Forum » Myślenice

Logopeda

  • 5 lut 2011

    Witam. Poszukuję dobrego logopedę w Myślenicach lub okolicach. Mam 2,5 letniego synka, który ma problemy z wymową. Najczęściej wypowiada końcówki wyrazów i mówi bardzo niewyraźnie. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje  na ten temat.

    8 Cytuj
  • 5 lut 2011

    W Wiśniowej są podobno logopedzi bezpłatnie na NFZ, przychodnia nazywa sie Specjalmed, mają chyba jakąś strone www poszukaj na google.

    5 1 Cytuj
  • 5 lut 2011

    W Stróży za logopedę robi osoba z wadą wymowy.

    8 4 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Pewnie już znalazłaś logopedę, ale napiszę może inni skorzystają. Moja córka chodzi do logopedy. miała podobne problemy, a już mówi coraz lepiej. Chętnie chodzi na zajęcia ponieważ wszystko odbywa się w formie zabawy. Zawsze mamy też zestaw ćwiczeń do pracy w domu. Naprawdę polecam. Pani przyjmowałą w Poradni a teraz ma własny gabinet. Nie będę tutaj robić reklamy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to dane kontaktowe prześlę na e-maila.

    5 3 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    jakiego logopedę w Myślenicach polecacie?

    5 2 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Panią Elizę Matelowską z SP2. Pracuje z dzieciakami z podstawówki i z przedszkolakami. Świetne podejście, ciekawe zajęcia.

    7 6 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    polecam pania która przyjmuje kolo smażalni ryb, chyba ul slowackiego. mloda, ma podejscie do dzieci, moj syn chetnie tam chodzi a co najwazniejsze jest duza poprawa w mowie,

    4 1 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    chodziłam prywatnie do logopedki w Trzemeśni p.Kinga Turek. Mój synek również miał 2,5 roczku i problemy z mówieniem. W 5 mies. nadrobił zaległości a nawet wyprzedził rówieśników. Logopedka do której chodziliśmy pracuje również w O-rewie w M-cach. Teraz niestety jest na urlopie macierzyńskim.

    6 2 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    wizyta 40 zł,. Można ją znalesc na nk i się skontaktować.

    1 1 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Witam jakie terminy i stawki są w prywatnych gabinetach Interesują mnie te w Myślenicach

    2 1 Cytuj
  • 14 paź 2011

    Dziękuję gość01 za informację Kogoś dziś znalazłam zobaczę co i jak

    1 Cytuj
  • 4 lis 2011

    chyba piszę po czasie ale mogę polecić panią do której zaczęłam niedawno chodzić,panią Paulinę Krzak. Przyjmuje koło carrefoura, jest bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i moja córa spędza u niej 60 minut bez narzekania,co w jej wypadku jest sukcesem bo w domu nie potrafi skupić się na wykonywanych czynnościach dłużej niż 15minut! numer do tej pani znalazłam na internecie

    4 2 Cytuj
  • 20 lis 2011

    jakiego logopedę w Myślenicach polecacie?

    1 1 Cytuj
  • 20 lis 2011

    p Mazur Alicja w szkole muzycznej Nam bardzo pomaga Ważne żeby dobrze pokazano jak ćwiczyć bo większość pracy wykonujemy z dzieckiem w domu Też zależy z jakim problemem się borykacie Aha terminy są już na przyszły rok

    8 1 Cytuj
  • 23 lis 2011

    pani Paulina Krzak z ul.Slowackiego! z czystym sumieniem polecam

    9 Cytuj
  • 2 mar 2012

    [quote=gość: iwa] Pewnie już znalazłaś logopedę, ale napiszę może inni skorzystają. Moja córka chodzi do logopedy. miała podobne problemy, a już mówi coraz lepiej. Chętnie chodzi na zajęcia ponieważ wszystko odbywa się w formie zabawy. Zawsze mamy też zestaw ćwiczeń do pracy w domu. Naprawdę polecam. Pani przyjmowałą w Poradni a teraz ma własny gabinet. Nie będę tutaj robić reklamy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to dane kontaktowe prześlę na e-maila. [/quote]
    [quote=gość: iwa] się [/quote]

    2 Cytuj
  • 2 mar 2012

    Czy logopedzi na terenie Myslenic podejmują się wizyt domowych.Prosze państwa jestem zainteresowana taką ofertą.

    1 Cytuj
  • ania 2 mar 2012

    rewelacyjna Pani Paulina Krzak,przyjmuje na słowackiego,koło smażalni ryb, świetne podejście do dzieci, Polecam szczerze

    3 1 Cytuj
  • 2 mar 2012

    Ja z moim synem chodzę do Pani Ali Mazur-Łyszczarz. Jest rewelacyjna!!! Bardzo miła i są efekty!!! Polecam gorąco:) Przyjmuje w dawnej szkole muzycznej koło przedszkola nr 6. Wizyty są darmowe, bo jest to państwowa placówka. Trzeba długo poczekać na pierwszą wizytę, ale później to już jakoś leci.
    Pamiętajcie, że i tak za 0,5 godziny żaden logopeda cudów nie zrobi - trzeba z dzieckiem codziennie ćwiczyć w domu. Pani Ala daje dużo ćwiczeń i mnóstwo wskazówek. Są efekty!!!
    POLECAM:)

    8 Cytuj
  • 4 mar 2012

    @ Halinka, jestem studentką 5. roku logopedii i chętnie podejmę się pracy z dzieckiem w domu. Proszę o prywatną wiadomość, jeśli jest pani zainteresowana.

    2 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    Też szukam logopedy dla dziecka, ale terminy wizyt są zbyt odległe. Gdzie czeka się najkrócej?

    1 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    mam namiary na bardzo dobrego logopedę kontakt podam na priva.

    1 1 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Moje dziecko chodzi do logopedy niedaleko szpitala. Jestem bardzo zadowolona. Podam namiary choć nie wiem czy się Pani podejmie ponieważ jest właśnie w ciąży.

    1 1 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    [quote=emsza] Też szukam logopedy dla dziecka, ale terminy wizyt są zbyt odległe. Gdzie czeka się najkrócej? [/quote]

    Widziałem ulotki gabinetu logopedycznego rozwieszone koło szpitala. Pozostaje zerwać, zadzwonić i zapytać :)

    1 1 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    @gość01 - a to prywatny gabinet? nie jestem z Myślenic i nie orientuję się zbytnio. Proszę o PW albo chociaż bliższe informacje na temat położenia gabinetu

    1 Cytuj

Odpowiedz