Forum » Myślenice

ulica Słowackiego

  • 1 lut 2011

    czy ulica o takim patronie doczeka się kieyś uporządkowania? przy kamienicy nr 32 można dostac zawrotu głowy od brudu za siatką, chodnik na odcinku od Piłsudskiego do Mateji jest w tragicznym stanie, drzewa rachityczne wybrzuszaą korzeniami chodnik. nie ma którędy przejśc, matki czynia cuda z wózkami z dziećmi, by te wertepy pokonać. Jest tak blisko centrum (zresztą tu wszędzie jest blisko) a tu taki brud, fe!

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    Pan BURMISTRZ w całym mieście kładzie kostkę brukową to i do tych opisanych miejsc też dotrze.spoko.w naszym mieście chodniki są priorytetem....

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    to dobra wiadomość, ale czy dożyję tej radości....

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    Na zarabiu też już działają pełną parom jutro nie będzie gdzie piwka wypić tak dobrze im robota idzie koło banderozy jest łyso jak na głowie Oleksego.

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    [quote=gość: EXIM] Pan BURMISTRZ w całym mieście kładzie kostkę brukową to i do tych opisanych miejsc też dotrze.spoko.w naszym mieście chodniki są priorytetem.... [/quote]

    Tu Pan Burmistrz nie położy kostki, bo to droga powaitowa

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    czy do sprzątania posesji potrzebna kostka brukowa?

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    ja się bardzo ciesze że czasy swojej młodości spędziłem w myślenicach przed "rewitalizacją" szkoda że moje dzieci nie będą miały starej dwójki starego parku to miało nie klimat a nie to co się teraz odbywa.

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    niech się ksiądz nie martwi, księdza dzieci będą miały nową dwójkę i cztery jedynki :) dwie na dole i dwie na górze

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    a swoja drogą, czy ktoś wie, dlaczego Słowackiego 32 strszy wybitymi szybami i brudem za siatką? czy są jacyś właściciele? czy władze miasta nie mają wpływu na poesję?

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    to czy chodniki będą odnawiane itd zależy od burmistrza mimo że drogi są np.powiatowe jak ktoś tu wyżej wspomniał-bo ktoś o takie prace musi wnioskować itd.......ludzie jesteście nudni już z tym złośliwym poprawianiem......a ta posesja o której mowa jest już sprzedana i ma nowego właściciela,ale ten nie może na jakiś czas nic zrobić bo budynek jest zabytkowy i łape na wszystkim trzyma konserwator zabytków.....skończy swoje prace ,postawi warunki itd to dopiero coś ruszy z budową.czekam aż ktoś mnie poprawi,ktoś mądrzejszy

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    EXIM-ie, dziękuję. Takich wieści mi brakowało, i takie mi wystarczą.

    Cytuj

Odpowiedz