tzn. nie ładuje.

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    tibi wymien bezpiecznik w prostowniku :) albo podlacz go do pradu :)

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Zeszłej zimy zatrzasły mi się kluczyki w samochodzie(rzuciłam je na fotel i zabrałam sie za odsniezanie auta , odsniezam sobie odśnieżam a tu CYK) a ze nie posiadam zapasowych to trzeba bylo wezwać pana który za 2 minuty roboty skasował 100 zł:) Oj chciałabym mieć taki fach w rękach:))

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    aha odrazu mowie ze nie działają sposoby pokazywane w filmikach instruktazowych z youtube tzn nacięcie piłki tenisowej i wpompowanie powietrza w dziurke od zamka NIE DZIAŁA:))

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Heheh, dobre żarty, a mnie akurat nie do żartów. Bezpieczniki nie są przepalone. Może coś na zwojach..... kto w Myślenicach naprawia taką elektrykę?

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Kasiu, postaraj się zdobyć zapasowy bo bez tego ani rusz, mnie zdarzyło się jak dotąd 2x ;-)

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    tibi
    od tamtego czasu gdy odsniezam auto to kluczyki mam zawsze w kieszeni:)

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    [quote=gość: tibi] Heheh, dobre żarty, a mnie akurat nie do żartów. Bezpieczniki nie są przepalone. Może coś na zwojach..... kto w Myślenicach naprawia taką elektrykę? [/quote]

    Na końcu ul. Ujejskiego mieszka elektryk samochodowy p. Oprzędek. Myślę, ze podjąłby się naprawy prostownika

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Czy jest w Myślenicach macher od takich rzeczy? Dzisiaj miałem przypadek, że kobita z dzieciakami zatrzasnęła kluczyki w aucie. Nie bardzo mogłem jej pomóc - użyczyłem tylko telefonu, żeby zadzwoniła do domu - w Opatkowicach:-). Dzwoniłem do chłopaków z warsztatu koło Spontiego, ale też nikogo nie znali. Może Wy coś wiecie? Tak na przyszłość pytam.

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    ach te baby ....:)))
    jak tylko znajdę numer do tego speca, który uwolnił moje kluczyki z samochodu to go tu wrzucę. Z tego co wiem w Myślenicach jest właśnie tylko ten jeden gość który sie tym zajmuje.

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    ...człek by je łyżkami jadł...;-)
    Facetom zdarza się to również, widziałem dziś naocznie delikwentów próbujących włamać się do swojego autka. Nadmiar elektroniki szkodzi;-).

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    treek czy oby na pewno oni włamywali się do swojego autka..?;)

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    Raczej tak... Nie lada to sztuka.. w każdym bądź razie ja zbyt długo nie kombinowałem, w domu był zapasowy kluczyk, po który trzeba było pojechać busem:-D

    Cytuj
  • adzygmunt 13 kwi 2011

    Ja pojechałem 120 km
    Jak pytają mnie czy mi się to podobało odpowiadam nie!

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    Temat zdominowała motoryzacja, ale mam zupełnie inna awarię.
    Czy orientuje się ktoś, kto likwiduje przydomowe szamba? Potrzebuję opróżnić szambo i przerobić na bezpośredni spływ.
    Z góry dziękuję za pomoc.

    Cytuj
  • adzygmunt 14 kwi 2011

    Tom masz problem Wykop dziurę pod szambem i problem sam zniknie. Na "Porabiu" większość działkowiczów tak ma. Problem znika i Kraków go nie dostrzeże, bo mają oczyszczalnię/uzdatnialnię wody. W Myślenicach i okolicznych wsiach jest inaczej?
    Czy widział ktoś straż miejska jak sprawdza kwity wywozu szamba? Szukasz problemów!
    Jak pytają mnie, czy mi się to podoba odpowiadam NIE!

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    adzygmunt, proponuje, żebyś przebadał się psychiatrycznie. Zapytałem najzwyczajniej w świecie o przerobienie szamba, a Ty wyskoczyłeś z "Porabiem", Krakowem i Strażą Miejską.
    Przeczytałeś w ogóle, to co napisałeś? Większych idiotyzmów nie widziałem, jak żyję.
    Ale zacytuję Ciebie samego:
    "Idiotów na świecie jest mało. Ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka
    się ich na każdym kroku."
    A z szambem dam sobie radę sam. Dziękuję.

    Nie pozdrawiam.

    Cytuj
  • adzygmunt 14 kwi 2011

    Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie!
    Obrażałem Ciebie? Nie!
    Masz poczucie humoru. Nie!
    Dostrzegłeś problem, który jest na "Porabiu"? w dużo większym otoczeniu miasto/wieś? Nie!
    Kiedy pytają mnie czy to mi się podoba odpowiadam NIE!
    Ps może skorzystam z rady jak będę więcej czytał podobnych tekstów, albo pójdźmy razem?

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Powiem krótko - czuję absmak, przerażający absmak

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    adzygmunt, chciałem znaleźć pomoc w wyciągnięciu g...a z dziury, ale znalazłem go jeszcze więcej ponieważ Ty, zamiast pomóc albo zignorować pytanie, musiałeś wcisnąć swoje pseudointelektualne trzy grosze.
    Faktycznie - absmak.

    P.S. Kończę w tym temacie - wolę pogrzebać w szambie.

    1 Cytuj

Odpowiedz