Forum » Myślenice

Myślenickie komisy telefoniczne

  • 3 lut 2011

    nie niema żadnych przepieć wszystko działa nawet obraz jest jest super .działa bez zazutów ,dobrzy fachowcy

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    przeciez nie mowie ze kazdy tak ma to byl wyjatkowy przypadek

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    Ty jestes wyjatkowy...

    1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    Wszystkim, którzy tak chętnie obrabiają tyłki myślenickim komisom, sklepom i pizzeriom, polecam obejrzenie tego materiału.

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,90354,title,Napiszesz-za-duzo-w-internecie-znajda-Cie-od-razu,wid,13103888,wiadomosc_video.html

    1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    Dramat przestaje pisać i sprzedaje komputer znajdą nowego właściciela.... NO COMENTS

    1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    Pisz nikt Ci tego nie broni tylko gdy jest to komentarz na kogos temat badz obiektywny łatwo jest kogos obrazic cos zepsuc gorzej to naprawic

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    to co mamy odrazu wszyscy milczec i nie wyrazac swojej opini i przestrzegac innych przed rzeczami na ktorych sie mozna bardzo przejechac?

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    a pozatym nikt tu nikogo nie obraza tylko wyraza swoj temat. Tak samo jest na allegro kazdy po zakupie moze dodac komentarz oceniajacy sprzedawce i jego uslugi

    Cytuj
  • 5 lut 2011

    Najbardziej irytuje mnie ten gbur z komisu w rynku na piętrze koło myśleniczanki. Kiedyś czekałem na naprawę ponad miesiąc w końcu powiedział mi koleś, że mam zalany telefon i naprawić się nie da !!! Musiał miesiąc oglądać telefon aby to stwierdzić ? Dramat.

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    Również mam bardzo złą opinie o emtelu - koms w rynku na piętrze.

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    No tak, ten magik z Rynku to umie ... nabijać ludzi w butelkę i szyć. W Krakowie ceny połowę niższe niż u niego oraz terminy expresowe. Dają również gwarancję na to co robią.

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    Widzę, że nie tylko ja mam złą opinię o komisie z rynku

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    w rynku jest następny komis w pasażu kolo kebab "neo" oni maja dwa komisy w m1 w krakowie, dość rzetelna firma i serwis tez dobrze działa. naprawiałem telefon u nich i nie mam zadnych zastrzeżeń. ceny tez przyzwoite.

    Cytuj
  • 27 lut 2011

    Nie ma jak dobra reklama - poprzednią Wam usunęli...:-))

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    nie ma konstruktywna krytyka, ludzka zazdrość jest niesamowita. co z tego ze się reklamują, każdy chce jak najlepiej dla siebie. ja to popieram.

    Cytuj
  • Jagienka Mur. 7 mar 2011

    Ja nie mogę narzekać: koło "Carrfouru" naprawili mi telefon i działa do dziś. Nikt mi nie wmawiał, że zalany itd. Zepsuta była taśma, bo to telefon rozsuwany marki "Samsung". Taśma wysiadła po 2 latach częstej pracy /dużo sms, więc rozuwanie telefonu jest niezbędne/.

    Cytuj
  • 31 mar 2011

    uwarzajcie na z komisu kolo armado
    maja tam startery niby po 10 zl a tak naprawde na karcie jest tylko 5 zl lub sprzedaja niby 30 zl a tak naprawde jest na nich tylko 10 zl ten ich proceder trwa juz od dluzszego czasu i dziwie sie ze jeszcze nikt z tym nic nie zrobil a nie ide z tym na policje bo za mala szkodliwosc spoleczna a za duzo chodzenia po komisariacie i zeznawania za kilka zl...

    1 Cytuj
  • Radosław Wesecki 1 kwi 2011

    TO CO PISZESZ TO COS JEST NIE TAK. CZY TE STARTERY SA ZAMKNIETE FABRYCZNIE?? NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI JEZELI STARTER JEST ZAMKNIETY I ZAKLEJONY . JEST TAKA MOZLIWOSC JEZELI SAM SPRZEDAWCA BY OTWORZYL STARTER WYLAMAŁ KARTE I WYDZWONIŁ Z NIEGO PIENIĄDZE. A JEZELI TAK ROBI TO ŁATWO TO SPRAWDZIC I PO PROSTU NIE KUPOWAC. POZDRAWIAM!!
    GSM4U

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    startery sa wyciagane z fabrycznego opakowania i naklejana jest na nie cena
    wszystkie startety sprzedaja rozpakowane ale karta sim jest nie wylamana. Poprostu kupuja zapakowana karte za 5 zl rozpakowuja ja a cena za nia jest u nich 10 zl

    Cytuj
  • Radosław Wesecki 2 kwi 2011

    NO TO NIE ŹLE. MEGA FORTUNĘ NA TYM ZAROBIĄ!!!

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    Kolego gsm4u_2009, czy mógłbyś wyłączyć Caps lock? Ciężko czyta się same wielkie litery i wygląda, jakbyś cały czas krzyczał.
    Dziękuję i pozdrawiam.

    Cytuj
  • Radosław Wesecki 2 kwi 2011

    Sorry nawet nie zwróciłem na to uwagi!!

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    Nigdy nie miałem dobrej opinie o komisach w Myślenicach i nie tylko/ To zwykli oszuści. Wolę zapłacić nieco więcej za naprawę telefonu w autoryzowanym serwisie i mieć gwarancję niż dać telefon partaczom.

    Cytuj
  • Radosław Wesecki 2 kwi 2011

    A myślisz że kto pracuje w takich serwisach autoryzowanych?? Tacy sami serwisanci co w komisach, a nawet dużo gorsi.

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    Chyba żartujesz ? Jakie szkolenia organizowane przez producentów telefonów przeszli Twoi pracownicy ? Proszę również o informację, gdzie one się odbyły i jak długo trwały ? Czy u was w firmie obowiązuje ISO i audyty jakości wykonywanych usług ? Nie ośmieszaj się !

    Cytuj

Odpowiedz